Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 10d. 16:32

Šiltų kepurių pikas

Mergina su kepure
Photos.com / Mergina su kepure

Žiema iškart po Naujųjų šventės parodė, kad neketina slapstytis, ir apdovanojo sniegu bei šaltuku. Kartu privertė rimtai susimąstyti apie šiltesnę aprangą ir, aišku, apie kepurę!

Neleiskim šalti ausims ir viršugalviui. Jiems drėgnas ir atšiaurus oras kaip tik pirmiausia ir kenkia. Šaltis neglosto ir plaukų, jie ima lūžinėti, o ką kalbėti apie tai, kad vaikštant be

kepurės galima „pasigauti“ ausų uždegimą. Labai nemalonu. Nustokite nerimauti, kad plaukai po kepure bus susivėlę ar įsielektrinę. Dabar svarbiausia – šiluma.

Parduotuvėse gausu įvairiausių kepurių: nuo paprastų megztų iki odinių ar kailinių. Kiekviena ras sau tinkančią ir šiltą. Jeigu norisi originalumo, žieminę kepurę be didelių sunkumų galima nusimegzti – šiemet tokios madingos.

Pamirškite laikus, kai dailia, bet nešilta skrybėlaite, priderinta prie kailinių ar klasikinio palto, puošėtės tik dėl įvaizdžio, o ne todėl, kad galvai būtų šilta. Šiandien geriau rinkitės megztą skrybėlę arba pagamintą iš veltinio. Juk grožis nuo žiemos speigų neapsaugo.

Šį sezoną madingi įvairių atspalvių drabužiai, dominuoja pilka, juoda, ruda spalvos. Geriausia kepurę derinti prie viršutinio apdaro arba priešingai... pasirinkti kuo ryškesnę. Tai būtų įdomi aprangos detalė. Be to, ji visai nebūtinai turi derėti prie pirštinių ar šaliko. Geriau rinktis kitos ryškios spalvos kepurę arba panašaus rašto kaip šalikas ir pirštinės. Ji gali būti puošta įvairiomis detalėmis, imituojančiomis gėles, pynutes, žaismingus apskritimus. Tada net pati nuobodžiausia kepurė atrodys įdomi.

Rinkdamosi galvos apdangalą žiemai atkreipkite dėmesį ne tik į mados šauksmą, savo norus, bet ir į... veido formą. Šiuo atveju galioja viena paprasta taisyklė: kepurės viršus negali būti siauresnis už skruostikaulius. Nėra netinkančių kepurių. Tiesiog tą patį galvos apdangalą (tik pasukus ar pakreipus) gali nešioti visos. Pavyzdžiui, jei veidas pailgas, tinka tiesiai uždėta kepurė, jei ovalus ir apvalus – pasukta, pakreipta į šoną. Tad sau tinkančią ir patinkančią kepurę rasti nesunku.

„Lietuvos žinios“
Temos: 2 Šaltis Kepurė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką