Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 4d. 19:59

Skaiva Jasevičiūtė: aš greitai turėsiu du vaikus ir kitos būrėjų pranašystės

Skaiva Jasevičiūtė Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė

Paradoksas: gyvename pažangiais mokslo ir technologijų laikais, visuomenė tobulėja ir protingėja, bet 90 procentų visų pasaulio žmonių tiki paranormaliais reiškiniais. 50 procentų europiečių tiki, kad būrėjos gali išpranašauti ateitį ir beveik kiekvienas iš mūsų turime prietarų, blogų, gerų ženklų ir veiksmų, kuriuos mums atlikus, pradės sektis arba nesisekti.

Kad ir kokie protingi ir išsilavinę būtume, kai kurie mūsų dėl viso pikto pabeldžiame į medį, pagalvoję apie blogą dalyką, gal ir nebesispjaudom, bet sunerimstam kelią perbėgus juodai katei. Skaitome horoskopus, einame pas astrologus tartis dėl santuokos datos, keliaujame pas būrėją sužinoti, ar mylimasis mus ves.

Lietuvoje tokios statistikos nėra, tačiau JAV astrologai ir būrėjai varto 2,2 milijardų dolerių pelną kasmet. Tikrai nesakau, kad tarp jų nėra tokių, kurie turi dovaną, manau, kad ne viena būrėja atlieka geros psichologės vaidmenį – išmetusi kortas ir gražiai pakalbėjusi suteikia moterims (arba vyrams, nors jų lankosi gerokai mažiau) viltį, kad jų gyvenime viskas bus gerai. Ypatingai vyresnės kartos moterims, kurioms ėjimas pas psichoterapiautą vis dar lygu supratimui, kad „tu durnas“, būrėjos yra išeitis – pas jas galima išsipasakoti savo problemas ir sulaukti patvirtinimo, kad tau galų gale pradės sektis.

Pažįstu moterų, kurios yra priklausomos nuo būrėjų ir lekia pas jas pasitarti dėl menkiausio sprendimo. Lyg ir nieko blogo, bet, kita vertus, taip jos nusimeta visą atsakomybę dėl savo veiksmų ir nebesistengia pačios kovoti dėl savo geresnio gyvenimo. Draugė pasakojo, kad būrėja išardė jos tėvų šeimą, nes mamai pasakė, kad tėvas neištikimas su bendradarbe, ir kad ir kaip tėtis besistengė įrodyti, jog taip nėra, nepasitikėjimo sėkla buvo pasėta ir šeima galiausiai iširo. Įsivaizduojat, kaip pikta turėtų būti vyrui? Ir aš tikiu, kad tokių šeimų yra ne viena. Kitai mano draugei, tik pradėjusiai santykius su vaikinu, būrėja pareiškė, kad ji „verta geresnio“ ir kad negaištų laiko su juo. Draugė išsiskyrė, iki šiol tas geresnis vis dar neatėjo. Gaila, būrėja nepasakė, kiek laiko reikės laukti.

Prieš dešimtmetį dirbdama vieno moteriško žurnalo redaktore dariau eksperimentą. Pasiėmusi bendrą savo ir mūsų redakcijos maketuotojo (kuris laimingai vedęs ir turi porą vaikų) nuotrauką, ėjau pas 6 Vilniaus miesto būrėjas klausdama vieno: kaip klostysis mūsų poros santykiai? Tik viena iš jų man pasakė, kad berods mano „išrinktasis“ nėra atviras su manim ir greičiausiai turi kitą moterį, kurią myli. Likusios 5, kaip susitarusios, suokė apie mūsų laimingą bendrą ateitį, bendrus vaikus, vestuves ir visą kitą, ką norėtų išgirsti bet kuri mergina apie savo santykius su vaikinu, jei tik jis būtų tikras.

Aš nesu visiška būrėjų skeptikė, tikiu, kad tarp mūsų yra žmonių, kurie turi dovaną matyti ar jausti daugiau, esu girdėjusi istorijų apie talentingus žmones labai taikliai išpranašavusius ateitį, todėl, kai neseniai mano viena draugė užsigeidė aplankyti būrėją ir paprašė palaikyti jai kompaniją, kad būtų drąsiau – sutikau.

Būrėją draugė išsirinko pagal atsiliepimus moteriškame forume. Sakė, kad visi labai ją giria ir viskas labai pildosi. Užsirašyti pavyko tik po dviejų savaičių, nes visos dienos jau buvo užimtos. Atvykus į tvarkingą miegamojo rajono butą mūsų laukė tvarkinga vidutinio amžiaus moteris, kuri liepė pasėdėti ant paprastų kortų krūvos, kol parūkė balkone. Pasėdėjau. Tada prieš burdama ji manęs paklausinėjo, ar ištekėjus, ar turiu vaikų, ar turiu namą ir darbą. Nustebau, nes įsivaizdavau, kad visa tai, mesdama kortas, ji turėtų ir taip matyti.

Pasirodo, metodika tikriausiai kitokia ir saugiau viską žinoti iš anksto. Būrimas prasidėjo. Sužinojau, kad esu neprakeikta (kas turint šitiek heiterių pakankamai keista), kad darbe man viskas bus gerai, bet norint kažką pasiekti, teks stengtis ir dirbti, kad santykiai su vyru būna visokie – kartais geri, kartais blogi, norint juos pagerinti, reikia labiau stengtis dėl vyro, kad yra ir kitų vyrų, kurie mane mėgsta, kad turiu kelias geras drauges, bet yra ir tokių, kurios man pavydi ir mane apkalba.

Kad mano karma visai gera, ir kad turėsiu finansinį stabilumą jei tik stengsiuos darbe. Kaip ir nieko blogo, bet pagalvokit, ar toks pat būrimas netiktų ir jums? Norint turėti finansinį stabilumą dažniausiai reikia darbe dirbti, norint turėti gerus santykius su vyru taip pat reikia stengtis, visi turime draugių, kurios mus apkalba ir visų aplinkoje yra vyrų, kurie jus mėgsta. Ai dar pasakė, kad greitai turėsiu du vaikus. Aš juokaudama paklausiau – abu iš karto? O ji atsakė, kad yra vienai klientei išbūrusi trynukus ir tai išsipildė.

Iš būrėjos išėjau gerai nusiteikusi ir supratusi, kad jei visgi man su esamu darbu nepaeis, visada galiu imtis būrimo – pakalbėt moku, išklausyt moku, kortas perkelti irgi moku. O ir uždarbis turėtų būti geras, paskaičiavus, kad pas jas taip nėra vietų.

Todėl iš karto Naujų metų proga noriu jums visiems išburti, kad šiais metais jūsų laukia tobulėjimas asmeninėje srityje, jei tik mažiau laiko praleisite komentuodami svetimus postus, o daugiau skaitysit. Jūsų asmeniniai santykiai bus nuostabūs, jei tik stengsitės savo antrai pusei ir vaikams daryti malonius dalykus. Jums labai seksis darbe, jei stengsitės jame dirbti. Jei būsite dėmesingi ir nesavanaudžiai – visada turėsite gerų draugų, kuriems galėsite išsipasakoti ir kuriems nereikės mokėti už patarimą, todėl nekils noras eiti pas būrėjas.

Komentarai: 9

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką