Dabar populiaru
Publikuota: 2018 lapkričio 11d. 18:33

Sezoną užbaigęs vedėjas „Tas Vytautas“ pats vedė: gyvenimo meilę sutiko vestuvėse

Vestuvių vedėjo Vytauto Bertašiaus vestuvės
Karolinos Šližytės nuotr. / Vestuvių vedėjo Vytauto Bertašiaus vestuvės

Vestuvių vedėjas Vytautas Bertašius, klientams geriau žinomas tiesiog kaip „Tas Vytautas“ lapkričio 9-ąją vedė savo mylimąją, fotografę Aistę Kavaliauskaitę. Vasarą intensyviai dirbanti pora nenorėjo iki vestuvių būti paskendę darbuose, ir iškart po jų nerti į kitų jaunųjų švenčių sūkurį, todėl savo vestuvėms pasirinko vėlyvą rudenį. Atšokę tuoktuves jau pirmadienį jie lips į lėktuvą, skris į kitą Atlanto vandenyno pusę kopinėti medaus.

Apie vestuves vasarą net negalvojo

Paskutinėmis pasiruošimo vestuvėms akimirkomis pagautas Vytautas Bertašius 15min sakė, jog mylimąją sutiko prieš trejus metus. Jis prisimena, jog kitą dieną draugo paklaustas, tai kas gero buvo ką tik vestoje vestuvių šventėje, užsisvajojęs atsakė: „Fotografė...“ Merginai šmaikštus vedėjas taip pat krito į akį: vėliau ji jam atsiuntė vieną iš nuotraukų.

„Susipažinome dirbdami vestuvių šventėje, kitaip tariant, mūsų meilei gimti tikrąją to žodžio prasme padėjo kitų meilė“, – šypsosi A.Kavaliauskaitė.

Organizavome gražią, elegantišką, lengvai klasikinę šventę. Manau, kad visose vestuvėse be tuo metu populiarių tendencijų, elementų, yra ir klasikos.

Pora iki šiol gyveno intensyvaus darbo ir atokvėpio bangomis, kadangi abu vasarą turėdavo gausybę darbų, o lengviau atsipūsti galėdavo tik rudenį. Todėl ir vestuvių datą, beje, parinktą astrologiškai palankią naujos šeimos kūrimui, jie pasirinko lapkritį.

„Meilei nereikia gero oro, – paklaustas, ar nesibaimino lietaus vestuvių dieną atsako vestuvių vedėjas. – Tiesą sakant, nenorėjau atšokti trisdešimt vestuvių, tada atšokti savas ir tada ... atšokti dar dvidešimt vestuvių. Paskutines vestuves vedžiau spalio pabaigoje. Turime lapkritį, nes gruodį jau prasidės kalėdinis šurmulys ir vėl turėsime grįžti į darbus. Kažkodėl, rinkdamasis vestuvių datą, šventai tikėjau, kad švies saulė. Na, debesuota, bet bent jau neturėjom lietaus“.

Karolinos Šližytės nuotr. /Vytauto Bertašiaus ir Aistės vestuvės
Karolinos Šližytės nuotr. /Vytauto Bertašiaus ir Aistės vestuvės

Jau pirmadienį pora išvyksta į povestuvinę kelionę už Atlanto, o tolimos kelionės tokiu metų laiku jiems yra visiškai įprastos – pabaigę sezoną jie tradiciškai keliauja į egzotiškus kraštus.

Sunkiausia buvo išsirinkti kostiumą

Ar, matę tokią gausybę vestuvinių idėjų, vestuvių verslo atstovai lengvai nusprendė, kaip ir kur vyks jų vestuvės?

„Nenorėjome kažko išskirtinio. Per ilgus metus darbo šioje srityje žinojome, kad vienas svarbiausių dalykų – paslaugų kokybė. Todėl tiesiog organizavome gražią, elegantišką, lengvai klasikinę šventę. Manau, kad visose vestuvėse be tuo metu populiarių tendencijų, elementų, yra ir klasikos“, – kalbėjo V.Bertašius.

Jaunikiui nemenku iššūkių tapo išsirinkti savo kostiumą – nes apsirengęs bet kokį jis jautėsi, kaip „statybininkas su savo specializuota apranga“. Kadangi vestuvių vedėjui kostiumas yra tiesiog kasdieninė darbinė apranga, jam norėjosi kažko kitokio, tačiau – ne ryškaus, iššaukiančio. Galiausiai savo vestuvėms jis pasirinko juodą smokingą.

Karolinos Šližytės nuotr. /Vytauto Bertašiaus ir Aistės vestuvės
Karolinos Šližytės nuotr. /Vytauto Bertašiaus ir Aistės vestuvės

„Pliusas gal tas, kad labai gerai jaučiuosi su kostiumu, niekas man neveržia ir nespaudžia, nesinori 21 valandą atsisegti pirmos marškinių sagos“, – šypsojosi V.Bertašius.

Vedėjas pažinojo daug vestuvinių paslaugų teikėjų, vestuvių planuotojų ir dekoratorių, tad šventės dekoravimas joms ir buvo patikėtas. Na, o svečius penktadienio vakarą linksmino grupė, kurią tikrai būtų galima pavadinti „klasika“.

„Mums gros grupė „Rondo“. Norėjosi grupės, kuri yra sena, gera, visų gerbiama. Su šiais atlikėjais jau daug kartų yra tekę dirbti“, – sakė V.Bertašius.

Antruoju vestuvių organizavimo iššūkiu jam tapo vestuvių vedėjo pasirinkimas. Išmanydamas visus šios rolės niuansus, V.Bertašius ilgai svarstė, galiausiai pasirinko Arną Švilpauską, radijo stoties „Lietus“ balsą, buvusį „TV pagalba“ vedėją.

Tiesą sakant, nenorėjau atšokti trisdešimt viestuvių, tada atšokti savas ir tada ... atšokti dar dvidešimt vestuvių.

Jaunieji amžiną meilę prisiekė Dievo Gailestingumo šventovėje, juos sutuokė kunigas Ričardas Doveika. Vakarinė šventės dalis vyko Vilniaus senamiestyje.

„Dauguma mūsų šventės dalyvių yra vilniečiai, tad kas geriau už gerą šventę ir vėliau miegą savo šiltoje lovoje?“ – klausė V.Bertašius.

Paklaustas apie šventės temą V.Bertašius nedvejoja: „Šventės tema yra – vestuvės!” Vedėjas šiemet kaip tik pristatė naują savo vakaro programą „Misija: Vestuvės!“

„Įspūdingas jausmas, kai visi artimiausi tavo ir tavo antrosios pusės žmonės susirenka į vieną vietą. Į jubiliejų dar gali kas nors neateiti. O per vestuves visi jie yra čia ir dabar“, – kalbėjo V.Bertašius.

Remiamas turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:06
02:03
01:32

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką