Dabar populiaru
15min be reklamos
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2021 rugsėjo 18d. 21:28

Skaiva Jasevičiūtė: Na, kodėl jūs siunčiate nepažįstamoms savo penius?

Skaiva Jasevičiūtė
Dainiaus Stankaus nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė
Kartais aš vis patikrinu tas žinutes, kurias rašo nepažįstami žmonės socialiniuose tinkluose ir kurios nukeliauja į „spamą“. Atsidarau šiandien vieną – ir oi, nieko naujo – dar vienas penio filmukas. Bičas siunčia man kelių minučių įrašą, kaip save tenkina ranka.

Aš, va, vis pagalvoju: ko tikisi tokie siuntėjai? Aš dar suprantu, kai tokį video siunti savo draugei – tada dar visai pateisinama ir žavinga. Iš serijos: „Žiūrėk kaip aš tavęs pasiilgau.“ Draugė žiūri ir džiaugiasi. Arba nesidžiaugia, čia jau labai priklauso nuo draugės ir jūsų tarpusavio santykių.

O kaip reaguoti, kai gauni tokį vaizdelį nuo visiškai tau nepažįstamo žmogaus? Dažniausiai juose net veido nesimato.

Mieli vyrai, penių siuntinėtojai, kaip jūs tikitės, kad mes reaguosim? „O dieve, koks nuostabus penis, gražesnio dar nemačiau, užsivedžiau čia ir dabar, atvažiuok ir paimk mane!” – čia jūsų svajonių atsakymas į tokius siuntinukus?

Nepykit, bet netikiu, kad kuri nors nepažįstama moteris jums taip atsakė. Nes tokių pasakų tiesiog nebūna. Retai kada mus sužavi svetimo masažuojamo penio vaizdas be penio savininko veido.

Kaip dažniausiai reaguoja moterys į tokius video? Pirmoji reakcija dažniausiai būna – „Fui, kažkoks svetimas penis.“ Jei tas penis bent jau ne bjaurus arba mes tokių jau daug mačiusios – kartais gal pažiūrim ilgiau.

O tada prasideda smulkmenos.

Mano gautajame filmuke penis su ranka yra nukreiptas į palangę. Žiūrint pirmas man kilęs klausimas – kodėl šis žmogus tai daro prieš langą? Kas jam negerai? Kodėl ne kaip visi – prieš kompiuterį ar bent jau gražios moters foto?

Net labai susikoncentravus į penį, nori nenori žvilgsnis vis tiek nusimuša į tuos nagus.

Antras pastebėjimas – palangė ir lango rėmas labai jau reikalauja remonto. Kodėl žmogus renkasi tai daryti prieš siaubingą langą, užuot išsirinkęs gražesnę vietą? Arba bent jau susiremontuotų namus. Labai nedaili palangė, tokia nedaili, kad net atmuša akį nuo paties veiksmo.

Trečias pastebėjimas. Filmuke matosi vyro kojos. Ir labai ilgi, nešvarūs kojų nagai. Net labai susikoncentravus į penį, nori nenori žvilgsnis vis tiek nusimuša į tuos nagus. Jei jau siunčiat merginoms tokius vaizdelius – na, nusiplaukite kojas ir apsikarpykite nagus, nes tai labai trikdo.

Ketvirtas pastebėjimas. Garsas. Pasistenkite labiau. Jei jau visiškai nežinomai moteriai siunčiate savo penio vaizdo įrašą, tai pasirūpinkite garsu. Aš gavau filmuką su tokiu nuolatiniu: „Ahahahahaa – ahahahaaa – ahhaahhahaha.“ Toks ritmingas asiliškas aha garsas. Neslėpsiu, buvo juokinga, nes aš pripratus prie subtilesnių garsų.

Neslėpsiu, buvo juokinga, nes aš pripratus prie subtilesnių garsų.

Jei jau siunčiate visai nežinomai moteriai savo nufilmuotą penį, tai bent jau uždėkite kokią populiarią dainą, kuri patiktų visoms, ir jūsų stenėjimas nesukeltų moteriai atmetimo reakcijos. Na, tarkim, „Titaniko“ garso takelį, daugeliui moterų jis patinka, tik jums gal bus šiek tiek lėtoka, bet užtat kaip išraiškinga ir kilnu.

Penktas ir pagrindinis pastebėjimas. Na, nesiųskite svetimoms moterims savo penio vaizdelių, tai vienas blogiausių būdų susipažinti. Tokie video žavi, kai esi santykiuose, bet netikiu, kad moterys nuo to pradėtų pažintį.

O jūs kažkaip pradedat viską nuo kito galo. Labai jau tiesiogine prasme.

Daugiau autorės S.Jasevičiūtės tekstų rasite ČIA.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

01:09:17
00:37
17:27

15min metų knygų rinkimai

Tema

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką