Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ palikusi Valinskienė: išėjau įsimylėjusi ir laiminga (nuotraukos)

Inga Valinskienė
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Inga Valinskienė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį „Šok su manimi“ projektas, anot jo vedėjo Vytauto Šapranausko, „įšoko į finišo tiesiąją“. Likusios penkios poros pristatė po du šokius – vieną privalomą, demonstruojantį klasikinio šokio įsisavinimo techniką, o kitą pasirinkę patys iš Lotynų šokių repertuaro.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Deja, šis šeštadienis tapo paskutine laida Ingai Valinskienei ir Andriui Butkui, kurie gavo mažiausiai komisijos ir žiūrovų balsų.

„Aš turėjau fantastišką pusmetį su fantastišku partneriu. Labai noriu padėkoti komisijai, Jurijui Smoriginui, kurį daug kas keikė, ir kurio palaikymo aš nesitikėjau. O mano Butkus – tikiuosi, kad Valinskas supras – liks vienu svarbiausiu mano gyvenimo vyru, – pabučiuodama savo partnerį jausmingai atsisveikino I.Valinskienė. – Ačiū mano berniukui. Išeinu įsimylėjusi šokius ir dėl to laiminga.“

Pirmieji šeštadienį šokę Marius Kiltinavičius ir Eglė Straleckaitė gavo pylos nuo komisijos. Eglė Visockaitė šokį įvertino prieštaringai. O Jurijui Smoriginui pritrūko „draivo“.

„Mariau, ne tavo šis vakaras... Ar tau jau nusibodo šis projektas? Man buvo gėda už tave, kad tu neiliustravai muzikos. Visa komisija už tave, bet tu nepasinaudoji mūsų meile, – kritikavo aštrialiežuvis komisijos narys, tuo pat metu negailėdamas pagyrų Mariaus partnerei Eglei. – Eglė – išskirtinio moteriškumo atlikėja, kuri moka visada labai gražiai apsirengti.“

„Šiandien pasirodėte šiaip sau – kaip iš grabų sukilę“, – konstatavo ir Vytenis Pauliukaitis.

Deividai – tau „chana“, tu trečiame plane, siųsime tave atgal į Anykščius.Tačiau visai kitaip komisija prašneko, sušokus Šorenai ir Deividui Meškauskui. Jų aistringas šokis net privertė susigraudinti J.Smoriginą.

„Man sukasi galva. Labai labai ačiū, vaikai, – emocingai plojo J.Smoriginas, negalėdamas atgauti žado dėl Šorenos talento. – Šorena, tu nuostabi, iš kur pas tave tiek talento? Tai buvo taip gražu, tokia energetika, toks moteriškumas... Deividai – tau „chana“, tu trečiame plane, siųsime tave atgal į Anykščius.“

Tuo tarpu E.Visockaitė patikino, kad Deividas „puikiai sutvarkė visas čia sėdinčias moteris“.

„Jūs abu esate gimę scenai“, – žavėjosi profesionalė.

Po visus dešimtukus iš komisijos sulaukusių Šorenos ir Deivido, buvo sunkiau sužibėti Gyčiui Ivanauskui ir Justinai Žemaitytei. Tačiau jų šokis vistiek privertė J.Smoriginą išpažinti meilę.

„Gyti, sveikinu su premjera. Mes, choreografai, Lietuvoje – kaip nykstantys bizonai. Džiaugiuosi, kad kuri, – sveikino Jurijus, girdamas ir jo su partnere atlikto šokio choreografiją. – Tu – mano žmogus, myliu tave.“

Frakas atrodo kaip nuknistas iš mano spintos – dviem dydžiais didesnis. O gal anorekcijos keliu nuėjai, Gyti?!Tačiau J.Smoriginui užkliuvo Gyčio vilkėtas per didelis frakas.

„Tik va frakas atrodo, kaip iš mano spintos nuknistas – dviem dydžiais didesnis. O gal anorekcijos keliu nuėjai, Gyti?“, – retoriškai paklausė komisijos narys.

Visai kas kita užkliuvo V.Pauliukaičiui.

„Su ritmu kartais susipyksta ši pora – stebiuosi, kodėl taip yra? Man šiaip sau jūs šiandien“, – kritikavo renginių režisierius.

Inga Valinskienė ir Andrius Butkus šįkart sušoko teatrinę šokio kompoziciją, kurios finalą, kaip atskleidė pati Inga, sukūrė jos vyras Arūnas Valinskas.

„Ar Inga Valinskienė jums patinka, ar nepatinka, bet ji turi aktorinį talentą. Mes gyvename melodramos amžiuje. Aš verkiau ir man buvo smagu. Ačiū tau labai už nuoširdumą“, – vėl susigraudinęs kalbėjo J.Smoriginas.

Jo žodžius patvirtino ir V.Pauliukaitis.

„Siužetas graudus be galo, Jurijus jau į stiklinę priverkė. Vaidyba kaip visada yra labai įtaigi. Tam, kas sukūrė dramaturgiją, 10 balų“, – gyrė Vytenis, kartu paraginęs porą daugiau šokti.

Ar Inga Valinskienė jums patinka, ar nepatinka, bet ji turi aktorinį talentą. Aš verkiau ir man buvo smagu. Ačiū tau labai už nuoširdumą.Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė ant parketo sušoko Otelo istorijos fragmentą ir sužavėjo J.Smoriginą, bet ne V.Pauliukaitį.

„Aš esu teatro žmogus. Nors labai dažnai girdžiu, koks tu, Liudai, netalentingas, kaip prastai dainuoji, bet šiame projekte jūs esate absoliutūs lyderiai“, – gyrė J.Smoriginas.

O štai V.Pauliukaičiui nusibodo teatras ir pritrūko šokio.

Antrojoje vakaro dalyje visos poros žiūrovus užkrėtė Lotynų Amerikos ritmais.

„Dabar jūs labai erotiški – mes suprantame, nes nesame kokie pelenų maišai“, – J.Smoriginas gyrė M.Kiltinavičių ir E.Straleckaitę.

Laukinių žmonių sambą sušoko Šorena ir Deividas Meškauskas, tačiau šįkart komisiją porą įvertino prasčiau.

„Gerai jie šoka, bet kitą kartą pasižiūrėkite į veidrodį – Šorena, jūsų kostiumas labai elegantiškas, bet ant galvos kas?“, – klausė V.Pauliukaitis.

„Gruzija – tu nuostabi šalis, tokias nuostabias dukras Lietuvai dovanoji“, – odę Šorenos gimtinei dainavo J.Smoriginas.

Antruoju šokiu G.Ivanauskas ir J.Žemaitytė komisijai patiko labiau, bet J.Smoriginui vėl užkliuvo Gyčio persišviečiančios trumpikės.

I.Valinskienė ant parketo pasirodė su ta pačia suknele, kurios kraštą kadaise buvo užkabinusi kulniuku. Komisijos šis šokis nepapirko ir visi teisėjai pastebėjo, kad Seimo narė šįkart šoko labai atsargiai.

Tačiau pati Inga bučiniu padėkojo savo partneriui A.Butkui.

Savo šokiu į cirką pakvietė L.Mikalauskas ir G.Slausgalvienė, imitavę dresuojamą žvėrį. Šis šokis papiktino J.Smoriginą.

„Jeigu galėčiau, rašyčiau labai mažai“, – sakė griežtasis komisijos narys.

„Tai buvo labai geras cirkas!“ – jam prieštaravo E.Visockaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką