Dabar populiaru
Publikuota: 2010 sausio 22d. 10:48

Šio šeštadienio vakarą Kauno choro pasirodyme netruks magijos ir aukso!

Pirmasis Kauno choro pasirodymas
TV3 nuotr. / Pirmasis Kauno choro pasirodymas

Po praeito šeštadienio komisijos sprendimo 1–2 vietą su Klaipėdos choru besidalijantys kauniečiai šį kartą publiką žadą nustebinti ne tik sudėtingu kūriniu, bet ir magijos triukais bei aukso grimu!

Raigardas Tautkus ir jo suburtas Kauno choras artėjančiam pasirodymui pasirinko sudėtingą K.Orff operą „Carmina Burana“. Šio ypatingo muzikinio šedevro autorius rankraštyje yra reikalavęs, kad atliekant kūrinį būtų ir magijos elementų. Kokiu būdu jie pasireikš, tegul sprendžia atlikėjai.

„Kauno choras nebijojo imtis šio kūrinio, kurį paprastai atlieka per 80 žmonių, ir žada privalomąją magiją atlikti. Laikinajai sostinei atstovaujantys dainininkai pasipuoš ne tik specialiais auksiniais kostiumais, kurie apgaubs visą kūną, išskyrus veidą ir delnus, bet ir grimuosis specialiu auksiniu makiažu, kuriam išdžiūti reikia apie pusės valandos“, – pasakoja „Chorų karų“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Viena komanda rūpinsis ypatingu kauniečių įvaizdžiu, o kiti juos papuoš viduramžių dvasia.

„Bandysime perteikti viduramžių laikotarpį, todėl solistų kostiumai ir perukai specialiai ieškomi bei derinami. R.Tautkus ir Sima Andriejaitytė šį kūrinį atliks net dviem fortepijonais. Visi choristai pasiruošę priblokšti šeštadienio laidos žiūrovus. O aš tikiuosi, kad po laidos grimą žymiai greičiau nuplausime nei ruošime“, – šypsosi Kauno choro vadybininkė Žaneta Daubarytė.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką