Dabar populiaru
Publikuota: 2009 kovo 19d. 23:49

Skaitytojo informacija: iš didžiausio purvyno – į darbą Seime (nuotraukos)

Prie Seimo stovėjusio automobilio nepagražino net lietus.
Zigmo V./15min.lt skaitytojo nuotr. / Prie Seimo stovėjusio automobilio nepagražino net lietus.

Nors lietuviai garsėja dideliu, netgi perdėtu rūpinimusi savo automobiliais, kartais ir apsileidimas kelia nuostabą.

Pro Seimo rūmus ėjęs vilnietis Zigmas V. negalėjo abejingai stebėti, kokiu nešvariu automobiliu į valdžios rūmus atvyko vienas vairuotojas.

„Tokį baisų automobilį mieste retai pamatysi. Man asmeniškai būtų gėda su tokiu net iš garažo išvažiuoti, nekalbant apie kelionę į Seimą“, – rašo 15min.lt skaitytojas.

Zigmo manymu, į Seimą tokiu nešvariu automobiliu atvykęs žmogus parodė, kad negerbia nei savęs, nei Seime dirbančio kolektyvo.

Zigmo V./15min.lt skaitytojo nuotr./Savitarnos plovykloje užtektų lito – aukšto spaudimo srove nuplovus geltoną purvą, vairuotojas drąsiai galėtų keliauti kur panorėjęs.
Savitarnos plovykloje užtektų lito – aukšto spaudimo srove nuplovus geltoną purvą, vairuotojas drąsiai galėtų keliauti kur panorėjęs.

„Teko girdėti, kad kai kur užsienyje valytojos net su muilu šaligatvius šveičia! O čia vaizdelis: stovi mašina, nuo jos molis, smėlis net varva. Čia tas pats, kas vesti šunį per miestą ir nesurinkti jo ekskrementų“, – piktinasi vilnietis.

Zigmas taip pat pastebėjo, kad tuo metu, kai paradinėje vietoje prie Seimo stovėjo murzinasis VW Passat, gatvės važiuojamoje dalyje „glaudėsi vargšas jaguaro su diplomatiniais numeriais ir britų vėliava vairuotojas“. Buvo akivaizdu, kad vairuotojas į Seimą atvežė aukšto rango pareigūną, tačiau jo laukdamas neturėjo kur pastatyti mašinos.

„Jau geriau tas pasatas stovėtų kur atokiau, o svečiams iš ambasadų paliktų vietas prie įėjimo. Taip ir sau, ir užsieniečiams pagarbą parodytume“, – įsitikinęs 15min.lt skaitytojas.

Naujienų portalo žurnalistai išsiaiškino, kad mėlynąjį VW Passat vairuoja Seimo narys Julius Veselka. Paprastai net apie savo keliones troleibusu mielai pasakojantis politikas šįkart įtūžo paklaustas, kokio pasivažinėjimo metu taip stipriai ištepė mašiną. „Nuvažiuok į kaimą ir pamatysi!“, – atšovė J.Veselka, po kelionės į kaimą tikriausiai neturėjęs laiko apsilankyti ir plovykloje.

Temos: 1 Julius Veselka

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:03
02:14
18:06

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką