Dabar populiaru
Publikuota: 2011 kovo 28d. 18:06

Šį sekmadienį „Chorų karuose“ finalinį trejetą skelbs ir Vilhelmas Čepinskis

V.Čepinskis koncertavo Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinėje ligoninėje
A.Koroliovo nuotr. / V.Čepinskis

Šį sekmadienį 19.30 val. „Chorų karuose“ paaiškės laimingųjų trejetas, kuris pateks į balandžio 17 dieną vyksiantį projekto finalą.

Kurie trys chorai verti patekti į projekto finalą – Tauragės Ugnies choras su Liudu Mikalausku, Kauno Burgundiškasis choras su Danguole Beinaryte, Alytaus Oranžinis choras su Justu Lapatinsku ar Tarptautinis Vilniaus Sidabrinis choras su Stanislovu Stavickiu-Stano – spręs komisijos nariai – Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Loreta Sungailienė ir šį sekmadienį jų gretas papildysiantis Vilhelmas Čepinskis. Lemiamą balsą tars ir TV3 žiūrovai, už savo chorą favoritą balsuodami telefonu.

Sekmadienio tiesioginę transliaciją pradės „Chorų karų“ jungtinis choras su Vaida Genyte ir V. Čepinskiu bei Pauliaus Zdanavičiaus grupe, kuri nuolat akompanuoja chorams ir šiuo metu intensyviai ruošiasi pasirodymui „Eurovizijoje“ su Evelina Sašenko. Jie atliks įžymiąją dainą iš kino filmo „Sparnuotosios supynės“. V. Genytė su V. Čepinskiu atliks ir specialiai jiems sukurtą R. dainą  „Meilė muzikai“. Šią dainą duetas atliks drauge su laidos svečiu choru „Ave vita“. Šio sekmadienio „Chorų karų“ tema – populiariausios kino ir animacinių filmų dainos.

Po septintosios projekto „Chorų karai“ laidos bendroje komisijos ir TV3 žiūrovų balsavimo lentelėje chorai užima šias vietas:
1. D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras
2. S. Stavickis-Stano ir Tarptautinis Sidabrinis choras
3. L. Mikalauskas ir Tauragės Ugnies choras
4. J. Lapatinskas ir Alytaus Oranžinis choras

 „Chorų karų“ finalas – balandžio 17 dieną 19.30 val. tiesiogiai per TV3.
 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką