Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ dalyvė Jolanta Leonavičiūtė prisipažino, ko bijojo vaikystėje

Jolanta Leonavičiūtė
TV3 nuotr. / Jolanta Leonavičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Belaukiant įvairiausiomis istorijomis apipintos Helovino nakties, kuri – jau kitą penktadienį, spalio 31 dieną, − TV3 televizija savo žiūrovams ruošia kvapą gniaužiančią premjerą – brangiausią iš visų iki šiol mūsų šalyje rodytų televizinių projektų – siaubo realybės šou „Pasiutę šunys“. Ateities televizijos projektu ir realiu siaubo filmu vadinamos tikrų emocijų kupinos premjeros kūrėjai pakvietė žinomų žmonių atskleisti, kokios jų didžiausios baimės.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Praėjusią savaitę apie bauginančius vorus prisipažino dainininkas, įžymybių naujienų laidos „VIP“ vedėjas Vaidas Baumila. Šįkart atskleisti savo baimes sutiko modelis, TV3 didžiojo projekto „Šok su manimi“ dalyvė Jolanta Leonavičiūtė.

„Vaikystėje, kaip ir daugelis vaikų, nejaukiai jausdavausi tamsoj, ypač kai tėvai palikdavo vieną namie. Liekant su draugėm ar su broliu, žinoma, viskas buvo kitaip, bet jei būdavau viena, o ypač kokioje kitoje aplinkoje – pavyzdžiui, svečiuose pas ką nors likdavau viena, tai jausdavausi labai nejaukiai“, – specialiame reportaže atskleidžia gražuolė.

Tiesa, Jolanta tikina, kad dabar tamsos nebebijo: „Suaugau, tamsos tikrai nebebijau. Žinoma, jei uždarytų kokioje pilyje, kur kažkokie garsai naktimis, ar kokias istorijas žmonės apie tą vietą pasakotų, kad ten kažkas vaidenasi, tai likus tamsoje irgi būtų labai nejauku – turbūt su šviesa miegočiau.“

„Šok su manimi“ dalyvės nuomone, siaubo filmuose visos spalvos gerai sutirštintos: „Man patinka žiūrėti siaubo filmus, patinka emocijos, tas vidinis jausmas, kažko tokio laukimas, natūralus išgąstis.“

Ar gražuolė tiki paranormaliais reiškiniais? „Realiame gyvenime turbūt nėra taip, kaip tuose filmuose, bet, aišku, visko būna. Ir pačiai gyvenime būna situacijų, kai tenka pripažinti, kad egzistuoja kažkas tokio“, – sako šypsodamasi J.Leonavičiūtė.

Įspūdinga, žadą atimsianti TV3 premjera – siaubo realybės šou apie didžiausias žmogaus baimes „Pasiutę šunys“ jau kitą penktadienį, spalio 31 dieną žiūrovus nukels į piktų dvasių apsėstą Lietuvos mišką. Trys siaubo istorijos dalyviai (geriausi draugai arba labai artimi žmonės) iki ten atsirasdami nežinojo nieko: nei kur yra vežami užrištomis akimis, nei kas jų laukia. Visi jie norėjo laimėti apvalią sumą pinigų (10 000 eurų, arba 34,5 tūkst. litų). Trokšdami prizo ir vykdydami specialiai jiems parengtas užduotis, dalyviai patyrė išgyvenimų, kurie juos persekios labai ilgai... gal net visą likusį gyvenimą.

Vien išgirdus apie šou „Pasiutę šunys“ svarbiausią dalį, gniaužia kvapą: tai bėgimas nuo gaujos šunų. Supratus, kad juos beprotišku greičiu vejasi šunys, dalyvių adrenalino pojūtis pakils iki maksimumo. Šou kūrėjai intriguoja: visiems pavyko išnešti sveiką kailį iš lietuviško miško.

„Pasiutę šunys“ – tarptautinio „Sony“ kompanijos formato projektas. Šiuo naujut naujutėliu šou kol kas galėjo džiaugtis tik Amerikos, D. Britanijos, Švedijos ir Danijos žiūrovai. Nuo spalio 31 dienos kiekvieną paskutinį mėnesio penktadienį savo baimes galės pasitikrinti ir lietuviai. Viena naktis, tikri įsiutę šunys, tikri dalyviai ir tikros emocijos – visa tai laukia brangiausiame ir didžiausiame projekte mūsų šalies televizijų istorijoje.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką