Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skaiva Jasevičiūtė 32-ojo gimtadienio proga pasidovanojo dar vieną taksą

Skaiva Jasevičiūtė ir Mio
Dainiaus Stankaus nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė ir Mio
Šaltinis: 15min
0
A A

Žurnalistė, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė antradienį švenčia 32-ąjį gimtadienį. Šventės proga ji pasidovanojo netikėtą dovaną – dar vieną taksų veislės šunį, kurį pavadino Mio.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gimtadienio dieną S.Jasevičiūtė draugams ir gerbėjams papasakojo, kaip išvydo šį pasaulį. „Prieš 32 metus, 00 val.35 min Klaipėdoje galų gale pasaulį išvydau aš. Galų gale, nes mama mane gimdė ilgai (nuo 6 ryto) – taip ilgai, kad keikėsi ir gąsdino akušeres. O po to gimiau aš ir Pasaulis pasikeitė. Skamba pasipūtėliškai? O aš galvoju, kad kiekvieno mūsų gimimas keičia aplinką ir įtakoja Visatą“, – svarstė žurnalistė. 

P.S. nors savo amžiaus nebijau nė kiek, bet dabar taip madinga, tai noriu oficialiai pranešti, kad man vis dar 29 ir taip bus ateinančius penkerius metus. 

Ji apžvelgė prabėgusius metus: „Taigi šiais (t.y. savo 31-aisiais) metais Visatos stipriai neįtakojau, globalinio atšilimo nesumažinau, valdžios neperrinkau, bet metai buvo labai geri. Aš vis dar dirbu savo mėgstamą darbą, turiu visus mylimus šeimos narius, šiais metais radau naujų ir nepraradau senų draugų. Šiais metais mano šunų šeima padidėjo net trimis šunimis! Šiais metais mano veislyne gimė net dvi nuostabios vados, ir visi šuniukai rado puikius šeimininkus. Šiais metais mano parodų taurių lentyna pasipildė itin dideliais trofėjais: Pasaulio jaunimo nugalėtojo, Lietuvos TOP takso ir dešimtimis BOB bei BIG ir net BIS. Aš laiminga, mylima ir sau vis dar graži (ok, ok kelis kg vis dar reikia numesti).“

Ko Skaivai vis dar trūksta? „Taigi jei norit man palinkėti kažko, ko man tikrai reikia, palinkėkit, kad mano gyvenimas tik gerėtų. O aš Jus visus sveikinu savo gimtadienio proga ir sakau Jums „ačiū“, kad esate mano gyvenime, būtent jūs visi sukuriat visumą, kurioje aš jaučiuos gerai“, – nuoširdžiai dėkojo ji. 

Savo rašinį žurnalistė pabaigė nuotaikingai ir atskleidė, kaip gimtadienio proga save pasveikino pati: „P.S. nors savo amžiaus nebijau nė kiek, bet dabar taip madinga, tai noriu oficialiai pranešti, kad man vis dar 29 ir taip bus ateinančius penkerius metus. P.P.S. Nuotraukoje aš su Mio – naujausiu savo šunimi, tai dovana man nuo manęs mano gimtadienio proga. Gera sau pasidovanoti tai, ko visada troškai.“

Žmonės.lt S.Jasevičiūtė sakė, kad naujasis šuo – Mio – nors ir yra jos, gyvens kituose namuose. „Šuniukas gyvens pas mano tetą, mamos seserį. Aš visu savo šunų savo namuose nesutalpinu, todėl nusiperku sau taksą ir duodu augint artimiems draugams, jei jie to nori. O aš su jais važinėju į parodas ir medžioklę“, – pasakojo žurnalistė. 

Šiuo metu savo namuose ji augina tris taksų veislės šunis, taip pat turi veislyną. Jame Mio – jau 14-asis taksas. 

BFL/Butauto Barausko nuotr./Skaiva Jasevičiūtė
BFL/Butauto Barausko nuotr./Skaiva Jasevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką