Dabar populiaru
Publikuota: 2015 gruodžio 30d. 10:34

Smarkiai sulysusi Gintarė Karaliūnaitė prisipažino: „Švenčių metu valgiau viską iš eilės“

Gintarė Karaliūnaitė-Canuel
Stop kadras / Gintarė Karaliūnaitė-Canuel

Susilaukusi dukrelės, atlikėja Gintarė Karaliūnaitė-Canuel atvirai kalbėjo apie nėštumo metu priaugtą svorį ir pastangas jo atsikratyti. Darbas davė puikių vaisių – šiandien moteris stulbina puikia išvaizda ir figūra. Tiesa, atlikėja atskleidė, kad visas šventinis periodas grąžina ir nuodėmingus pasirinkimus.

„Nors paskutiniu valgau po nedaug, bet švenčių metu visų metų badą kompensuoju ir valgau viską iš eilės – tai net valgymu sunku pavadinti, labiau – rijimu, ar net ėdimu“, – atvirai kalbėjo G.Karaliūnaitė, apsilankiusi laidos „Lietuvos superšefas“ didžiajame finale.

Laidoje kulinaro Liutauro Čepracko viešnia taip pat naudojosi proga paragauti ir pasimėgauti visais patiekalais – iš viso filmavimo metu G. Karaliūnaitė-Canuel suvalgė net dešimt lėkščių skirtingų kulinarinių šedevrų. Labiausiai patikusių gardumynų ji maloniai prašė dar arba perimdavo kitų komisijos narių lėkštes.

Stop kadras/Laidos „Lietuvos superšefas“ komisija
Stop kadras/Laidos „Lietuvos superšefas“ komisija

Jau šį šeštadienį Liutauro Čepracko kulinarijos ir meno lofte garbinga ir reikli komisija išrinks tą, kuris nusipelnė vadintis Lietuvos superšefu. Tarpusavyje susikaus trys labai skirtingai vaikinai: pirmuoju finalistu tapo architektas Andrius Baležentis, pasižymėjęs savo patiekalų estetika, tačiau gaudavęs pylos už „močiutiškus“  darbo virtuvėje įgūdžius.

Antrasis finalistas – paties Liutauro Čepracko išgirtas buvęs sušių meistras, nauju svajonių jaunikiu vadinamas Arnas Petronis: net nesulaukęs finalo, garsusis šefas jį pakvietė prisijungti prie savo komandos. Trečiasis finalistas – vienintelis finale profesionalus šefas Gediminas Albrichtas, projekte išsiskyręs ypač pozityviu požiūriu ir draugiškumu kolegoms bei priešininkams.

„Jei visi patiekalai vienodai patiks, tada rinksiuosi, kuris šefas simpatiškiausias“, – nusijuokė G.Karaliūnaitė-Canuel, patenkinta ne tik vaišėmis, bet ir žaviais finalistais.

Tiesa, atlikėja atskleidė, kad pati gaminti visiškai nemėgsta, to stengiasi išvengti ir per šventes.

„Kaune keli bičiuliai turi savus restoranus, todėl maistą šventėms tiesiog užsisakau ir atsivežu – kam pačiai vargti?“, – šyptelėjo moteris. „Tačiau kalėdinius imbierinius meduolius kepu pati!“ – pridūrė dainininkė.

Atlikėja atskleidė, kad turi ir kitą ypatingą patiekalą, kuri ryžtasi gaminti. „Legendiniai yra mano blynai – kai gimė dukrytė, norėjau, kad ji iš tos savo negaminančios mamos turėtų bent kokį atsiminimą, kad galėtų sakyti – va, o jau mano mamos blynai… ir kad tie blynai nebūtų palyginami su nei vienais kitais blynais pasaulyje. Taip, kaip aš saugau prisiminimus apie savo močiutės pyragėlius su obuoliais“, – gražia mintimi pasidalino moteris.

Didysis laidos „Lietuvos superšefas“ finalas – jau šį šeštadienį, sausio 2 d., tik per LNK!

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką