Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 5d. 13:03

Šias šventes Julijos Žižės šeima sutiks jau keturiese: „Apie tokias Kalėdas visada svajodavau“

Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija
Karolinos Funkienės nuotr. / Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija

Šios Kalėdos verslininkės Julijos Žižės ir fotografo Lauryno Žižio šeimai bus ypatingos – jas pasitiks nebe trise, kaip įprastai, o keturiese, mat šeimos gretas šių metų sausio pabaigoje papildė dukra Otilija. Ši žinia į Žižių šeimą atnešė dar daugiau bruzdesio bei ypatingų akimirkų, kuriant kalėdines ir naujametines šeimos tradicijas.

Dar praeitais metais Kalėdų metu Julija su šeima gyveno laukimo emocijomis, o šiais metais pirmą kartą Kalėdas švęs jau kaip keturių asmenų šeima. Julija atviravo, kad Kalėdų laikotarpis šiais metai kaip niekad laukiamas.

„Man Kalėdos visada gražiausias metas ir dar, kai suvokiu, kokį turtą jau turiu ir kad apie tokias Kalėdas visada svajodavau, tada taip gera ir ramu širdyje. Suvokiu, kad mano didžiausia svajonė išsipildė, tad iš kasdienių paprastų dalykų ir smulkmenų mergaitėms kuriam pasaką“, – pranešime spaudai mintimis dalijosi J.Žižė.

Ji atskleidė, Kalėdos jai asocijuojasi būtent su priklausymu šeimai: „Norėčiau, kad visi žmonės žemėje turėtų kur ir pas ką grįžti, norėčiau, kad visi iki vieno būtų mylimi ir laukiami. Norėčiau, kad kuo mažiau žmonių būtų liūdni ir vieniši. Norėčiau, kad visi iki vieno būtų sveiki – juk Kalėdos stebuklų metas.“

Asmeninio albumo nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija
Asmeninio albumo nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija

Motinystė atnešė pilnatvę

Julija paklausta, kaip pasikeitė šeimos kasdienybė, kai ją papildė Otilija, pranešime spaudai atvirauja: „Namai tikrai papilnėjo bruzdėsio ir gyvybės. Dabar išties jaučiame visišką pilnatvę. Labai džiaugiamės ir stebime savo dukrų augimą, jų bendravimą. Daug laiko praleidžiame visi kartu važiuodami prie jūros, vaikštinėdami parkuose, o savo kasdienybės nebeįsivaizduoju be kelionių su vaikišku vežimėliu. Pasivažinėjimai kartu su dukromis ir vyru, tapo labiausiai laukiami dienos ritualai. Norisi sustabdyti akimirkas stabdyti, norisi, kad viskas būtų gerai, bet kadangi visi žinome, kad dienų ir etapų gyvenime būna įvairių – labai stengiamės tausoti ir vertinti kiekvieną praleistą akimirką drauge.“

Karolinos Funkienės nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija
Karolinos Funkienės nuotr./Julija ir Laurynas Žižiai su dukromis Lėja ir Otilija

Kalėdų laukimas ir naujametinės tradicijos

Julija paklausta, kaip Kalėdos atrodo jos namuose atviravo: „Kūčios, jaukus bruzdesys besiruošiant šventei, lengvas susikaupimo metas. Prie stalo artimiausi, daug žvakių šviesos, šurmulio ir juoko. Kalėdų rytas pasitinkamas beruošiant staigmenas dukroms su kalėdinėmis pižamomis, karštu šokoladu ir dovanomis! Tada skaniausi pasaulyje pietūs ir visi artimieji. O antra Kalėdų diena skirta visada draugams.“

„Paskutinę metų dieną, keliaujame su šeima į savo pamėgtą Itališką restoraną, ten rašome ateinančių metų norus ir planus, dėkojame buvusiems metams už viską ką davė ir savo laiškus perrašome raudonu kaspinu. Taip norai įgauna dar daugiau galios“, – naujametinėmis tradicijomis dalijosi J.Žižė.

Patarimai, ką daryti, kad švenčių laukimas taptų dar malonesnis

Verslininkė ir dekoratorė Julija Žižė dažnai prisideda prie kitų žmonių švenčių įvaizdžio, tad paklausta, kaip Kalėdų dekoracijos atrodo jos namuose pasakojo, kad kiekvienais metais stengiasi pasirinkti skirtingas tematikas, žaisliukus ir paįvairinti namuose vyraujančias spalvas.

„Namuose stengiamės visada turėti ir tikrų eglės šakų, o kadangi dabar įsigijome namus pušyne, tai tikrai namuose eglė bus tikra! Per Kalėdas taip pat darome Kalėdų senio pėdas, kad Kalėdų rytas būtų kuo pilnesnis pasakiškų atsiminimų mažosioms“, – mintimis dalijosi J.Žižė.

Julija linkėdama visoms šeimos jaukaus ir ramaus švenčių laukimo, atviravo, kad šventės taps malonesnės jei jas planuoti pradėsite dar gruodžio pradžioje. Net tokios smulkmenos, kaip su vaikais sukurtas advento kalendorius su įvairiais žaidimais ir skanėstais, gali tapti ypatinga šeimos tradicija.

„Linkiu visiems aplankyti senus draugus. Visiems atleisti. Niekur neskubėti ir tiesiog būti kartu“, – linkėjo J.Žižė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:07
01:20
02:44

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką