Dabar populiaru
Publikuota: 2009 spalio 17d. 19:39

Smoriginas sudirbo Bžeską už Pareigytės rožinį tortą (nuotraukos)

Nijolė Pareigytė ir Tomas Slausgalvis
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Projekto "Šok su manimi" akimirkos

Aštuntojoje „Šok su manimi“ laidoje likusios projekte poros žiūrovams demonstravo savo pasirinktą šokį. Šokėjai šįkart svečiuose sulaukė ir aukšto užsienio šalies svečio – salėje sėdėjo Nyderlandų ambasadorius Josefas Kamil S.Wijandas su žmona ir palyda.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, paaiškėjo, kad šį šeštadienį geriausiai pasirodė Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė, o mažiausiai simpatijų pelnė Jurgis Jurevičius ir Viktorija Kunauskaitė. Tačiau nei viena pora projekto dar nepaliko.

Pirmieji ant parketo pasirodė Jolanta Uspaskich ir Gintaras Svistunavičius, kurie, bendra komisijos nuomone, parodė „šaltą“ tango.

„Jolanta labai atsargiai rodo savo jausmus. Atrodė, kad ji nenorėjo jokių santykių su jumis, Gintarai. Ponia Jolanta, priimkit, kad jis – geras seksualinis partneris. Jis dar visai nieko vyras“, – tikino Jurijus Smoriginas.

„Šis tango – prišalęs. Meskit visus prietarus ir supraskit, kad čia aikštelėje jūsų partneris yra jūsų dievas. Parodykit savo aistros“, – ragino europarlamentaro žmoną ir Vytenis Pauliukaitis.

 
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Šokėjai žiūrovams rodė savo pasirinktą šokį.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./`okėjai žiūrovams rodė savo pasirinktą aokį.

(Papildyta 20.03 val.) Vidas Blekaitis visus nustebino nauju savo įvaizdžiu – jis šoko, vilkėdamas odines kelnes ir liemenę, o rankose plėšė gitarą. Komisijoje šįkart viešėjusi Kauno šokio teatro „Aura“ vadovė Birutė Letukaitė prisipažino, kad jai buvo sunku vertinti, nes „labai vežė muzika“.

„Pas Vidą atsiranda aktoriniai pradmenys. Labai pagirsiu ir šį rokerišką kostiumą – nesitikėjau išvysti jūsų tokio“, – prisipažino V.Pauliukaitis.

„Jūs atradote savo aprangą, tiek geismo šioje aikštelėje tikriausiai jau nebus. Vidai, jūs man atleiskite, bet šiandien jūs būsite sekso simbolis“, – konstatavo J.Smoriginas.

Komisija negailėjo kritikos Mariui Kiltinavičiui už bandymą „sumažėti“ ir prisitaikyti prie savo partnerės Eglės ūgio. J.Smoriginas prižadėjo užkulisiuose Marių išmokyti laikyti nugarą, o V.Pauliukaitis, neatlaikęs žiaurių Smorigino žodžių, net atsistojo ir pagrasino jį apipilti vandeniu.

Liudas labiausiai progresuojantis šokėjas šiame projekte. Su žingsneliu susitvarkė net ir basas – puiku! Sportinių šokių pasaulis turėtų čempioną.(Papildyta 20.26 val.) Tuo tarpu Liudas Mikalauskas ir Gintarė Slausgalvienė pakerėjo ir užbūrė visus komisijos narius, vilkėdami rytietiškais kostiumais ir šokdami basi.

„Šitie „basekai“ buvo fantastiški!“, – bučinį nusiuntė J.Smoriginas.

„Liudas labiausiai progresuojantis šokėjas šiame projekte. Su žingsneliu susitvarkė net ir basas – puiku! Sportinių šokių pasaulis turėtų čempioną“, – buvo įsitikinusi Jūratė Norvaišienė.

Jurgis Jurevičius su savo partnere Viktorija Kunauskaite turėjo išklausyti komisijos kritiką už į salę atsineštą sodo suolelį ir „pusę turgaus gėlių“, už aprangą, kuri priminė „skuduryną iš sekond hendo“.

„Lietuva turi žinoti, kad tik komisija supranta, kas vyksta čia“, – reziumavo J.Smoriginas.

(Papildyta 20.54 val.) Ant parketo išėjusiai Šorenai koją pakišo liga, nors jos partneris Deividas Meškauskas tikino, kad viskas gerai.

„Ši pora išskirtinė, bet gal jums šalta? Tų žiežirbų nepajutau. Viskas tvarkinga, gerai, bet netalentinga“, – kritikavo J.Smoriginas, kurio žodžius Šapras sutiko švilpimu.

 

„Pora labai harmoninga, bet šiandien ne jų diena“, – pritarė ir J.Norvaišienė. Deja, serganti Šorena tokią kritiką sutiko su ašaromis.

Visai kitokiomis – džiaugsmo – ašaromis savo pasirodymą laistė Gytis Ivanauskas ir Justina Žemaitytė. Jų charakteringas tango tiesiog pribloškė visą komisiją.

„Ši pora parodė geriausią, ką ji yra šokusi čia. Duodu 101 balą“, – atsižavėti negalėjo V.Pauliukaitis.

„Aš tiesiog dūstu. Čia nebuvo standartinis sportinių šokių numeris – čia ir šou, ir baletas, ir modernas. Štai prie ko priveda kritika!“ – šokėjais ir savimi džiaugėsi J.Smoriginas.

„Tai buvo ne „Tango in Fa“, bet tango infarkt!“, – padarė išvadą laidos vedėjas Vytautas Šapranauskas.

(Papildyta 21.44 val.) Nusivylę santuoka su muzika iš serialo „Vedęs ir turi vaikų“ Justinas Jankevičius ir Rasa Židonytė aikštelėje pasirodė su pripučiama sofa. Už ją ir banalų numerį vėliau šokėjai išgirdo daug kritiškų pastabų.

„Man buvo visiškai neįdomus numeris – neįdomu ir nuobodu žiūrėti“, – šokėjų negailėjo B.Letukaitė.

Šita Bžesko euforijos vizija buvo kraupi! Kas taip aprengė šitą gražią moterį? Jūsų apačia lengva, o viršus sunkus. Nilka, tu pralošei.„Mes pamatėme eilinę lietuvio šeimą: vyras žiūri televizorių, o jo žmona, baigusi kepti kotletus, su briliantine sukne ateina ir pasiūlo pašokti. Bet sofa jūsų neišgelbėjo – numerio nebuvo. Sėkmės ateity, atsinešant kuo daugiau daiktų ant parketo!“, – linkėjo V.Pauliukaitis.

Savo simpatiją Ingai Valinskienei dar akivaizdžiau šį šeštadienį pademonstravo J.Smoriginas, kuris pats po šokio atnešė seimūnei skolintą baltą rožę. Nors komisija sukritikavo matytą pasirodymą, J.Smoriginas viskuo kaltino choreografą.

„Štai netalentingos choreografijos rezultatai. Du talentingi žmonės negalėjo savęs išreikšti. Žinodamas šios poros potencialą, aš vėl būsiu subjektyvus ir duosiu jai 10 balų“, – iškart prisipažino kandusis komisijos narys.

„Muzika buvo dešimt kartų stipresnė už šokį ir nesupratau, kodėl Inga šypsojosi“, – stebėjosi Kauno šokio teatro vadovė.

„Man choreografas taip liepė“, – pasiaiškino I.Valinskienė.

Paskutiniai – apgailestavę, kad vėl reikėjo ilgai laukti – žiūrovams šoko Nijolė Pareigytė ir Tomas Slausgalvis. Dėl rožinės pūstos suknelės ir dirbtinės lėlių šypsenos pykčiu netvėrė J.Smoriginas.

„Šita Bžesko euforijos vizija buvo kraupi! Kas taip aprengė šitą gražią moterį? Jūsų apačia lengva, o viršus sunkus. Aš turiu pilvą, bet ar kada matėte mane su rožiniais marškiniais?! Nilka, tu pralošei“, – riebiai kritikavo J.Smoriginas.

„Ji vaidino labai aiškiai – matosi, kad Jurijus nežaidęs su lėlėmis. Juk ji buvo Barbė“, – N.Pareigytę gynė J.Norvaišienė.

Kitą šeštadienį viena projekto pora, surinkusi mažiausiai balsų, turės atsisveikinti su „Šok su manimi“ scena bei eteriu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:49
01:42
09:25

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką