Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 26d. 16:40

Šį vakarą per LTV – neįgaliems vaikams skirtas labdaros telemaratonas

Gėlynas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Gėlynas

Daug jautrių istorijų, vilties kupinų pasakojimų apie vaikus, kuriems likimas nepagailėjo sunkių išbandymų, kalėdinių stebuklų ir Lietuvos scenos žvaigždžių koncertas. Visa tai šį vakarą 20.45 val. Lietuvos televizijos eteryje vainikuos kelis mėnesius vykstančią paramos akciją „Ištiesk gerumui ranką“, skirtą neįgalių vaikų svajones paversti realybe.

Daugiau nei dviejų valandų tiesioginio labdaros telemaratono metu pasirodys Alanas Chošnau, Stano, Česlovas Gabalis, Povilas Meškėla, Vytautas Landsbergis jaunesnysis, Asta Pilypaitė, Liveta ir Petras Kazlauskai, Viktorija, Eva. „Renginio metu parodysime, kaip gausybė vaikų troškimų buvo įgyvendinti geradarių dėka. Tarkim, dviejų berniukų svajones išpildė “Žalgirio„ krepšinininkai, beveik pusšimčio – Lietuvos futbolo čempionai, gerumą parodė ne tik mūsų žvaigždės, bet ir apskritai visi žmonės“, – lietuvių parodytu gerumu džiaugiasi projekto prodiuseris Edvardas Žičkus.

 Per kelis mėnesius prie „Ištiesk gerumui ranką“ prisidėjo nemažai žinomų visuomenės veikėjų. Iš televizijos anonsų nelikti abejingiems negalią turinčių vaikų kalėdiniams troškimams ragina Andrius Mamontovas, Rytis Cicinas, Dalia Ibelhauptaitė. Ingos Paksaitės šeima vienam iš akcijos dalyvių nupirko dviratį, o Daina Bosas pajūryje gyvenančią šeima nudžiugino net trimis. Tuo tarpu viena šio vakaro telemaratono viešnių pardavusi mašiną visus gautus pinigus skyrė tam, kad net penkiolikos vaikų svajonės virstų realybe, teigiama pranešime spaudai.

 „Akcijos “Ištiesk gerumui ranką„ išskirtinumas iš panašių geraširdingų projektų yra tas, kad ją rengiame net neturėdami finansinio rėmėjo, bet tikėdami, kad atvirumas ir gerumas, ištiesta artimo pagalbos ranka neprilygsta jokiems pinigams. Mes sakome, kad Lietuva nesibaigia Vilniumi, o tėvynės sienos nenužbrėžia ribos tarp gyvenančių čia ir tų, kurie toli. Mes esame tik organizatoriai, o akcijos vykdytojai yra visi joje dalyvaujantys. O svarbiausia yra tai, kad konkretus asmuo gali padėti konkrečiam pasirinktam vaikui. Dėmesys visada pradžiugina, o pagalba nebūtinai turi kainuoti brangiai, juk tiek daug vaikučių tiesiog trokšta pliušinio žaislo ar knygos“, – sako akcijos sumanytoja, labdaros–paramos fondo „Algojimas“ įkūrėja Aušra Stančikienė, pati auginanti itin reta genetine liga sergantį ir dėl to sunkią negalią turintį septynmetį sūnų Algį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką