Dabar populiaru
Publikuota: 2013 kovo 29d. 14:11

Skaivos Jasevičiūtės vedamoje radijo laidoje viešėjo Agnės ir Mykolo Zobovų auginami meškučiai

Skaiva Jasevičiūtė su meškučiu
„M-1“ nuotr. / Skaiva Jasevičiūtė su meškučiu

Radijo stoties „M-1“ laidoje „Radioekranas“, kurią veda Skaiva Jasevičiūtė ir Gintas Vaičikauskas, penktadienio vidurdienį viešėjo neeiliniai svečiai – cirko artistų Zobovų augintiniai meškučiai.

Agnė ir Mykolas Zobovai į studiją atsivedė Vipą ir Kvinę – beveik trijų mėnesių amžiaus ruduosiuos lokiukus. Juos sausio 10 dieną atsivedė poros prižiūrimų rudųjų lokių pora.

Pirmą kartą pasaulyje – meškos radijo laidoje

Mintis pasikviesti į studiją tokius neįprastus svečius kilo radijo laidos vedėjams. Tai nenuostabu, juk S.Jasevičiūtė yra pagarsėjusi gyvūnų mylėtoja, pati auginanti ne vieną taksų veislės keturkojį. Ji taip pat yra vedusi TV3 laidą apie augintinius „Keturkojis šou“.

„Taip, tai buvo mano idėja, nes su Zobovais jau senokai bendrauju, esu bendravusi su jais rengdama TV. Man Agnė paskambino ir pasakė, kad pas juos yra meškiukų ir kad atvažiuočiau jų paniurkyti. O aš pagalvojau, kodėl man vienai jais džiaugtis ir nusprendžiau pakviesti juos į radiją. Valdžia sureagavo labai gerai. Dar visi pagūglinome ir supratome, kad dar niekur pasaulyje nėra buvo, kad meška būtų radijo studijoje. Ir vos dar kalbėjo – skleidė garsą į mikrofonus“, – kalbėdama su Žmonės.lt džiugiomis emocijomis po neįprastos radijo laidos tryško S.Jasevičiūtė.

Tuos, kurie susimąstė, ar gyvūnų viešnagė radijo stotyje nebuvo jiems kupina streso, Skaiva patikino, kad gyvūnai tikrai nebuvo kankinami.

„Taip, aš irgi  to bijojau. Man visada yra svarbu, kad gyvūnas nestresuotų. Pasiklausiau pačios Agnės, ar jiems viskas bus gerai, bet ji pasakė, kad meškučiai yra pakankamai socializuoti, žmones mėgta. Studijoje jie jautėsi visai gerai, tik paskui, po kokios valandėlės matėsi, kad jie nuvargo nuo dėmesio ir jau tada pasiūlėme svečiams vykti namo“, – pasakojo S.Jasevičiūtė.

Pasibaigus radijo laidai moteris vis dar gyveno emocijomis, kurios užplūdo susipažinus su tokiais mielais pašnekovais. „Emocijomis yra siaubingai geros. Visi kolegos susirinko pasižiūrėti meškučių, viskas spinduliavo tokį gerumą. Iki šiol negaliu nustoti šypsotis“, – net per telefono ragelį džiaugsmą spinduliavo pašnekovė.

Bausmė už gyvūnų nepriežiūrą

Džiugu, jog šių meškučių kelionė į radijo laidą ir viešnagė joje praėjo sėkmingai, be didesnio streso. Juk daugelis iki šiol atsimena nemalonų įvykį, kai „Ąžuolyno meškučių cirko“ vadovas M.Zobovas 2010 metais buvo lygtinai nubaustas už aplaidumą, mat 2008 metų vasario 27-ąją iš seno autobuso, kuriame buvo laikoma uždaryta, pabėgusi meška užpuolė ir sunkiai sužalojo cirko teritorijoje sarge nelegaliai dirbusią Leokadiją Sadauskienę. Žvėris nuplėšė moters galvos skalpą. Ją išgelbėjo tik nelaimę pastebėjęs ir nepabijojęs su meška susigrumti jaunas vyras.

M-1 nuotr./Skaiva Jasevičiūtė su meakučiu
„M-1“ nuotr./Skaiva Jasevičiūtė su meškučiu

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

26:48
01:44
23:52

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką