Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 21d. 15:14

Skaisgirys žiūrovams siūlys naują lietuvišką serialą

Rolandas Skaisgirys
TV3 nuotr. / Rolandas Skaisgirys

Kiekviena istorija – tai žmogaus išgyvenimai, laimingi ir džiugesį temdantys nutikimai, jausmų ir nuotykių audros. Šią savaitę TV3 atskleidžia jau šeštą rudens sezono naujieną – naujausią Rolando Skaisgirio prodiusuojamą serialą „Emilija“.

Ši melodrama pasakos apie jaunos, atrodo, niekuo neišsiskiriančios merginos gyvenimą, netikėtus praradimus, įtakingų žmonių aferas ir, žinoma, viską kitomis spalvomis nušviečiančią meilę.

„Visas serialo veiksmas sukasi apie bankininkės Apolonijos šeimyną ir jos intrigas. Finansinės aferos griauna ne tik godžių žmonių gyvenimus, jos skriaudžia ir tuos, kurie apie piktus kėslus nė nenutuokia. Po daug klausimų palikusios tėvo mirties Emilija turi rūpintis ne tik savo ir dviejų seserų gyvenimais, ji privalo išlikti stipri net ir tuomet, kai netenka tėvų užgyvento turto, draugų ir dėstytojų paramos, galų gale namų, į kuriuos galėtų sugrįžti. Kaip jaunam žmogui išgyventi negailestingame pasauly, ar meilė gali užgydyti giliausias žaizdas, kiek reikia laiko, kad atleistum savo žiauriausiam priešui – visus atsakymus bandys rasti naujas jausmingas daugiaserijinis filmas „Emilija“, – dar vieną TV3 naujieną pristato serialo prodiuseris Rolandas Skaisgirys.

Rudenį startuosiančioje istorijoje vaidina puikiai pažįstami Lietuvos teatro ir televizijos aktoriai, o režisieriaus darbas patikėtas populiariam serialo „Moterys meluoja geriau“ režisieriui Raimundui Banioniui.

Intriguojanti jausmų drama „Emilija“ – jau greitai per TV3!

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Gyvenimas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką