Dabar populiaru
Publikuota: 2015 sausio 6d. 10:11

Socialinis eksperimentas: kaip elgiasi 7–11 metų berniukai, kai jų paprašoma trenkti mergaitei

Socialinis eksperimentas parodė, kaip elgiasi berniukai, kai jų paprašoma trenkti mergaitei
Kadras iš vaizdo įrašo / Socialinis eksperimentas parodė, kaip elgiasi berniukai, kai jų paprašoma trenkti mergaitei

Kas nutinka, kai pastatai berniuką priešais mergaitę ir paprašai jo trenkti jai? Naujas italų sukurtas socialinis filmukas atskleidžia, kaip vaikai reaguoja į smurtą prieš moteris.

Socialinio eksperimento dalyviais tapo keli 7–11 metų berniukai, kuriems buvo pristatyta iki tol nematyta mergaitė. Berniukų buvo paprašyta pasakyti, kuo jiems patinka toji mergaitė: vieni kukliai gyrė jos akis ar plaukus, kiti – batus, vienas pasakė, kad jam patinka ji visa, o kitas net išdrįso pasakyti, jog norėtų, kad ji būtų jo mergina.

Tada berniukų buvo paprašyta paglostyti mergaitę – vieni nedrąsiai palietė jos ranką, o kiti išdrįso ir švelniai perbraukti per jos skruostą. Galiausiai berniukai išgirdo prašymą trenkti prieš juos stovinčiai mergaitei – visų veido išraiškos kaipmat pasikeitė ir jie suglumo. Sutrikę berniukai atsisakė padaryti tai, ko jų prašo, o paklausti, kodėl netrenkia mergaitei, jie sakė: „Nes ji mergaitė, taip negalima“; „Nes aš nenoriu jos skriausti“; „Nes aš esu prieš smurtą“; „Nes aš esu vyras“.

Šį socialinį filmuką sukūrė italų naujienų agentūra Fanpage.it.

VIDEO: “Slap her": children's reactions

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką