Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 lapkričio 26d. 10:54

Skiepytis nežadantis dainininkas Romas Dambrauskas tiki: koroną sėja ir lėktuvai

Romas Dambrauskas Šeimų sąjūdžio organizuotame mitinge Katedros aikštėje
Vidmanto Balkūno / 15min nuotr. / Romas Dambrauskas Šeimų sąjūdžio organizuotame mitinge Katedros aikštėje
Dainininkas Romas Dambrauskas sirgo koronavirusu, turi antikūnų, taigi laisvai galėtų turėti ir Galimybių pasą.

Tačiau jis prisipažino: „Galimybių paso neturiu ir neturėsiu niekada. Skiepytis taip pat nežadu. Skiepyčiausi, jei kas nors man įrodytų, kad po skiepo aš neužsikrėsiu, neužkrėsiu kitų, nesusirgsiu... Mokslu aš tikiu ir netgi moku daugybos lentelę, tačiau Galimybių pasai yra niekis.“

Skiepytis nežada, kaip teigė penktadienį 19:30 val. per LNK pasirodysiančioje laidoje „KK2 penktadienis“, ir dainininkė Mia, kuri, jeigu nebus kitos išeities žada emigruoti ten, kur nereikės Galimybių paso, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„Netgi mirčių buvo po skiepo mano artimųjų rate, todėl aš nelinkusi esu skiepytis“.

Loretos Kondratės nuotr./Mia Vilija Pilibaitytė
Loretos Kondratės nuotr./Mia Vilija Pilibaitytė

Toks požiūris, anot žurnalisto Skirmanto Malinausko, yra mažų mažiausiai neatsakingas ir pražūtingas, nes koronaviruso mirčių statistika – iškalbinga. Absoliuti dauguma aukų – nepasiskiepiję žmonės.

„Reikia labiausiai šiandien rūpintis neskiepytais. Skiepyti jei ir susirgs, tikėtina, kad jie prasirgs žymiai lengviau. Bet jeigu tu nesiskiepijęs, tai čia kaip kare. Vieni yra su neperšaunamom liemenėm, su šalmais, su gera ginkluote, o tu ateini su sermėga, su vyžom, su kepure šiaudine ir sakai: mano imunitetas geras, manęs kulkos neima“.

Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Skirmantas Malinauskas
Roko Lukoševičiaus / 15min nuotr./Skirmantas Malinauskas

„Aš tada siūlau tą pačią logiką pritaikyti ir kitiem dalykam. Erkinis encefalitas. Kam skiepytis? Gripas. Kam skiepytis? Kuo koronavirusas skiriasi nuo kitų, kad kitur skiepijatės, o čia – ne“, – dainininko Romo Dambrausko klausė S.Malinauskas.

„Kuo ji skiriasi nuo kitų? Tai gal jūs tik šiandien atsibudot po dviejų metų komos?! Kad jūs nesuprantat, kuo ta liga skiriasi, kaip jinai yra užkrečiama ir kas tai per liga... Ir kaip jinai į pasaulį buvo paleista. Ir kaip dabar jinai yra leidžiama. Pakelkime akis į dangų ir pamatysime, kiek lėktuvėlių raižo... Kodėl jie vasarą tiek neraižė?“ – atrems R.Dambrauskas.

Išgirdęs Skirmanto Malinausko klausimą, ar lėktuvėliai užkrečia kovidu žmones, Romas neabejojo: „Galimas daiktas!“

Tuo metu žinomas šokėjas Vytautas Mackonis neabejoja skiepų nauda ir pasidalins jautria savo istorija. Jis neseniai palaidojo ne tik savo mamą, bet ir nepasiskiepijusį 32 metų draugą. Sveiką, stiprų sportininką koronavirusas suėdė tiesiog žaibiškai.

Neseniai koronavirusu sirgusi dainininkė Renata Norvilė taip pat tiki: jei nebūtų pasiskiepijusi, būtų sirgusi daug sunkiau.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:16:45
47:36

Video

45:27
01:14
24:24

Adventur 2022

Maistas

URBAN˙/

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką