Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 24d. 12:53

Smagioje fotosesijoje įsiamžinusios „Moterų ralio“ dalyvės pristato komandą „Daryk savaip“

„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr. / „Moterų ralio“ dalyvės

Jau šeštadienį automobilių sporto mėgėjos bursis į kasmetinį pavasario renginį – Vilniuje startuoja „Moterų ralis“. Nuotykių, adrenalino ir smagių emocijų kupinas renginys kaip ir kasmet sudomino žinomas moteris. Vienas tokių ekipažų – „Daryk savaip“.

Jame – spalvingos asmenybės, tarp kurių - Ingrida Kazlauskaitė, Jolita Kuliešytė, Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė, Jolanta Iselionienė.

„Seat Arona“ vairuosiančios moterys pasiskirstė vaidmenimis – Jolita vairuos, Birutė bus šturmanės, kitos komandos narės padės susigaudyti nenumatytose situacijose.

Likus vos kelioms dienoms iki starto jos dalijasi mintimis – ko jos laukia, ko tikisi ir kas neramina labiausiai?

dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės

Pristatome „Daryk savaip“ ekipažą

Jolita Kuliešytė – prancūzų kalbos specialistė, auto sporto renginių dalyvė ir entuziastė. Džiaugiuosi tiek dalyvaudama varžybose, tiek stebėdama ir palaikydama profesionalius sportininkus. Adrenalinas ir greitis – geriausi mano draugai.

Ingrida Kazlauskaitė – daininkė, kuriai nesvetimos su autosportu susijusios pramogos, dalyvavimas įvairiose varžybose.

Birutė Vyšniauskaitė-Atroškienė – teisininkė, auto sporto renginių stebėtoja ir dalyvė.

Jolanta Iselionienė – „Subaru Klubo” prezidentė, auto sporto renginių organizatorė. Auto sportas man patinka, bet varžybų trasų užkariauti nesiveržiu. Man labiau patinka organizuoti nei dalyvauti.

Visas mus, nors ir itin skirtingas, vienija bendri pomėgiai, aistra auto sportui, adrenalinas, nauji iššūkiai ir naujos patirtys dalyvaujant įvairiuose renginiuose ir varžybose. Tai puikiai atpalaiduoja nuo kasdienių darbų ir tarsi suteikia naują energijos pliūpsnį.

Ar pirmą kartą dalyvaujate Moterų ralyje? Kas paskatino dalyvauti renginyje?

Jolita: Moterų ralyje dalyvauju jau trečią kartą. Pirmą kartą mūsų ekipažas užėmė 17 vietą, praėjusiais metais tapome absoliučiomis nugalėtojomis ir užėmėme 1 vietą tiek kaip ekipažas, tiek komandinėje įskaitoje, todėl net nekilo abejonių dėl šių metų dalyvavimo.

Ingrida: Moterų ralyje yra tekę dalyvauti 2016 m., tad dalyvavimas šių metų Moterų ralyje man bus antrasis. Dalyvauti šiais metais ir būti ekipažo komandos dalimi mane paskatino mano pačios nuostabiausios draugės. Su šiomis šauniomis merginomis – nors ir į pasaulio kraštą.

Birutė: Moterų ralyje dalyvausiu trečią kartą. Šiose, kaip ir kitose panašaus pobūdžio automobilių sporto varžybose, skatina dalyvauti sportinis azartas, tikslo siekimas. Nemeluosiu sakydama, kad vadovaujuosi vien olimpiniu principu „svarbiausia dalyvauti“, nes iš tiesų rezultatas yra svarbus. Nors tai – tikrai smagus renginys, bet visgi į ralį žiūriu ne tik kaip į pramogą, o ir kaip į iššūkį, kurį įveikti reikia pasitelkti ir žinias, loginį mąstymą, strategiją, be to, svarbu atidumas, sumanumas, net tam tikras sportinis pasirengimas.

Jolanta: Tai jau antrasis „Moterų ralis”, kuriame dalyvauju. Pirmajame renginyje dalyvavome tik dviese su šturmane. Prisipasinsiu, džiaugiuosi, kad šį kartą ekipaže esame keturiese. Nes tai pramoginis renginys, kuriame reikia komandinio darbo pagalbos. Sulaukusi skambučio iš Birutės, kad komanda ieško dalyvės, ilgai negalvojusi atsakiau: - Sutinku. Kelis metus iš eilės „Moterų ralis” sutapdavo su kitais dideliais auto sporto renginiais, tad tekdavo rinktis. Šiemet nesidubliuoja jokie didesni renginiai, tad buvo lengva apsispręsti.

dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės

Kokį automobilį pasirinkote raliui ir kas nulėmė tokį pasirinkimą?

Jolita: Automobilį rinkomės atsakingai ir pasikliovėme pasiūlymu važiuoti ralyje su labai moterišku, dailių formų ir tuo pačiu itin manevringu „Seat Arona“ automobiliu. Šį automobilį mums rekomendavo puikiai žinomas daugkartinis Lietuvos ralio čempionas Vytautas Švedas. Jo patarimus labai vertiname, o išbandžius automobilį pačios įsitikinome – tai yra tai, ko mums reikia. Be to, mus itin pralinksmino šio automobilio šūkis „Daryk savaip“ – tuo pačiu pavadinimu pavadinome ir mūsų ekipažą, nes ne paslaptis, mes moterys visuomet juk darome savaip.

Ingrida: Esame komanda, kurioje labai ryškus moteriškumo koncentratas, kuriai labai svarbu ir automobilio spalva, grožis, patogumas bei manevringumas. Daug diskutavome, koks automobilis labiausiai atitiktų visus moteriškus reikalavimus ir nutarėme, kad geriausiai mums patars auto sporto profesionalas, čempionų čempionas, Vytautas Švedas.

Net nesudvejojusios Vytauto patarimu su didžiausiu džiaugsmu Moterų ralio trasose galėsime išbandyti naują modelį, kurį mielai vairuočiau ir kasdien: tiek mieste, tiek ilgose kelionėse į koncertus, į kuriuos keliaujame su mano šokių grupės „Girls ONLY“ pulku mergaičių.

Birutė: Veikliai, azartiškai moteriai svarbu, kad automobilis būtų ne tik stilingas, bet ir patogus, lengvas valdyti, atitinkantis vis didėjančio gyvenimo tempo reikalavimus. Naujasis automobilis patraukė aštriu sportišku dizainu. Be to, gamintojai teigia, kad šis naujas miesto visureigis konkuruos su „Nissan Juke“, kurį dabar vairuoju, tad smalsu pajusti skirtumą.

Jolanta: Paprasti vairuotojai ar užkietėję automobilių sporto gerbėjai gali ilgai ginčytis, kuris automobilis – geresnis. Apie mūsų komandos automobilio pasirinkimą galiu pasakyti: tai prekinis ženklas, turintis nenuginčijamą sportinę dvasią.

dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės

Kaip ruošiatės „Moterų raliui“?

Jolita: Ruoštis yra pakankamai sudėtinga, kadangi kiekvienais metais renginyje pilna netikėtumų ir staigmenų, tad tiesiog pasidalinome tarpusavyje ankstesnių ralių patirtimi, taip pat gavome patarimų iš Vytauto Švedo. Tikime, kad tai padės siekti geriausių rezultatų. Kalbant apie aprangą – ją patikėjome sukurti žinomai menininkei Gintei Ramutytei, kuri, tikiu, nustebins ir mus pačias.

Ingrida: Pasiruošimas raliui vyksta atsakingai tiek techninei, tiek komandą reprezentuojančiai daliai. Pavadinimas sugalvotas: "Daryk savaip". Automobilis naujas, gražus, išblizgintas, paruoštas startui. Apranga – ją ruošia dailininkė Gintė Ramutytė. Liko keletas „potepių‘‘ ir mes su šypsena, gera nuotaika būsime pasiruošusios startui.

Birutė: Siekiant rezultato svarbu mokytis iš klaidų. Dėl to ruošiantis raliui analizuojame ankstesniuose raliuose darytas savo ir kolegių ekipažų klaidas, kad jų nekartotume.

Jolanta: Važiuosiu patyrusio ekipažo sudėtyje. Merginos nėra šio renginio naujokės, todėl neturėtų būti kažkokių neįveikiamų sunkumų. Specialiai šiam raliui nieko nesiruošiau. Susipažinau su varžybų taisyklėmis, peržvelgiau 2015 m. „Moterų ralio“ kelio knygą. Tais metais dalyvavau kaip vairuotoja, tai vartant kelio knygą reikėjo tik prisiminti tikslaus laiko skaičiavimą. Nors šį kartą nereikės nei vairuoti, nei šturmanauti, bet prisiminti verta, nes noriu būti naudinga komandai ir prisidėti savo žiniomis ir patirtimi varžybų dieną.

dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės

Ko tikitės iš šių metų renginio?

Jolita: Kaip ir kiekvienais metais, tikiuosi puikiai praleisto laiko nuostabioje azartiškų moterų kompanijoje, pačių geriausių įspūdžių ir geros nuotaikos. Na ir žinoma, tikiuosi pačių geriausių rezultatų.

Ingrida: Visų pirmiausia daug gerų emocijų ir įsimintinų akimirkų su merginomis, iššūkių, adrenalino, ir žinoma, naujos patirties įveikiant ralio užduotis. Bus įdomus jausmas bent dalele pabūti „lenktynininkų“ vėžiose, savo moteriškomis rankomis prisiliesti prie tų techninių dalykų, susipažinti su ralio „užkulisiais“.

Birutė: Tikiuosi sėkmingo automobilio debiuto šiame ralyje, įdomių užduočių, sąžiningos kovos ir, be abejo, puikių rezultatų.

Jolanta: Gero renginio, gerai praleisto laiko bendraminčių būryje ir žinoma gero rezultato.

dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės
dkphoto.lt nuotr./„Moterų ralio“ dalyvės

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? S.Skvernelis: „Vyriausybės kanceliarijos reglamente nurodyta, kad pasitarimų įrašai niekam neteikiami ir nesaugomi“

Kultūra

Artūras Tereškinas: Aukos paradoksai. Apie ką mąsto kraštutinis kairysis?

Aktualu

S.Jakeliūnas krizės tyrimui prašo konservatorių Vyriausybės pasitarimų įrašų

Vardai

Mindaugas Kuzminskas patvirtino – skiriasi su žmona Egle: „Aš norėjau šeimos ir vaikų“

Aktualu

Neeiliniame Seimo posėdyje S.Skvernelis nedalyvaus: man metami nepagrįsti kaltinimai

Aktualu

Prie radikaliųjų dešiniųjų nekenčiamo filantropo G.Soroso namo rastas sprogmuo

Įspūdingos rudens spalvos „Hitachi“ pajūrio parke

Interviu Vardai

I.Launikonytė: apie metų skirtumo nepaisančią meilę V.Kovaliovui, išvaizdos pokyčius ir muzikos terapiją

Verslas

Seimo nariai pučia kitų metų biudžetą: ieško milijonų statyboms savo savivaldybėse

Aktualu

Pagrindinė šalies ligoninė – vis dar be vadovo: dalininkų diskusijos bevaisės

Pasaulis kišenėje

Keliautojų išrinktos 5 geriausios Europos salos

Gyvenimas

Mokslininkai apie tris naudingiausias riešutų savybes: kaip jie saugo nuo ligų ir senatvės

Aktualu

Pagrasinęs pasitraukti iš INF sutarties D.Trumpas žada stiprinti JAV branduolinį arsenalą

Maistas

Ne visų atrastos saldžiosios bulvės: 6 puikūs jų receptai

24sek

NBA – agresyvus D.Sabonio sugrįžimas ir puikiai išnaudotas J.Valančiūno laikas

Aktualu

Rusijos teisėjų vadas pasvarstė apie netobulą Konstituciją: ką rezga Vladimiras Putinas?

Vardai

Milžinas ir coliukė: kalnu pramintas „Sostų karų“ aktorius vedė savo mylimąją

Maistas

Šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė išduoda, kur geriausia paragauti lietuviškos autentikos

Aktualu

Prezidentu norintis tapti A.Juozaitis: „Dainų dainelėje“ reikia uždrausti dainuoti angliškai

Gyvenimas

Pelėsis namuose: kokiais būdais jį įveikti?

Naujienos

Patikrinta 15min Aktualu

Tiesa ar melas? S.Skvernelis: „Vyriausybės kanceliarijos reglamente nurodyta, kad pasitarimų įrašai niekam neteikiami ir nesaugomi“

Kultūra

Artūras Tereškinas: Aukos paradoksai. Apie ką mąsto kraštutinis kairysis?

Aktualu

S.Jakeliūnas krizės tyrimui prašo konservatorių Vyriausybės pasitarimų įrašų

Vardai

Mindaugas Kuzminskas patvirtino – skiriasi su žmona Egle: „Aš norėjau šeimos ir vaikų“

Aktualu

Neeiliniame Seimo posėdyje S.Skvernelis nedalyvaus: man metami nepagrįsti kaltinimai

Aktualu

Prie radikaliųjų dešiniųjų nekenčiamo filantropo G.Soroso namo rastas sprogmuo

Įspūdingos rudens spalvos „Hitachi“ pajūrio parke

Interviu Vardai

I.Launikonytė: apie metų skirtumo nepaisančią meilę V.Kovaliovui, išvaizdos pokyčius ir muzikos terapiją

Verslas

Seimo nariai pučia kitų metų biudžetą: ieško milijonų statyboms savo savivaldybėse

Aktualu

Pagrindinė šalies ligoninė – vis dar be vadovo: dalininkų diskusijos bevaisės

Pasaulis kišenėje

Keliautojų išrinktos 5 geriausios Europos salos

Gyvenimas

Mokslininkai apie tris naudingiausias riešutų savybes: kaip jie saugo nuo ligų ir senatvės

Aktualu

Pagrasinęs pasitraukti iš INF sutarties D.Trumpas žada stiprinti JAV branduolinį arsenalą

Maistas

Ne visų atrastos saldžiosios bulvės: 6 puikūs jų receptai

24sek

NBA – agresyvus D.Sabonio sugrįžimas ir puikiai išnaudotas J.Valančiūno laikas

Aktualu

Rusijos teisėjų vadas pasvarstė apie netobulą Konstituciją: ką rezga Vladimiras Putinas?

Vardai

Milžinas ir coliukė: kalnu pramintas „Sostų karų“ aktorius vedė savo mylimąją

Maistas

Šefė Ilona Juciūtė-Čibirkienė išduoda, kur geriausia paragauti lietuviškos autentikos

Aktualu

Prezidentu norintis tapti A.Juozaitis: „Dainų dainelėje“ reikia uždrausti dainuoti angliškai

Gyvenimas

Pelėsis namuose: kokiais būdais jį įveikti?

Gera keliauti kartu

BALTIJOS MAISTO IR GĖRIMŲ PARODA „BAF“ 2018

Įkvėpk daugiau gyvenimo

Nacionalinis sveikatos egzaminas 2018

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką