Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Šok su manimi“ šeštadienį išpildys dar vieno TV3 žiūrovo svajonę

Viktorija Kunauskaitė
TV3 nuotr. / Viktorija Kunauskaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Populiariausias šokių projektas „Šok su manimi“ šį šeštadienį išpildys dar vieno TV3 žiūrovo svajonę šokti – su šokėja Viktorija Kunauskaite ant projekto parketo pasirodys šiaulietis studentas Romas Majauskas, kuris užpildė anketą TV3 interneto svetainėje ir vienam vakarui tapo projekto dalyviu.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

VGTU studijuojantis, liaudies šokių ansamblyje „Vingis“ šokantis ir universiteto rankinio komandoje žaidžiantis šiaulietis sako jau seniai svajojęs apie „Šok su manimi“ projektą ir partnerę V.Kunauskaitę, kuri taip pat mokosi VGTU: „Mūsų net bendrabučiai šalia vienas kito! Jau trečius metus stebiu „Šok su manimi“ ir visada jaučiau, kad ant šio parketo man vieta, tik nežinojau, kaip patekti į projektą šalia visų žvaigždžių. Širdyje tikėjausi gauti šansą, nes noriu tapti TV žvaigžde!“

Praėjusį šeštadienį tokį šansą buvo gavusi 29-erių Agnė Rakauskienė – buvusi advokato padėjėja, o dabar – laiminga mama, sostinę išmainiusi į ramų gyvenimą Gargžduose. Ji puikiai sušoko šokį su Kristinos Ivanovos partneriu šokėju Tadu Rimgaila.

„Man euforija! – po laidos kalbėjo Agnė. – Jaudinausi, nervinausi visą savaitę, naktimis nemiegojau galvodama, kaip viskas bus. O viskas praėjo labai smagiai. Projekto dalyviai mane labai palaikė, ypač šilta pasirodė aktorė Dalia Michelevičiūtė, kuri negailėjo nuoširdžių patarimų.”

Kaip pasirodys naujoji „Šok su manimi“ pora, kuo projekto senbuviai nustebins žiūrovus ir komisiją? TV3 visa tai tiesiogiai rodys jau šį šeštadienį, lapkričio 5-ąją, 19.00 val.!

Ant projekto parketo suksis Donatas Chlebinskas su Gintare Slausgalviene, Danguolė Stachura ir Deividas Meškauskas, Deivis ir Katerina Voropaj, Justas Lapatinskas ir Greta Milišauskaitė, Dominykas Vaitiekūnas ir Justė Žemaitytė, Dalia Michelevičiūtė ir Olegas Koliakinas, Olegas Staniulionis ir Rūta Ramanauskaitė bei Evelina Sašenko ir Rolandas Beržinis.

Praėjusį savaitgalį iš projekto pasitraukė Dainius Barzinskas ir Domantė Padleckaitė. Šį šeštadienį „Šok su manimi“ paliks dar viena pora.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką