Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šį sekmadienį „Chorų karuose“ – ypač sudėtingas egzaminas choristams

Laidos akimirka
Adomo Jablonskio nuotr. / Laidos akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Šį sekmadienį 19.30 val. „Chorų karuose“ paaiškės, kurie chorai verti patekti į projekto finalą: Tauragės Ugnies choras su Liudu Mikalausku, Kauno Burgundiškasis choras su Danguole Beinaryte, Alytaus Oranžinis choras su Justu Lapatinsku ar Tarptautinis Vilniaus Sidabrinis choras su Stanislovu Stavickiu-Stano. Jų likimą spręs komisijos nariai – Edmundas Seilius, Kristina Zmailaitė, Loreta Sungailienė ir šį sekmadienį jų gretas papildysiantis smuikininkas Vilhelmas Čepinskis, lemiamą balsą tars ir TV3 žiūrovai, už savo chorą favoritą balsuodami telefonu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

„Šio sekmadienio „Chorų karų“ tema – populiariausios kino ir animacinių filmų dainos. Chorai sudainuos po vieną paruoštą dainą, kitą dainą jie atliks išsitraukę egzamino bilietą – visiškai ekspromtu, tik gyvai. Ir pasiruošti dainai bei šokio kompozicijai jie turės vos vieną minutę, – praneša vykdomoji projekto prodiuserė Neringa Kavaliauskienė. – Tokio sunkaus egzamino chorams dar nebuvo. Neabejojame, kad kaip tik jis padės išsiaiškinti verčiausius projekto finalo.“
 
Sekmadienio tiesioginę transliaciją pradės „Chorų karų“ jungtinis choras su Vaida Genyte ir V. Čepinskiu bei Pauliaus Zdanavičiaus grupe, kuri nuolat akompanuoja chorams ir šiuo metu intensyviai ruošiasi pasirodymui „Eurovizijoje“ su Evelina Sašenko. Jie atliks įžymiąją dainą iš kino filmo „Sparnuotosios supynės“. V. Genytė su V. Čepinskiu atliks ir specialiai jiems sukurtą R. dainą  „Meilė muzikai“. Šią dainą duetas atliks drauge su laidos svečiu choru „Ave vita“.

Po septintosios projekto „Chorų karai“ laidos bendroje komisijos ir TV3 žiūrovų balsavimo lentelėje chorai užima šias vietas:

1. D. Beinarytė ir Kauno Burgundiškasis choras
2. S. Stavickis-Stano ir Tarptautinis Sidabrinis choras
3. L. Mikalauskas ir Tauragės Ugnies choras
4. J. Lapatinskas ir Alytaus Oranžinis choras

 „Chorų karų” egzaminas – jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką