Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Skandalo atomazga: Grantas sveiksta, o Radžis maudosi piniguose (papildyta birželio 25 d.)

Radžis Aleksandrovičius
Žygimanto Baryso nuotr. / Radžis Aleksandrovičius.
Šaltinis: „Privatu“
0
A A

Kai daugiau nei prieš mėnesį kilo neįtikėtino atgarsio sulaukęs skandalas dėl dainininko Radžio Aleksandrovičiaus (24) globoti paimto ir vėliau atgal į prieglaudą grąžinto šunelio Granto, daugelis manė, kad atlikėjo karjera gali žlugti. Tačiau nutiko priešingai: šuo turi naujus šeimininkus, o R. Aleksandrovičius vos spėja važiuoti iš vieno koncerto į kitą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Radži, sakyk, kaip baigėsi istorija su šuneliu Grantu?

Nežinau, ar tai galima pavadinti laiminga pabaiga, bet Grantas jau turi naujus šeimininkus. Domėjausi šia istorija dar ne sykį, nors daugiau šunelio savo akimis ir nemačiau. Džiaugiuosi, kad mano paaukoti 2000 litų buvo tikslingai panaudoti – Grantas pagydytas, jo operacija praėjo sklandžiai. Maža to, dar liko pinigų ir kitiems beglobiams gyvūnams.

Dabar, kai jau skandalas kiek atslūgo, kaip vertini kilusį ažiotažą?

Pripažįstu, kad iš dalies esu kaltas. Pasiimdamas globoti Grantą, tinkamai neįvertinau situacijos. Tačiau negalima dėl visko kaltinti tik mane. Juo labiau kad istorija baigėsi gerai. Noriu pabrėžti, kad be galo myliu gyvūnus, man gera juos globoti, rūpintis. Susidariusi situacija tebuvo nesusipratimas. Man buvo nesmagu, kad taip nutiko, tačiau juk neverksi visą likusį gyvenimą. Negaliu atsidžiaugti, kad viskas galiausiai baigėsi sėkmingai.

Pačiame skandalo įkarštyje mūsų redakciją užplūdo pasipiktinusių skaitytojų laiškai ir skambučiai. Ar šis nemalonus įvykis neturėjo neigiamos įtakos Tavo karjerai?

Tikrai niekas nei gatvėje, nei parduotuvėje ar koncerte nebuvo prie manęs pribėgęs, nekeiksnojo ir nesiplūdo. Mano koncertuose – pilnos salės žmonių. Tikrieji gerbėjai nenusisuko nuo manęs, neišsižadėjo. Jie mane palaiko bet kokioje situacijoje, todėl esu jiems be galo dėkingas. O visos besipiktinančios močiutės niekada ir nebuvo tikros mano fanės. Jos tėra davatkos.

Tau nestinga koncertų net ir po šio skandalo?

Tikrai ne, koncertų turiu nemažai. Kol kas net negaliu apie nieką kitą galvoti. Neseniai daug koncertavau užsienyje gyvenantiems lietuviams, todėl dabar noriu atiduoti duoklę tėvynėje gyvenantiems gerbėjams. Turiu po 4–5 pasirodymus kiekvieną savaitę. Ačiū žmonėms, kurie manęs klausosi.

Tai ką, gyvenimas puikus – maudaisi šlovėje ir piniguose...

Nesiskundžiu finansine padėtimi, pinigų turiu pakankamai. Žinoma, reikia nusispjauti per petį triskart, kad ir toliau viskas sektųsi. Galima sakyti, kad krizė manęs smarkiai nepalietė. Prieš dvejus trejus metus, žinoma, buvo mažiau koncertų ir pinigų, bet stengiausi visų santaupų neišleisti. Visada pasilikdavau juodai dienai. Esu laimingas, kad dabar nėra jokių bėdų.

Galbūt netrukus įsigysi vilą ant jūros kranto?

(Juokiasi.) Nebent Ukmergėje, ant penkiaaukščio stogo. Stengiuosi daug negalvoti apie ateitį ir neplanuoju, kur išleisčiau dideles pinigų sumas, tačiau vilos ant jūros kranto tikrai neatsisakyčiau.

Ar pagaliau išlaikei vairavimo egzaminą ir gali pasidžiaugti vairuotojo pažymėjimu?

Noriu viešai prisipažinti, kad esu pats didžiausias tinginys pasaulyje. Niekaip neprisiverčiu eiti laikyti egzaminų, kad gaučiau vairuotojo pažymėjimą. Laimė, turiu asmeninius vairuotojus, kurie nuveža į koncertus ir pasirūpina manimi.

Pastebėjau, kad per porą mėnesių gerokai sustambėjai. Kaip užsiauginai tokį pilvą?

Matyt, viskas iš gero gyvenimo (šypteli). Jei rimčiau, tikrai pastebėjau, kad gerokai sustambėjau. Nors man negėda dėl padidėjusio pilvuko, nes jis vyrui suteikia solidumo, norėčiau antsvorio atsikratyti. Manau, kad per kelis mėnesius priaugau kokius 8, gal net 10 kilogramų. Privalau susigrąžinti buvusias formas!

Kaip ketini tai daryti?

Bandysiu nevalgyti naktimis, nes iki šiol piktnaudžiaudavau maistu itin vėlais vakarais. Esu didelis greitojo maisto gerbėjas. Teks atsisakyti mėsainių ir sūrainių. Taip ir pradings tas pilvukas.

Ar pasibaigus šokių projektui „Kviečiu šokti“ dar nors kartą buvai užlipęs ant parketo?

Ne, daugiau nebešokau. Užteko, pakankamai prisistaipiau. Tiesą pasakius, net nepasiilgau šokių. Beje, ir su savo buvusia partnere Ana Kapustina nesusitinkame. Nesame susipykę, bet vis neišeina susimatyti, nuolat atsiranda kitų reikalų.

Neseniai Vilniuje vyko Egidijaus Dragūno vadovaujamos grupės SEL koncertas, kuriame tarp VIP svečių buvai ir Tu. Daugelis nustebo Tave ten išvydę. Radžiui patinka Egidijaus atliekama muzika?

Taip, o kas čia tokio? Man norisi plėsti muzikinį akiratį, klausytis įvairios muzikos. Apskritai Egidijus yra puikus muzikantas, tikra žvaigždė.

O kaip vertini Egidijaus išsišokimus koncerte Kaune, kai jis sviedė į publiką mikrofoną, keiksnojosi ir atsisakė dainuoti?

Aš Egidijaus nesmerkiu, priešingai – palaikau jį. Gal tikrai žmogui nesinorėjo dainuoti. Reikia jį suprasti. Kartais žmonės per daug lipa ant galvos. Egidijus šaunuolis, kad nesileidžia! Žinoma, nereikia perlenkti lazdos, būtina viską daryti su saiku.

Scenoje esi ne vienus metus, bet iš Tavęs niekada nesklido tokia arogancija kaip iš E. Dragūno. Pavyko susitvarkyti su žvaigždžių liga?

Pradžioje buvo visko. Bet laiku atsitokėjau. Supratau, kad negalima riesti nosies ir man apskritai nėra dėl ko. Svarbiausia yra nusileisti ant žemės ir iš anksto galvoti apie pasekmes. Aš keiksnotis ant scenos negaliu, svaidyti mikrofono ir nepagarbiai elgtis taip pat. Esu dar per jaunas tokiems poelgiams, o E. Dragūno amžius jau leidžia jam kartais sukvailioti...

„Privatu“
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką