Dabar populiaru
Publikuota: 2015 spalio 28d. 16:40

Simona Bandita rengiasi darbui už baro: „Pažadu neprisiragauti ir su visais pabendrauti“

Simona Albavičiūtė-Bandita
Igno Vanago nuotr. / Simona Albavičiūtė-Bandita

Kokybiškiems vakarėliams neabejinga radijo laidų ir renginių vedėja Simona Albavičiūtė-Bandita dažniausiai rankas į viršų kelia stovėdama prie didžėjaus pulto. Šį ketvirtadienį jos laukia neįprasta užduotis – užvesti kauniečių publiką naujoje darbo vietoje, šėliojant už baro.

Viename lankomiausių laikinojoje sostinėje kokteilių bare „Basement by Barbar’a“ jau antrą mėnesį vykstantis projektas „Žvaigždė už baro“ po aktorių, šokėjų ir dainininkų pasirodymų pakvietė prie dalyvių prisijungti tikrą klubinio gyvenimo žinovę. Simona nusiteikusi uoliai darbuotis iki paryčių ir kokteiliais pavaišinti visus iki vieno.

Ar didžėjaus bei radijo laidų vedėjo darbas turi ką nors bendra su barmeno profesija? Žinoma „Zip FM“ radijo balso savininkė teigia randanti panašumų: „Kiekvienas darbas nėra lengvas, kai jį atlieki nuoširdžiai, atiduodamas daug energijos. Pagrindinis bendras bruožas – nuolatinis bendravimas su žmonėmis. Jei sėkmingai tai darau radijo eteryje, neabejoju, kad pabendrausime ir prie baro. Pažadu pati kokteilių neprisiragauti!“

Barmeno darbas jai – ne naujiena. Savo laidose S.Bandita dažnai išbando vis kažką naujo. Būtent nuo žodžio „bandyti“ kilęs jos pseudonimas Bandita.

„Superstar“ fotosesijos nuotr./Simona Bandita
„Superstar“ fotosesijos nuotr./Simona Bandita

Radijo eterio maištininkė yra išmėginusi jėgas pačiais įvairiausiais amplua, o kartą jai teko padirbėti ir viename Vilniaus barų.

„Už baro stosiu nebe pirmą kartą, bet Kaune to nesu dariusi, tad bus savotiškas debiutas. Dar būdama studente, kurį laiką gyvenau Anglijoje ir apie pusmetį dirbau barmene Londone. Tai bemaž vienintelė tokia tikra patirtis. Jau žinau, kas pirmiau – ledukai ar gėrimas – turi atsidurti taurėje, – šypteli S.Bandita. – Pati šiuo metu labiausiai mėgstu kokteilį, pagardintą šviežiais agurkais. Spėju, kad per savo vakarą klube „Basement“ man jo gaminti neprireiks.“

Pastaruoju metu Simona Kaune lankosi vis dažniau. Sulaukusi kvietimo dalyvauti projekte „Žvaigždė už baro“, ji iškart ėmė nekantriai laukti šio pasirodymo: „Kauno publiką aš labai myliu ir šis miestas man tikrai patinka. Čia turiu daug draugų ir savo klausytojų. Kai tik sužinau, kad vėl teks važiuoti į laikinąją sostinę, visuomet apsidžiaugiu. Tad ketvirtadienio vakarą esu nusiteikusi labai gerai praleisti laiką.“

Kviečiame prisiminti vaizdo siužete užfiksuotas praėjusios savaitės linksmybes, kurioms vadovavo šokėjas Andrius Butkus, per vakarą pagaminęs 71 kokteilį.

VIDEO: Žvaigždė už baro - Andrius Butkus @ Basement by Barbar'a - 2015 10 22
Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką