Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 14d. 12:06

Šį savaitgalį per TV3 prasidės geriausios visų laikų istorijos – „Krikštatėvio“ – trilogija

Filmo „Krikštatėvis“ scena
TV3 nuotr. / Filmo „Krikštatėvis“ scena

Šio šeštadienio vėlyvą vakarą, 22 val., iškart po tiesioginės „Chorų karų“ premjeros, TV3 kviečia kino mėgėjus į ypatingą seansą. Pagal Mario Gianluigi Puzo kūrinį 1972 metais sukurto filmo „Krikštatėvis“ pirmoji dalis iki šių dienų yra vienas geriausiai įvertintų, pirmąsias vietas topų lentelėse užimančių kino klasikos pavyzdžių.

Režisierius Francis Fordas Coppola filmui pasirinko tokias žvaigždes kaip Marlonas Brando, Alas Pacino, Diane Keaton. Intriguojanti kriminalinė drama pasakoja apie autoritetingo mafijos boso Dono Vito Karleonės šeimą. Vėliau ši istorija tapo ne vieno filmo ir serialo apie Italijos mafiją pamatu, atvėrė duris į  pavojingą, bet žavintį valdžia ir ištikimybe šeimai pasaulį.

„Krikštatėvio“ sėkmė į aukštumas iškėlė ne tik jauną A.Pacino, bet ir patį F.F.Coppolą.

„Tada filmu nelabai kas tikėjo. Užsakovams nepatiko scenarijus, aktoriai. Aš kasdien eidavau į darbą galvodamas, kad galiu čia pat jo netekti“, – pasakoja kultinės istorijos režisierius, kurio gyvenimą visiškai pakeitė filmo apie mafiją premjera.

Vėliau buvo sukurta antroji ir trečioji „Krikštatėvio“ dalys. Jos buvo ne mažiau sėkmingos ir uždirbo net šešis prestižinius „Oskaro“ apdovanojimus ir iš viso yra gavusios 12-a jo nominacijų. 

„Jei atvirai, aš manau, kad šis filmas turėjo būti vienintelis. Tai nebuvo serialas, tai buvo drama“, – paklaustas apie sklandančius gandus kurti ketvirtą „Krikštatėvio“ dalį, atsakė kultinės istorijos režisierius.

Sausio 23 dieną TV3 žiūrovai bus nudžiuginti antra „Krikštatėvio“ dalimi, o trečioji pasirodys sausio 30-ąją.

Vienas geriausių visų laikų filmų „Krikštatėvis“ – nuo šio šeštadienio, sausio 16-osios, tik per TV3.

Temos: 1 TV3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką