Dabar populiaru
Publikuota: 2012 lapkričio 3d. 19:00

„Šok su manimi“ projektą vietoje Juozo Butnoriaus savanoriškai paliko Jevgenijus Šuklinas

Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr. / Jevgenijus Šuklinas ir Mona Vinklerytė

Nors Vėlines Lietuva paminėjo dar penktadienį, TV3 šokių projekto „Šok su manimi“ dalyviai šeštadienį ant parketo dar kartą prisiminė Anapilin išėjusius artimuosius bei Lietuvos estrados šviesulius, tokius kaip Vytautas Kernagis, Eugenijus Ivanauskas, Janina Miščiukaitė, Rolandas Janavičius.

Šokių projekto žiūrovų taip pat laukė staigmena – į laidos vedėjos pareigas grįžo aktorė Ineta Stasiulytė, o nuolatinė Vytauto Šapranausko partnerė Jurgita Jurkutė-Širvaitė užėmė komisijos narės vietą. Ji kartu su Jūrate Norvaišiene, Jurijumi Smoriginu ir Donalda Meiželyte vertino šeštadienį ant parketo pasirodžiusius projekto dalyvius.

Pirmieji ant šokių parketo pasirodė Jonas Nainys-Jovani ir Justė Žemaitytė, kurių rumbos šokį lydėjo grupės „Saulės kliošas“ gyvai atliekama daina. Šiuo šokiu pora norėjo visiems priminti, kad reikia branginti kiekvieną akimirką, praleistą su mylimu žmogumi, nes ji gali ilgai netrukti. „Šokis buvo visai neblogas, man labiausiai patiko gyva muzika ir labai elegantiškas šokis. Tik pritrūko daugiau įsigyvenimo, daugiau jausmo iš Jono“, – poros pasirodymą vertino į komisijos narės vaidmenį įsijautusi J.Jurkutė-Širvaitė.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Nainys-Jovani ir Justė Žemaitytė
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./Jonas Nainys-Jovani ir Justė Žemaitytė

Milda Štakėnaitė ir Deividas Meškauskas šeštadienio vakarą savo šokiui pasirinko skaudžią temą apie žmogaus iškeliavimą anapus ir tai, kas ten slypi. Poros kostiumai ir šokis ne vieną salėje sėdintį žiūrovą sukrėtė, privertė pasijusti nepatogiai ir susimąstyti. „Jūsų modernaus šokio kalba yra skurdi, tačiau būsiu svolačius, jei neparašysiu gero balo už investavimą į makiažą, kostiumus ir į protą, nes dažnai jaunų žmonių šokiai kalba apie niekus“, – apie poros pasirodymą kalbėjo J.Smoriginas.

Juozas Butnorius ir Katerina Voropaj Vėlinių vakarui skirtoje laidoje nusprendė plaukti prieš srovę ir šokti šokį apie meilę, o ne apie mirtį, kaip kiti jų kolegos. „Man taip patiko Juozas, nes jis pasakė genialią mintį apie Vėlines, o viražai danguje buvo tiesiog nuostabūs, aš tiesiog įsimylėjau šią porą“, – savo simpatijų porai neslėpė Seimo narė D.Meiželytė. O štai J.Jurkutė-Širvaitė juokėsi, kad Juozas atrodė kaip meškiukas, kurį norisi myluoti ir bučiuoti.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./`ok su manimi laidos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Šok su manimi“ laidos akimirka

Asta Pilypaitė ir Ligitas Bernatavičius šioje „Šok su manimi“ laidoje tapo per Heloviną saldainių prašinėjančiais nemalonios išvaizdos personažais, kuriuos galiausiai išgąsdino katinukas. „Pabaiga buvo labai gera! Pasirodymas įdomus, bet man sunku kalbėti. Nelabai supratau, Jūrate, čia buvo šokių miksas?“ – kolegės klausė J.Jurkutė, o J.Norvaišienė paaiškino, kad pora labai šauniai sušoko ne vieną šokio stilių.

Helovino tematiką savo šokiui pasirinko ir Kęstutis Baranauskas su Egle Straleckaite. Kęstutis virto vampyru, o žavioji Eglė jokiomis kaukėmis nepasipuošė. Mergina dar vaizdo klipe paaiškino, kad jai daug svarbesnė Vėlinių diena, o ne Helovinas. Šių dviejų švenčių įkvėptą šokį komisijos nariai įvertino tikrai neblogai. „Pora parodė labai gražų reginį, aš esu sužavėta“, – neslėpė D.Meiželytė, o J.Jurkutė džiaugėsi, kad gėris visuomet nugali blogį. Vieninteliam J.Smoriginui šokis nepatiko.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./`ok su manimi laidos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Šok su manimi“ laidos akimirka

Petras Daunys ir Sandra Saikauskaitė šeštadienio šokį skyrė savo mirusiems tėčiams, o prieš televizijos kameras kalbėdama apie netektį Sandra nenulaikė ašarų. Jausmingas poros šokis sujaudino ne tik publiką, bet ir komisijos narius. „Nelabai šaunuolis Petras, tiesiog blogai, kai žmogus jaučia, bet negali to išreikšti. Šį kartą Jonas buvo šokio nebylys, viską bandė padaryti Sandra“, – visgi kritikos nepagailėjo J.Smoriginas. Šis šokis itin sujaudino J.Jurkutę-Širvaitę, kuri šiais metais irgi išgyveno tėčio netektį

Viktorija Sutkutė ir Šarūnas Šiaučiulis šeštadienio vakarą pasinėrė į Heloviną. Viktorija tapo iš karsto prisikėlusiu baubu, o Šarūnas – šventiku. „Totaliai nuostabus, fantastinis pasirodymas!“ – savo kėdėje nusėdėti negalėjo D.Meiželytė. J.Norvaišienė taip pat gyrė šokėjus ir nepritarė J.Smoriginui, kuris pareiškė, kad Viktorija nei kiek nepatobulėjo.  

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./`ok su manimi laidos akimirka
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr./„Šok su manimi“ laidos akimirka

TV laidų vedėjas Mindaugas Rainys ir Milana Jašinskytė-Pankevičienė savo šokiu kalbėjo apie gyvenimą ir mirtį, kurią kai kurie žmonės pasirenka savo noru. „Kiekvienoje situacijoje yra išeitis,“ – per vaizdo reportažą patikino Milana. Dažniausiai tai – meilė. „Man ši pora pasirodė labai elegantiška, kaip ta viltis, kuri visada yra ir už kurios galima stvertis. Tik vieni stveriasi, o kiti – ne“, – apie šokį kalbėjo J.Jurkutė-Širvaitė.

Paskutienieji ant šokių parketo pasirodė olimpinis vicečempionas Jevgenijus Šuklinas ir Monika Vinklerytė. Angelo sargo ir jo globotinės šokis sulaukė publikos palaikymo. O štai J.Smoriginas gyrė angelu tapusį J.Šukliną ir pareiškė, kad būtent tokie turi būti Lietuvos vyrai. „O kai atskrenda angelas, tai ir rumbos nereikia“, – pareiškė komisijos pirmininkas.

Po visų porų pasirodymų publika ir šokėjai tylos minute pagerbė penktadienio naktį Anapilin iškeliavusią kino ir teatro legendą Eugeniją Pleškytę. Vėliau visi dalyviai išsitraukė jau mirusių mūsų estrados žvaigždžių dainas ir laikė egzaminą.

Susumavus komisijos ir žiūrovų balsus, paskutinę vietą užėmė J.Butnorius ir K.Voropaj, tačiau jų porą išgelbėjo olimpietis J.Šuklinas, kuris nusprendė savanoriškai pasitraukti iš projeko. Sportininkas tokį sprendimą priėmė dėl pasibaigusių atostogų ir prasidėjusių intensyvių treniruočių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką