Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sidabrinę krepšinio rinktinę Rotušės aikštėje dainomis sveikino „69 Danguje“, Marijonas Mikutavičius, „Bix“ ir kiti muzikantai

Marijonas Mikutavičius
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr. / Marijonas Mikutavičius
Šaltinis: 15min
0
A A

Vilniaus Rotušės aikštėje didžiausi krepšinio gerbėjai pasitiko su sidabro medaliais iš Europos krepšinio čempionato grįžusią Lietuvos vyrų rinktinę. Sutiktuvių proga sportininkams skambėjo sirgalių „ačiū“, sveikinimo kalbos ir muzikantų dainos.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Iškilmingą renginį vesti pasišovė trys žinomi vyrai, muzikinio projekto „X faktorius“ atstovai: Saulius Urbonavičius-Samas, Martynas Starkus ir muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ vedėjas Mindaugas Stasiulis.

Miniai belaukiant iš oro uosto atvažiuojančių krepšininkų, pirmosios scenoje pasirodė grupės „69 Danguje“ merginos – Nijolė Rukaitienė, Karina Krysko-Skambinė ir Ingrida Martinkėnaitė. Jos žvarbiame vėjyje stovinčius krepšinio sirgalius šildė savo dainomis „Nerealios“ ir „Angelai“. Tiesa, pačios merginos, rodosi, nė kiek nesureikšmino rudeniškai nepastovaus, žvarbaus oro ir pasirodė gerokai „išsiplikinusios“.

Samas nepraleido progos pasiteirauti grupės narių, ar šios per čempionatą sirgo krepšiniu? K.Krysko nieko nelaukdama atsakė: „Aišku, kad sirgom, nejaugi nesimato?“. Publika, reikia pabrėžti, buvo rami. Galbūt šaltas oras atėmė žadą, o galbūt taupė savo šūksnius iš Vilniaus oro uosto į Rotušės aikštę jau pajudėjusiems krepšininkams.

Scenoje pasirodžiusios „4 Roses“ sudainavo, deja, ne savo, o Bryano Adamso dainą „All for love“. Tuo tarpu Saulius Prūsaitis, pastaruoju metu prisistatantis pseudonimu Face White, atliko lyrišką savo dainą „No more drama“.

Krepaininkų sutiktuvių akimirka
Krepšininkų sutiktuvių akimirka
Krepaininkų sutiktuvių akimirka
Krepšininkų sutiktuvių akimirka

Į sceną iš karto po šios dainos užsikabarojęs Saulius Urbonavičius publiką nuramino: „Mielieji, jokios dramos šiandien tikrai nebus, mes juk turime sidabrą.“ O žvarbus vėjas šiuos vedėjo žodžius nunešė tolyn, nes sušalusiai miniai tai, rodos, nebuvo svarbu.

Kiek daugiau ir aktyvesnių plojimų susilaukė dainininkė Giedrė Vokietytė. Kol mergina dainavo, dviejuose didžiuliuose ekranuose buvo transliuojama krepšininkų kelionė iš oro uosto į Rotušę. Tuo tarpu Giedrę scenoje pakeitė „Žalvarinis“ su liaudies daina „Alaus alaus“.

Krepšinio rinktinę dainomis sveikinę „G&G Sindikato“ smogikai „atsuko ne tik bytą“, bet ir atrišo minios gerkles ir privertė plojimais palaikyti atriedančią sidabrinę rinktinę. Svaras, Pushaz ir Kastetas atlikę dainas „Pasaka apie du brolius“ ir „Sindikato smogikai“ privertė minią šėlti ir sušilti.

Krepaininkų sutiktuvių akimirka
Krepšininkų sutiktuvių akimirka

O jiems pabaigus savo muzikinius sveikinimus pasirodė ir atviras autobusas su sportininkais. Publika jiems negailėjo pelnytų plojimų ir šūksnių. Krepšininkai, savo ruožtu, išmaniaisiais telefonais filmavo juos pasitinkančią publiką. „Pasakykite visi – Sveiki vyrai“, – publiką ragino Mindaugas Stasiulis.

Į scena po vieną ėmė lipti rinktinės nariai. Daugiausiai plojimų ir merginų klyksmų sulaukė, kaip ir reikėjo tikėtis, Mantas Kalnietis. Ne ką prasčiau gerbėjai pasitiko ir brolius Kšištofą bei Darjušą Lavrinovičius, Donatą Motiejūną, Mindaugą Kuzminską, Tomą Delininkaitį, Martyną Pocių ir kitus.

Plojimas, vuvuzelos „muzika“ ir skanduotėmis „Jonai“ publika pasitiko Joną Mačiulį ir Joną Valančiūną. M.Stasiulis, pristatydamas Renaldą Seibutį, priminė, kad jis iš „Eurobasket 2013“ vienintelis grįžo su visą kelią iki sidabro medalio priminsiančiu randu. O paskutinįjį „sidabrinį berniuką“, komandos kapitoną Robertą Javtoką, minia pasitiko nenutylančiais plojimais. Ant scenos lipo ir treneriai, o minia ėmė skanduoti „Ačiū“ išgirdusi Jono Kazlausko pavardę.

Linas Kleiza iškilmingame pasitikime nedalyvavo, nes iš Slovėnijos išskrido į Turkiją, kur su Stambulo „Fenerbahce“ krepšinio klubu, jis ir vėl nėrė į varžybas.

Prie mikrofono pakviestas Robertas Javtokas padėkojo sirgaliams už nuolatinį rinktinės palaikymą: „Ačiū jums, nes jūsų palaikymas buvo juntamas kiekviename mūsų žingsnyje.“

Lietuvos vyrų krepšinio rinktinę pasitiko ir pasveikino Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė, kiti šalies vadovai.

Krepaininkų sutiktuvių akimirka
Krepšininkų sutiktuvių akimirka

Apdovanojus sportininkus, mikrofonas atsirado Marijono Mikutavičiaus rankose. Dainuojant „Aš tikrai myliu Lietuvą“ Marijono užnugaryje, apsikabinusi per pečius ir papuošta ąžuolų lapų vainikais, į ritmą siūbavo ir kartu su atlikėju dainavo visa sidabrinė rinktinė.

Dainos pabaigoje netikėtai dingus garsui, M.Mikutavičius nė trupučio nepasimetė ir paskutines dainos eilutes baigė be kolonėlėse skambančios muzikos.

Stasys Povilaitis su savo daina „Švieski man vėl“ išjudino vėjo negailestingai plakamą publiką, o renginį vainikavo grupė „Bix“ ir jų kultinis kūrinys „Mes tikim dievais“.

Lietuvos krepainio rinktinė parskrido į Vilnių ia Slovėnijoje vykusio Europos krepainio čempionato
Lietuvos krepšinio rinktinė parskrido į Vilnių iš Slovėnijoje vykusio Europos krepšinio čempionato

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką