Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalingos knygos pristatyme Jagelavičiūtė dirbo padavėja (nuotraukos)

Arinos Šnaider knygą „Pameluok man truputį“ džiaugsmingai sutiko Lietuvos žvaigždutės
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Arinos Šnaider knygą „Pameluok man truputį“ džiaugsmingai sutiko Lietuvos žvaigždutės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Žinomi ir šiek tiek su skandalais siejami Lietuvos „žvaigždūnai“ penktadienio vakarą pasitiko naują, ypač gerai vasarai pritaikytą knygą „Pameluok man truputį“. Joje paslaptinga autorė atskleidžia visas Lietuvos žvaigždžių šviečiančio ir krentančio gyvenimo paslaptis ir intrigas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Gediminas Jaunius labai apgailestavo, kad pati šventės kaltininkė į renginį neatvyko – kitaip tariant, ji nepanoro atskleisti savo tapatybės viešai. Tačiau pristatymo vedėjas keletui svarbiausių vakaro svečių perdavė autorės paliktus ir specialiai dedikuotus vokus. Vienas jų atiteko Agnei Jagelavičiūtei su padėka už jos rengiamus pasilinksminimus.

„Tavo vakarėliams nėra lygių. Išlaižysiu iki paskutinio trupinio. Pasimėgaudama. Tik kviesk. Draugaukime. Bučkis. Myliu. Arina Šneider“, – sau skirtą dedikaciją perskaitė garsioji skandalistė, iš kurios, anot G.Jauniaus, „niekad nežinai, ko tikėtis: gal koją nusilauš, o gal – pabučiuos..“.

Dovanų knygos autorė paliko ir kitiems jai svarbiems žmonėms, tokiems kaip verslininkas Romas Bubnelis, aktorė Aušra Štukytė ar muzikantas Deivydas Zvonkus. Smaguriaudami trešnėmis ir svaigindamiesi burbuliukais, plačiajai visuomenei pažįstami veidai plojimais ir šūksniais palydėjo pačios knygos, prakalbusios iš kažkur atsklidusiu garsu, prisistatymą.

„Dėl pavadinimo. Neseniai mano puslapių herojė Raselė prisipažino, kad ta titulinė frazė „pameluok man truputį“ iš pradžių jai pasirodė jokia. Bet kai vyras grįžo namo 7 val. ryto ir nė puse lūpų nepamelavo, kad visą naktį ilgėjosi jos, kad galvojo vien apie ją ir kad linksmintis vyriškoje kompanijoje be jos jam buvo klaikiai nuobodu, būtent tada Raselė suvokė, kaip vis dėlto kartais norisi nors trupučio melo, tų pasaldintų, papudruotų, parausvintų žodžių...“ – savo pavadinimą kažkieno seksualiu balsu aiškino naujoji knyga.

Smalsuoliams beliko spėlioti, kas toji įtakinga rašytoja, kuri savo knygos pristatymui sugebėjo pasisamdyti bene garsiausią Lietuvos padavėją – A.Jagelavičiūtę. Šioji, atėjusi lyg Holivudo įžymybė, netrukus nusispyrė aukštakulnius, apsijuosė padavėjos prijuostę ir paslaugiai pilstė susirinkusiems svečiams gėrimus.

Tuo tarpu kita žvaigždutė – Ingrida Kazlauskaitė – į rankas paėmusi padėklą su naujosios knygos egzemplioriais viliojo visus nusipirkti šį leidinį ir kyštelėti nosį į Lietuvos žvaigždžių paslaptingą gyvenimą.

Komentarai
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką