Dabar populiaru
Publikuota: 2010 gruodžio 18d. 12:00

Sijonuoti vyrai (papildyta gruodžio 18 d.)

Radžis Aleksandrovičius
T. Biliūno nuotr. / Radžis Aleksandrovičius

Turbūt ne vienas vyras kada nors bandė suprasti, ko nori moterys. Lengviausias būdas tai padaryti – persirengti dailiosios lyties atstove: išbandyti lūpų dažus, nagų laką, aukštakulnius. Pasirodo, gausus būrys garsių vyrų irgi bent kartą buvo įsijautę į moters kailį. Tačiau dabar beveik vienbalsiai visi tikina, jog daugiau to nekartotų...

Radžis Aleksandrovičius (23)
Supanašėjo su Tina Turner

„Moteris“ su apžėlusia krūtine – taip būtų galima pavadinti dainininką Radžį, kuris 2007 metų „Auksiniuose svogūnuose“ įkūnijo plastišką moteriškę. Netrukus po renginio Radžis buvo pakrikštytas lietuviškąja Tina Turner. Tačiau dabar R. Aleksandrovičiaus nuomonė pasikeitė. „Jausmas buvo bjaurus. Daugiau to nekartosiu“, – kategoriškai sako atlikėjas.

Ž. Baryso nuotr./Žilvinas Šilgalis
Ž. Baryso nuotr./Žilvinas Šilgalis

Žilvinas Šilgalis (40)
Suprato, ką reiškia būti moterimi

„Vargeli, na ir daug kančių toms moterims“, – laidos „Šok su manimi“ užkulisiuose atsidūsta projekte šokantis parlamentaras Žilvinas Šilgalis. Tuo metu vyrui buvo daromas ryškus makiažas, dedamas perukas. Iš šono buvo nesunku pastebėti, jog Seimo narys jautėsi kiek nejaukiai, tačiau stengėsi viską užmaskuoti šypsena. „Atrodote kaip Svetlana Pronina jaunystėje“, – mestelėjau politikui. „Na, jau ne, blogesnio komplimento negalėtų būti“, – šyptelėjo Žilvinas.

Ž. Baryso nuotr./Aistis Mickevičius
Ž. Baryso nuotr./Aistis Mickevičius

Aistis Mickevičius (34)
„Kažkaip nesaugu iš apačios“

Aktoriui užteko vieną kartą persirengti moterimi, kad suprastų, jog daugiau tai nepasikartos. „Labai  keistas jausmas. Kažkaip nesaugu iš apačios. Gerai, kad tai buvo konkretus personažas, kurį turėjau įkūnyti televizijoje. Laimė, dėvėjau ne tik suknelę, bet ir lietpaltį. Jis mane saugojo nuo smalsių žvilgsnių. Prisipažinsiu: vien su suknia pasirodyti neišdrįsčiau, nes esu kuklus žmogus, – sako aktorius ir priduria. – Savo noru daugiau nepersirengsiu moterimi. Nesu vyras, kuris rengiasi kaip dama.“

Scanpix nuotr./Mindaugas Mickevičius-Mino
Scanpix nuotr./Mindaugas Mickevičius-Mino

Mindaugas Mickevičius-Mino (34)
Gracingoji Marilyn

„Turbūt keisčiausia buvo taip ilgai sėdėti grimo kėdėje ir avėti aukštakulnius“, – prisiminęs netolimą praeitį, kai įkūnijo gražuolę Marilyn Monroe, sako dainininkas. Kai muzikanto paruoštas numeris pasirodė TV eteryje, kilo apkalbų banga. Vieni juokėsi, kiti kraipė galvą. „Visuomenė dar netolerantiška tokiems sumanymams“, – nesistebi Mino.

J. Staselio nuotr./Merūnas Vitulskis
J. Staselio nuotr./Merūnas Vitulskis

Merūnas Vitulskis (27)
„Dažnai apsirengiu moteriškais drabužiais“

Balsingasis operos solistas moterimi persirengė 2007 metais vykusių „Auksinių svogūnų“ metu, o pernai vaikinas dar sykį tai pakartojo per „Žvaigždžių duetus“. Ir tai, anot Merūno, tik keli atvejai iš daugelio. „Gyvenime esu aktorius, todėl neretai tenka vaidinti ir įkūnyti įvairius personažus. Dažnai apsirengiu moteriškais drabužiais. Ir nematau čia jokios problemos. Manau, ne sykį dar tai pakartosiu“, – prisipažįsta solistas.

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką