Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Simas Jasaitis „Nuo...iki...“: „Niekada negalvojau, kad teks taip skirtis su žmogumi, kurį mylėjau“

Simas Jasaitis
LNK nuotr. / Simas Jasaitis.
Šaltinis: 15min
0
A A

Beveik 3 milijonai litų – tokį ieškinį besiskiriančiam 29-erių krepšininkui Simui Jasaičiui iškėlė jo žmona Vaida. Negana to, Simui, kol bus padėtas taškas skyrybų byloje, gali tekti mokėti 11 tūkstančių litų alimentų už sūnaus išlaikymą ir 3 tūkstančius litų pačiai sutuoktinei. Tokios sumos pareikalavo jo žmona, su kuria oficialiai skyrybų procesas prasidėjo 2009 metais.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Niekada per daug nesibičiuliavęs su žiniasklaida, krepšinio žvaigždė ryžosi duoti interviu gyvenimo būdo laidai „Nuo...Iki...“.

„Niekada negalvojau, kad taip teks skirtis su žmogumi, kurį mylėjau. Norėjau išsiskirti taikiai, bet tai, ko gero, nebeįmanoma. Pateikiau jai solidų pasiūlymą, tačiau Vaidai to buvo per mažai. Jai rūpi tik pinigai“, – neslėps S.Jasaitis. Pasak Simo, jis yra šokiruotas ir negali patikėti žmonos kaltinimais, esą jis nesirūpina vaiku ir net neduoda pinigų jo išlaikymui.

„Per pastaruosius 15 mėnesių esu jai pervedęs 100 tūkst. litų. Apmoku viską, tačiau jai ir to per mažai. Ne kartą ji man tarsi specialiai neleido pasimatyti su sūnumi“, – pasakos Simas.

Tiesa, šio vakaro laidoje interviu duos ir Simo Jasaičio širdies draugė, 27-erių Oksana Pikul. Būtent jai, Oksanai, per prieš kelias dienas įvykusį S.Jasaičio skyrybų teismo posėdį krepšininko žmonos artimieji negailėjo piktų žodžių: gražuolė buvo vadinama šeimos ardytoja, o garsus krepšininkas – marionete jos rankose.

„Iki šiol tylėjau ir niekam nieko nekomentavau nieko apie savo ir Simo santykius. Bet pavargau nuo visų nesąmonių, kurios apie mane pasakojamos. Kiek galima? Stop! Neketinu daugiau tylėti“, – emocijų neslėps O.Pikul. Pasak merginos, su Simu ji draugauti pradėjo, kai krepšininkas su žmona negyveno jau kelerius metus. Pasak jos, rimtai su Simu ji draugaujanti vos metus.

„Ilgai vengiau rimtesnių santykių, nes žinojau, kad jis oficialiai vedęs. Galėjau laukti iki pat skyrybų pabaigos, tačiau... meilė nelaukia“, – jausmų krepšininkui neslėps O.Pikul.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką