Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 kovo 28d. 20:40

Skaiva Jasevičiūtė: Kaip pričiupti neištikimą vyrą?

Skaiva Jasevičiūtė Ypatingos
Asmeninio albumo nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė

Jei jūs gyvenime niekada nesusidūrėte su neištikimybe, tai arba jums labai pasisekė (aš nuoširdžiai tikiu, kad ištikimų žmonių būna), arba jūsų antra pusė išties labai atsargi ir protinga.

Ne kartą esu pagalvojus, kad būti neištikimam – sunkus darbas. Aš nekalbu apie vieną kartą, kai išgėrei, ėjai, paslydai ir netyčia užkritai ant nuogos kolegės darbo vakarėlyje. Aš kalbu apie tuos vyrus, kurie įsitaiso meilužes.

Vargšai vyrai, juk jie turi nuolat gyventi strese – saugoti savo telefoną, galvoti įtikinamus pasiteisinimus, dažnai maudytis, kad žmona ko nors neužuostų (o žmonos kaip tyčia turi geras uosles), galų gale rasti laiko abiem moterims.

Neslėpsiu, neištikimybės neišvengiau ir aš. Gerokai prieš savo vestuves rimtai draugavau su vienu vyru, pasitikėjau juo, visada ramia širdimi išleisdavau į komandiruotes į užsienį. Kol vienos tokios komandiruotės metu ilgai negalėjau jam prisiskambinti. Galiausiai jo telefono ragelį pakėlė moteris.

Neslėpsiu, neištikimybės neišvengiau ir aš

Grįžęs draugas bandė aiškintis, kad paliko telefoną viešbučio registratūroje krautis, na, ir registratūros darbuotoja atsiliepė. Deja, manęs įtikinti, kad Italijoje viešbučio registratūroje dirbanti moteris, moka atsiliepusi gražiai lietuviškai pasakyti „klausau“ – nepavyko.

Suprasti, kad tave apgaudinėja, labai nemalonu. Su tuo draugu bendravimas baigėsi ir labai džiaugiuosi, kad tai paaiškėjo mūsų draugystei nepažengus toliau. Dar džiaugiuosi, kad netapau paranojike, nuolat tikrinančia vyrų telefonus ar buvimo vietą. Aš puikiai žinau, kad jei žmogus norės būti neištikimas – būdų ras.

Deja, neištikimybė vis dar tvirtai laikosi pagrindinių skyrybų priežasčių trejetuke, ir tai reiškia tik viena – anksčiau ar vėliau juos pagauna. Savo radijo laidoje su kolege paklausėme moterų, kaip jos pričiupo savo vyrus ir suprato, kad jie neištikimi? Kaip jie dažniausiai išsiduoda?

Išdavikai telefonai ir kompiuteriai

Vienas dažniausių būdų neištikimam vyrui pričiupti – jo telefonas ar kompiuteris. Kodėl jie nesugeba išsitrinti susirašinėjimų su meilužėmis – man vis dar paslaptis. Kompiuteryje palikta naršymo istorija labai dažnai žmonoms išduoda, kokiuose pažinčių puslapiuose lankosi jų vyrai ir ko ieško.

Viena mūsų klausytoja rašė: „Planšetės naršymo istorijoje radau Pažintysxxx puslapį, užėjau į jo paskyrą. Paaiškėjo, kad jis jau pusmetį dulkina moteris už pinigus. O aš galvojau, kad mes nebesimylime, nes priaugau porą kilogramų. Taigi kitą rytą išėjau iš namų palikus ant tuliko raštelį: „Ir toliau sėkmingai mokėk už seksą.“

Paaiškėjo, kad jis jau pusmetį dulkina moteris už pinigus

„Tinderis“

Va čia man išvis kosmosas. Kodėl vedę ar rimtai įsipareigoję vyrai susikuria anketas su savo nuotraukomis ir tiki, kad niekas nepastebės – nuoširdžiai nesuprantu. Jūsų žmonų draugės irgi sėdi „Tindery“ ir labai mielai jūsų žmonoms padaro jūsų anketų ar net susirašinėjimų kopijas. Po to teisintis, kad čia ne jūsų anketa, labai sunku, nes, na, žmona supranta, kad vargu ar kas norės vogti jūsų nuotraukas, o ne kokio nors modelio iš interneto.

Daiktai

Meilužės kartais netyčia, o kartais net labai tyčia palieka savo daiktus jūsų automobilyje, namuose, biure. O tuos daiktus jūsų žmonos randa. Po to įrodyti, kad tos pėdkelnės draugelio Jono žmonos, kurią tik iš draugiškumo pavėžėjote – būna labai nelengva. Kelnaitės, auskarai, lūpdažiai – visa tai dažnai lieka nusikaltimo vietoje.

Mūsų klausytoja mums pasakojo: „Mano vyrą išdavė restorano čekis. Kai eilinį kartą vyras užtruko darbe, pasiknisau jo rankinėje ir radau restorano sąskaitą: šampanas, Kijevo kotletai, desertas. Išgrūdau vyrą lauk tuojau pat. Praėjo 30 metų, bet tą čekį menu iki šiol.“

Meilužės kartais netyčia, o kartais net labai tyčia palieka savo daiktus jūsų automobilyje, namuose, biure

Žmonės

Neištikimybę labai dažnai žmonoms išduoda pačios jūsų meilužės. Na, pavargsta jos nuo pažadų, kad „jau tuoj tuoj skirsitės“ ir nusprendžia pagreitinti situaciją. Jei ne jos, tada jų vyrai, sužinoję, kuo užsiima sutuoktinė, kreipiasi tiesiai į jūsų žmoną. O kur dar kokios paslaugios draugės ar artimieji, netyčia jus pamatę automobilyje su kita moterimi ir skubantys apie tai papasakoti jūsų žmonai.

Kartais tai gali būti net jūsų mylima mama: „Mano draugo mama man paskambino ir paklausė, ar mes dar kartu gyvename. Patvirtinau, kad ne tik gyvename, bet ir mylime vienas kitą. Tada mama pasakė, kad jis į jos namus buvo užsukęs su kita mergina. Išsiskyriau ne dėl to, kad neištikimas, o dėl to, kad toks kvailas“, – rašė mums klausytoja.

Atsitiktinumas

Atrodo, viską darote labai atsargiai, stropiai slepiate meilužę nuo žmonos, bet va ateina diena, kai netikėtai nepasiseka ir būnate užklupti.

Viena mano draugė netikėtai apsinuodijo maistu darbe, todėl nusprendė grįžti namo. Grįžusi namo į butą, kuriame gyveno kartu su savo sužadėtiniu, savo lovoje rado mylimąjį pikantiškoje pozoje su savo drauge.

Toks būdas pats bjauriausias, nes neištikimybę tenka pamatyti savo akimis. Kita vertus – neištikimam vyrui sugalvoti pasiteisinimą tampa nebeįmanoma.

Savo draugo neištikimybę susapnavau...

Atsitiktinumas kartais būna toks absurdiškas, kad net sunku patikėti, kaip vyrai įkliūva. Viena mūsų klausytoja papasakojo legendinę istoriją: „Savo draugo neištikimybę susapnavau... Buvau išvykusi į užsienį darbuotis, taigi kurį laiką buvome atskirai. Vieną naktį susapnavau, kad jis mylisi su savo buvusia mergina. Ryte pabudusi pikta juokais parašiau jam: „Kodėl miegi su savo ex?“ Jo atsakymas buvo: „Nežinau net ką pasakyt, labai atsiprašau.“ Išsidavė lygioje vietoje, net nepaklausęs, kodėl aš taip galvoju.“

Peršasi išvada, kad ilgai neištikimu gali būti tik pakankamai protingas vyras. Kita vertus, jei jis protingas – jis greičiausiai bus ištikimas. Ir iškart piktiems vyrams atsakau – taip, neištikimos būna ir moterys, ir dažnai, bet šį kartą mano straipsnis skirtas būtent jums.

Komentarai: 24

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką