Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2015 02 22, 10:57

„Snow Kayak 2015“: Druskininkuose ekstremalai atidarė maudynių sezoną

Aukščio, greičio ir nuotykių fanatikai ketvirtąjį kartą rinkosi Druskininkų „Snow Arenoje". Iššūkiu su baidare nusileisti nuo 250 metrų kalno ir nerti į ledinio vandens baseiną neatspyrė daugiau nei du šimtai ekstremalų. „Jaučiu ore tvyrantį adrenalino kvapą“, – skelbdamas „Snow Kayak 2015“ varžybų pradžią pastebėjo renginio vedėjas humoristas Vitalijus Cololo.
„Snow Kayak 2015“ akimirka
Renginio akimirka / Karolio Kavolėlio nuotr.
Karolio Kavolėlio nuotr./„4 Roses“
Karolio Kavolėlio nuotr./„4 Roses“

Šiemet pirmąjį kartą dalyviai startavo sėdėdami ne plastmasinėse, bet pripučiamose baidarėse, todėl nei vienas dalyvis nežinojo ko tikėtis. Tikrą drąsą pademonstravo grupės „4 Roses“ merginos, kurios ryžosi startuoti pirmosios. Po atkaklios kovos baseiną pirmoji pasiekė Eglė Keturkė.

„Esu šokusi su parašiutu, bet dabar, kai stoviu ant šito kalno, bijau žymiai labiau. Jau pradedu galvoti, ką mes čia veikiame. Baisiausia, kad nežinome kas mūsų laukia, nes leisimės nuo kalno pirmosios“, – prieš startą jaudulio neslėpė dainininkė. 

Rožių nerimą dar pakurstė ir renginio vedėjas V.Cololo. Pastebėjęs, kad merginos startuos trise, be savo kolegės Diletos Meškaitės, jis padrąsino: „Labai gerai, kad leisis trys rožės, nes skaičius keturi tokia proga gal nelabai tinka.“

Nepaisydamos bauginimų merginos sėkmingai nusileido į ledinio vandens baseiną. Antroji  finišavusi „4 Roses“ narė Akvilė Matukaitė tryško emocijomis.

Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka
Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka

„Geras! Dabar jau galėčiau leistis vėl! Labiausiai išsigandau, kai baidarė apsisuko ir leidausi nugara, nieko nematydama, todėl nusiteikiau, kad gali tekti maudytis. Truputį sušlapau, bet gavau tiek adrenalino, kad net nejaučiu šalčio“, – juokėsi ji. 

Didžiausią vandens pliūpsnį gavusi Giedrė Girnytė abejojo, ar išdrįstų leistis antrąjį kartą, bet nesigailėjo, kad pasiryžo avantiūrai. „Prisiminsiu šitą nuotykį dar ilgai“, – šypsojosi šildydamasi rankas.

Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka
Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka

Merginų parodytas pavyzdys įkvėpė ir kitus dalyvius, tačiau paaiškėjo, kad vaikinams išlipti sausiems iš baseino – ne taip paprasta. Retas dalyvis išvengė šalto baseino, tačiau ledinis vanduo neatšaldė ekstremalų entuziazmo startuoti ir kituose etapuose.

Sušilti dalyviai galėjo įrengtoje mobilioje pirtyje, specialiame furgone arba prie laužo. Po atkaklios kovos paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Merginų tarpe pirmoji finišo liniją kirto Vaida Godvišaitė iš Kauno, antroji – Aliona Aleksandrova iš Visagino, trečioji – vilnietė Jolita Matusevičiūtė.

Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka
Karolio Kavolėlio nuotr./Renginio akimirka

Vyrų tarpe triumfavo Aurimas Kuncevičius iš Zarasų. Antrąją vietą užėmė Liutautas Likša iš Kauno, trečiasis finišavo druskininkietis Darius Aukštikalnis. Ekstremalių varžybų nugalėtojai ir prizininkai juokavo, kad pagaliau atidarė maudymosi sezoną ir, kalendami dantimis, skubėjo šildytis.

Dalyvių entuziazmas įkvėpė ir kitą renginio vedėją Marių Jampolskį. Jis nuo kalno nusileido su rogutėmis. Tiesa, vandens baseino aktorius išvengė – aktorių išgelbėjo kolega V.Cololo. 

Karolio Kavolėlio nuotr./Marius Jampolskis
Karolio Kavolėlio nuotr./Marius Jampolskis

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką