Dabar populiaru
Publikuota: 2020 sausio 13d. 10:29

Skyrybas išgyvenanti Jurga Šeduikytė – atvirai: „Niekas manęs nepaliko“

Jurga Šeduikytė
Karolinos Vaitonytės nuotr. / Jurga Šeduikytė

Neseniai išaiškėjus, jog Jurgos Šeduikytės buvęs mylimasis Vidas Bareikis jau kuria naujus santykius su Indre Stonkuviene, atlikėja pasidalijo laišku socialiniuose tinkluose. 15min dalijasi atviru moters pasakojimu apie tai, kas vyksta jos viduje dabar, bei tai, kas iš dalies galėjo būti skyrybų priežastimis.

„Išskaidžiau save į milijoną, kad sujungčiau į vieną visumą. Šiandien pajutau lūžį. Vakar išrašydama save į dienoraštį, jaučiausi vieniša ir nereikalinga, nors faina ir gabi ir visokia kitokia. Staiga kažkas kliktelėjo – pajutau, kad šios reakcijos buvo būdingos tai, anai Jurgai. Bet šita, dabartinė, aš jau esu kitokia ir tarsi iš šono stebiu savo užsiparinimą. Tarsi nuo įkvėpusio po daugelio metų kalno į šalis nušliaužė visi nereikalingi priedai ir kalno viršūnėje likau aš: pažeidžiama ir tuo stipri, jaučianti, kad atėjo laikas išmokti pamilti save, kartą ir visiems laikams, ypač – jei noriu būti mylima.

Kokia ta ? Labai empatiška ir sugebanti įlįsti į kito būseną su visom ausim. Dar esu padykusi, mėgstu krėsti juokus ir dūkti. Esu mąsli ir kūrybinga, tikiu, kad per kūrybą – savo ir kitų – žmonės ilsisi ir prisijungia prie savo svajonių. Tikiu, kad galima sujungti dvi priešingybes, sutaikyti konfliktuojančias puses. Dar labai vertinu artimą ryšį su savo pasirinktu žmogumi.

Brangūs vyrai, pasinaudodama proga prašau, nebesiūlykit man eiti arbatos ir kavos – manęs visiems parašiusiems neužtektų. Būnu atsipalaidavusi tarp savų. Mėgstu tylą, bet joje pabuvusi tiek, kiek man reikia, bėgu pas artimus žmones pliurpti, dalintis atradimais, kurių nemažėja kas diena. Labai vertinu moterišką mergaičių ratelį, kuris atveria slaptesnes, net kartais sau nepažinias širdies kerteles ir nuramina net žodžiais neišsakomu palaikymu. Esu vaikiškai naivi ir atvira. Visada tokia buvau ir tai buvo mano supergalia. Tik buvau tai pamiršusi po sunkiais pareigos nešuliais, kuriuos pati sau pasunkindavau.

Noriu visus patikinti, kad manęs niekas nepaliko. Pasirinkau kelią, kuriuo tikiu, švariai, be papildomų istorijų

Lengvumo, lengvumo, lengvumo – šaukiuosi, noriu ir prašau. Debesų prašau, nes kartu išsilijom tai, kas buvo per sunku nešti ir dabar galima skristi. Buvau gerokai pamiršusi, kad esu, užsipainiojusi bandymu suvokti, kaip viskas Pasaulyje sudėta. Aš esu Pasaulio modelis, nes kiekvienas žmogus yra kosmosas. Gražus, neišmatuojamas ir visagalis, paslaptingas, šviesus ir neišsemiamai gilus. Va taip jausdamasi pažadu sau šiandien nusipirkti superkokybiškų vitaminų, pradėti dažniau lankyti baseiną, vėl šokti, nepamiršti pavalgyti ir draugauti su Pasauliu apkabindama jį su visomis galimybėmis kiekvienai dienai ir tikėdamasi iš jo to paties.

Ir dar – noriu visus patikinti, kad manęs niekas nepaliko. Pasirinkau kelią, kuriuo tikiu, švariai, be papildomų istorijų. Visa kita – nebe mano įtakoje ir nuo to atsiriboju švelniai linkėdama laimės“, – rašė Jurga Šedukytė feisbuke.

15min primena, kad kalbos apie besiskiriančią Jurgą ir Vidą sklandė jau kuris laikas, tačiau abu atlikėjai jas griežtai neigė. Rugpjūčio mėnesį jie dar kartu atšventė 10-ąsias vestuvių metines.

Vis dėlto apie oficialias skyrybas pora pranešė laišku 2019 metų gruodžio mėnesį. Abu jie socialiniuose tinkluose pasidalijo vienodais skelbimais.

„Laiškas nuo Jurgos ir Vido.

Taip jau nutiko, kad pusę metų jau gyvename atskirai ir, po bandymų likti kartu, visgi supratome, kad konstruktyviau, pagarbiau ir, kas svarbiausia, sąžiningiau mūsų sūnaus Ado atžvilgiu, jei bendrausime perėję į kitokią bendravimo formą.

Šiuo atveju tai yra pasukimas skirtingomis kryptimis. Mūsų keliai vis vien susisies dėl mylimo vaiko bei dėl abipusės pagarbos, kuri lydėjo mus visus bendrus dešimt gyvenimo metų, ir lydės toliau. Šis išsiskyrimas yra apie dviejų kuriančių žmonių skirtingumą ir norą vienas kito neužgožti, bet kaip tik – palaikyti ir gerbti. Vienas kitam linkime kuo gražesnės ateities ir palaikome vienas kitą kuo tik galime.

Tai yra privatus mūsų reikalas, todėl jį privačiai norėtume ir užbaigti, ir būtume dėkingi, jeigu susilaikytumėte nuo tolimesnių interpretacijų. Jurga ir Vidas“, – socialiniame tinkle pranešė pora.

Jurgos Šeduikytės ir Vido Bareikio vestuvių metinių minėjimo akimirkos – galerijoje:

Jurgos Šeduikytės ir Vido Bareikio vestuvės 2009-aisiais – galerijoje:

Komentarai: 7

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką