Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 25d. 11:52

Skaistė Vievesė prisiminė skaudų susitikimą su ją palikusiu tėčiu: žodžiai įstrigo visam gyvenimui

Skaistė Vievesė su seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidinusiais aktoriais
Asmeninio albumo nuotr. / Skaistė Vievesė su seriale „Moterys meluoja geriau“ vaidinusiais aktoriais

LNK serialo „Monikai reikia meilės“ aktorė Skaistė Vievesė šiuo metu gyvena pirmaisiais motinystės džiaugsmais, ant rankų sūpuoja pirmagimį sūnelį Vėją. Gyvenime pagaliau atėjo vidinė ramybė, nors taip buvo tikrai ne visuomet.

„Vėjas, nes aš audringa, mano vyras pamišęs dėl vėjo tiesiogine to žodžio prasme. Mano vyras yra kaituotojas – jėgos aitvarų instruktorius, gaudo vėją, tik ne laukuose, o ant vandens. Tai ir mūsų santykiai tokie vėjuoti per tuos 10 metų buvo, tai kažkaip nekilo klausimo, vardas atėjo natūraliai.“

Tačiau motinystės laukimas Skaistei buvo sunkus. Mergina neturėjo nei šeimos, nei mamos pavyzdžio. Skaistę jos mama pagimdė būdama šešiolikos. Po kelių metų, kai Skaistei buvo vos treji metukai, šeimą paliko tėtis. Labai greitai dingo ir mama – išvažiavo pas mylimąjį į Prancūziją. Maža mergytė buvo palikta seneliams.

„Liūdnas aš vaikas buvau vaikystėje, aš dažnai žiūriu savo nuotraukas iš vaikystės, tai visur tokia pasitempusi, bet tokios liūdnos akys. Vis tiek jautėsi toks nepilnavertiškumas, nors kaip ir nieko netrūko, gyvenau šiltai, pavalgyti turėjau ką, bet vis tiek viskas, viskas buvo ne taip... Man jaunai atrodė, kažkaip jaučiausi, tarsi kodėl mane paliko, ką aš blogo padariau?“, – KK2 laidai pasakojo Skaistė.

LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė, Irmantas Vievesis ir sūnus Vėjas
LNK stopkadras nuotr./Skaistė Vievesė, Irmantas Vievesis ir sūnus Vėjas

Seneliai Skaistei suteikė laisvę. Leido pačiai priimti svarbiausius sprendimus. Todėl, būdama vos keturiolikos, Skaistė metė vidurinę mokyklą ir pradėjo mokytis klasikinio dainavimo Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorijoje. Baigusi mokslus Klaipėdoje Skaistė išvažiavo mokytis į Vilnių. Įstojo į miuziklo aktorės specialybę.

Su tėvais Skaistė bendravo nedaug. Mama kartkartėmis apsireikšdavo, bet tėčio nematydavo... Kai merginai suėjo aštuoniolika, pati paprašė su juo susitikti.

„Aš neturėjau nuoskaudos, labai buvau smalsi ir norėjau sužinoti, koks tas mano tėtis. Bet šiek tiek nusivyliau. Atėjo sąmoningumas, kad tai yra žmogus, kuris niekada nenorėjo vaikų ir gyvena savo gyvenimą ir negalima turbūt jo kaltinti dėl to, nežinau.“

Irmanto Gintalo nuotr./Skaistė ir Irmantas Vievesiai
Irmanto Gintalo nuotr./Skaistė ir Irmantas Vievesiai

Susitikimas su tėčiu buvo labai skaudus. Skaistė iš jo sulaukė pašaipų, kad nusprendė siekti savo svajonės, tapti aktore.

„Atvažiuoja dukra, pareiškusi norą pamatyti savo tėtį, kuris jos neaugino, ją paliko, ir kai mes pradėjome bendrauti, jis paklausė manęs: tai apie kokią specialybę svajoji. Aš sakau – būsiu aktorė. Ir, žinot, kokia jo reakcija buvo? Sako, būčiau aš tave auginęs, būčiau normalų žmogų užauginęs, rinktumeisi man normalią specialybę“, – susitikimą su tėvu KK2 laidoje prisimins Skaistė.

LNK serialo „Monikai reikia meilės“ pagrindinės aktorės Skaistės Vievesės istorija – šį antradienio vakarą 19.30 val. per LNK laidoje KK2.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką