Dabar populiaru
Publikuota: 2019 balandžio 13d. 11:47

„Sidabrinės gervės“ laureatė Gelminė Glemžaitė: „Nevaidinsiu, kad man apdovanojimai nesvarbūs“

Gelminė Glemžaitė seriale „Rimti reikalai“
LNK nuotr. / Gelminė Glemžaitė seriale „Rimti reikalai“

Gelminė Glemžaitė – jauna, žavi aktorė, prieš porą metų gavusi „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą už geriausią antraplanį vaidmenį. Paatviravusi apie profesinio kelio pradžią, dideles svajones vaidinti Holivude bei naujausią filmą, kuris jai asmeniškai be galo artimas, Gelminė prisipažino, kad apdovanojimai jai išties svarbus. Pasirodo, ji net repetavo veido išraišką, kurią būtų parodžiusi tuo atveju, jei negautų statulėlės.

Kelias į sceną

Laidoje „Pasaulis pagal moteris“ paklausta, ar visuomet žinojo, kad bus aktorė, Gelminė nusijuokė, kad nuo pat mažens buvo labai drovi ir tuomet apie jokias aktorystes nė negalvojo. Ji jaudindavosi ir dėl savo neįprasto vardo, kuris tuomet keldavo keblumų, ir dėl aplinkinių dėmesio, tačiau ėmusi lankyti teatro būrelius pamažu keitėsi ir būdama vienuoliktoje klasėje suprato, kad jos kelias – aktorystė.

Tapti žinoma aktore Lietuvoje nėra lengva – rinka yra maža, o aktorių paruošiama daug, tad natūralu, kad visiems jiems darbo tiesiog negali užtekti. „Gaunasi natūrali atranka, aišku, svarbus sėkmės faktorius, talentas, tačiau ne mažiau svarbus ir darbas su savimi“, – kalbėjo G.Glemžaitė, tinkamu metu ir vietoje dariusi tinkamus sprendimus aktorė. Ji neabejoja – jei esi tikrai geras ir talentingas aktorius, atrasi savo vietą ir šiame perpildytame teatro bei kino pasaulyje.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Gelminė Glemžaitė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr./Gelminė Glemžaitė

„Sidabrinės gervės“ vilionės

Gauti „Sidabrinės gervės“ apdovanojimą kiekvienam aktoriui yra garbė – juk tai tarsi patvirtinimas, kad einama tinkamu keliu, kad jis yra vertinamas. Tačiau Gelminė neslepia, kad repetavo „veidą“, kurį darytų negavusi apdovanojimo.

„Nevaidinsiu, kad man apdovanojimai nesvarbūs. Tai labai svarbu, buvau labai laiminga ir gavusi apdovanojimą be galo džiaugiausi“, – sekmadienio rytą rodomoje TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ atviravo aktorė, kuriai neprireikė „negauto apdovanojimo veido“.

Gavusi „Sidabrinę gervę“ Gelminė ant laurų neužmigo: naujasis filmas „Išgyventi vasarą“, kurį „Kino pavasario“ gerbėjai jau turėjo progą pamatyti, kalba apie jai labai artimus ir jautrius dalykus. Dėl šio filmo aktorė per kelias savaites turėjo priaugti kuo daugiau svorio, panaikinti atostogų Balyje metu gautą egzotišką įdegį, o filmavimo metu „pasipuošti“ netikru, bet labai įtikinamu herpes šašu.

Drąsa atrodyti negražiai, auka dėl vaidmens ir šimtaprocentinis atsidavimas darbui – tai Gelminei siekiant sėkmės ir pripažinimo, yra įprasti ir savaime suprantami dalykai.

Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Gelminė Glemžaitė filmuojant komediją „Lietuviški svingeriai“
Ievos Jūros Jūraitės nuotr./Gelminė Glemžaitė filmuojant komediją „Lietuviški svingeriai“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

02:13
02:24
00:57

Dabar tu gali

Maistas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką