Dabar populiaru
Publikuota: 2019 spalio 21d. 21:00

Tinklaraštininkė Kamilė Kanapeckaitė: „Mano vieša veikla „blizgučiai“, o realybė – motinystė“

Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr. / Kamilė Kanapeckaitė

Interneto milžinė „Youtube“ kiekvienais metais iškepa po naują, vis ryškiau spindinčią žvaigždę, kuri kelią į žmonių širdį pasiekia skirtingais būdais. Gyvenimo realijų neslepianti vizažistė Kamilė Kanapeckaitė (25) į lietuvių širdis pasibeldė savo paprastumu.

Kalbėdama su 15min Kamilė atskleidė turinti daug didelių ambicijų, kurias ketina įgyvendinti netolimoje ateityje. Visgi pagrindinis jos gyvenimo tikslas – sūnus Kajus, kurio susilaukė prieš ketverius metus, būdama studente.

Nepaisant to, ji puikiai susitvarkė su mamos bei tinklaraštininkės pareigomis, nes nuolat supanti šeima padėjo susidoroti su iškilusiomis problemomis.

Viskas prasidėjo nuo muzikos

Baigusi vidurinę mokyklą ir Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetę muzikos mokyklą, Kamilė sumanė stoti į Lietuvos muzikos ir teatro akademiją. Tačiau šis planas neišdegė.

„Viskas taip susiklostė, kad per vėlai supratau, jog gyvenimą noriu sieti su muzika. Po mokyklos baigimo stojau į Vilniaus Gedimino technikos universitetą, kuriame studijavau kūrybines industrijas. Tada susistabdžiau studijas dėl vaiko gimimo“, – savo sprendimą paaiškino mergina.

Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė

Nusprendė sūnų auginti viena

Tinklaraštininkė tarp socialinių tinklų vartotojų žinoma ne tik dėl makiažo pamokų, bet ir dėl sūnaus Kajaus. Kamilė jau ketverius metus augina sūnų viena, o su berniuko tėvu per nėštumą buvo išsiskyrusi ir atkurti santykių daugiau nebegalėjo.

„Nemeluosiu, man buvo šokas. Visiškai to neplanavau ir buvau absoliučiai nepasiruošusi motinystei“, – prisiminimais dalijosi Kamilė.

Ji neslėpė, kad gimus Kajui, reikėjo labai greitai visko mokytis, nuo sauskelnių keitimo, maisto gaminimo, iki ugdymo. Juokaudama sako, kad iki sūnaus gimimo net nežinojo, kas yra kantrybė, tačiau dabar puikiai supranta, ką tai reiškia.

„Visko išmokau po truputį. Dariau kelis darbus vienu metu. Gimus vaikui supratau, kas iš tiesų yra meilė bei laimė. Tačiau atsirado pagrindinė problema – vaiko auklėjimas. Kartais atrodo, kad vaikas už mane protingesnis ir apsukresnis.“, – teigė K.Kanapeckaitė.

Be to, su visais sunkumais jai padeda susitvarkyti mylima šeima. Tinklaraštininkės mama tapo tuo žmogumi, kuris iškilus įvairiems klausimams, iškart atskuba į pagalbą. Tačiau labiausiai ji prisidėjo prie praktiškų patarimų, kurie padėjo Kamilei įveikti sunkiausią etapą.

VIDEO: Q & A / Aš vieniša mama?

Netikėtai atsiradęs „Youtube“

Pirmieji merginos vaizdo įrašai „Youtube“ platformoje atsirado gimus sūnui. Kamilė prisimena, kad dėl atžalos dažnai turėdavo likti namuose, todėl pradėjo galvoti, ką galėtų nuveikti laisvu metu. Po kurio laiko merginai šovė geniali mintis – kurti savo filmukus.

„Prisimenu, kai maždaug 22 valandą užmigdavo mano sūnus ir aš tyliai nueidavau filmuoti naujų vaizdo įrašų. Tada juos montavau ir kėliau į savo kanalą. Šią platformą laikiau savo kūrybine erdve, kurioje galėjau parodyti tai, kas mane labiausiai domina – makiažas“, – prisiminimais dalijosi Kamilė Kanapeckaitė.

VIDEO: Kim Kardashian įkvėptas makiažas: Mėlyni šešėliai / TUTORIAL'as

Visą paauglystę Kamilė praleido stebint įvairiausius filmukus per „Youtube“ platformą. Ji prisipažįsta, kad ne vieną kartą mąstė apie įsitraukimą į šį beprotišką pasaulį, tačiau pati to padaryti neišdrįso. Galiausiai lemtingą žingsnį mergina žengė su sesers pagalba.

Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė

„Ji ir dabar man labai daug padeda. Daugiausiai pagalbos sulaukiu socialinių tinklų klausimais. Tiesą sakant, ji yra mano didžiausia patarėja visais idėjų bei verslo klausimais“, – užtikrintai sakė Kamilė.

Beje, sesuo nėra vienintelė, kuri palaiko Kamilę gyvenimiškais klausimais. Kamilė daug išmoksta ir iš sutiktų naujų žmonių, iš kurių pasisemia įvairios patirties.

Socialiniai tinklai paskatino domėtis mada

Vienas iš pagrindinių dalykų, dėl kurio mergina neįtikėtinai greitai išpopuliarėjo – makiažo pamokos. Būtent dėl jų Kamilė sulaukia išties gausios auditorijos. Tinklaraštininkė taip stipriai į tai įsitraukė, kad neatmeta galimybės ateities sieti su šia sritimi. Kamilės svajonėse taip pat yra darbas grožio salone.

Negana to, socialinių tinklų pažiba taip pat domisi įvairiomis rūbų tendencijomis, kurias mielai rodo savo sekėjams. Pati Kamilė sako, kad mada domėjosi visada, tačiau pradėjo daugiau dėmesio skirti tik dėl socialinių tinklų.

Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė

„Mada man visuomet buvo įdomi, tik anksčiau to neakcentuodavau savo socialiniuose tinkluose. Todėl dabar bandau derinti dvi man mėgiamas sritis – madą ir makiažą. Įvairiausių idėjų semiuosi iš Skandinavijos nuomonės formuotojų ir, be abejonės, Kardashian klano seserų. Jų stilius neabejotinai yra kultinis“, – šyptelėjo Kamilė.

Skatina nebijoti prieiti ir pabendrauti

Merginos „Youtube“ kanalą šiuo metu seka 11,5 tūkst. prenumeratorių, dėl kurių ji pradėjo kurti vaizdo įrašus ne tik anglų, bet ir lietuvių kalba. Kamilė atkreipė dėmesį, kad anglų kalba kuriami vaizdo įrašai nepritraukė tokios didelės auditorijos, kurios tikėjosi. Todėl nusprendė kurti lietuvių kalba ir akimirksniu sulaukė gausesnės auditorijos.

Kalbėdama apie savo kanalą, Kamilė taip pat prisiminė kelis susitikimus su savo gerbėjais. Tai dažnai nutikdavo kokioje nors viešoje vietoje, kai mergina netikėtai pastebi, kaip į ją kažkas žiūri arba patyliukais apie ją šneka. Kartais Kamilė su gerbėjais užmegzdavo staigų ryšį ir jų pokalbis trukdavo net valandą.

Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė

Būtent šių akimirkų mergina nepraleidžia pro akis ir socialiniuose tinkluose sekėjus skatina nebijoti prie jos prieiti. Ji teigia, kad yra toks pats paprastas žmogus kaip ir visi kiti, todėl priežasties jos bijoti nemato.

„Žinoma, yra merginų, kurios prieina ir drąsiai sveikinasi, vėliau net žinutę parašo. Kai kurios man rašo, kad gailisi, jog nepriėjo ir nepasisveikino. Todėl bandau jas padrąsinti, kad nėra čia ko gėdytis, nes esu tiesiog paprastas žmogus“, – pasakojo ji.

Pasimatymai, svajonės apie Ameriką

Socialinių tinklų žvaigždė prisipažįsta, kad į pasimatymus nevaikšto, o visas šias mintis nuveja į šalį nuolat atsirandanti nauja veikla. Akivaizdu, kad ambicijomis deganti mergina ne visada randa laiko kalboms apie vaikinus.

Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė
Asmeninio albumo nuotr./ Kamilė Kanapeckaitė

„Esu taip stipriai įsisukusi į įvairias veiklas, kad apie tokius dalykus net negalvoju. Be to, kai vaikinai sužino, kad auginu vaiką, jie nė kiek nesutrinka ir į tai reaguoja normaliai. Juk šiais laikais daug moterų su vaikais pradeda naujus santykius. Aš visiškai nematau tame nieko blogo“, – sakė Kamilė, paklausta, ar augindama sūnų vaikšto į pasimatymus.

Tiesa, mergina visada svajojo nukeliauti į Ameriką ir gyventi nemiegančiame Los Andžele ar net neįtikėtinais dangoraižiais garsėjančiame Niujorke. Kamilė prisipažįsta, kad visai norėtų dirbti šių miestų vietiniame bare ir toliau kurti vaizdo įrašus „Youtube“. Visgi, nepaisant didelių svajonių, merginos pagrindiniu tikslu išlieka sūnus Kajus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

01:33
04:26
01:34

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką