Dabar populiaru
Publikuota: 2011 liepos 27d. 22:36

„Šok su manimi“ vakarėlyje – lenkiški sveikinimai Evelinai Sašenko ir Antano Guogos dovana kolegoms

Evelina Sašenko
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Evelina Sašenko

Iki naujojo televizijų sezono starto liekant vis mažiau laiko, stengiamasi pažerti kuo daugiau intrigų. Penktajame TV3 projekto „Šok su manimi“ pristatymo vakarėlyje pasirodė dar vienas parketo naujokas – šalies krepšinio mecenatas, profesionalus sportinio pokerio žaidėjas Antanas Guoga. Nebuvo pamirštas ir Evelinos Sašenko gimtadienis.

Šįkart vakaro vedėjo vairas buvo patikėtas TV3 sporto žinių vedėjui Mindaugui Rainiui. Dar prieš pristatydamas naująsias poras M.Rainys atviravo: „Esu čia ne be reikalo. Esu neabejingas šokiams ir pats norėčiau sudalyvauti šiame projekte.“ Tačiau sporto komentatoriaus pasirodymas, matyt, turėjo ir simbolinę reikšmę, mat vakaro metu buvo pristatytas šokių projekto naujokas, krepšinio rėmėjas Antanas Guoga. Tiesa, jis choreografinių sugebėjimų neskubėjo demonstruoti.

Portalui 15min.lt A.Guoga pasakojo, jog į projektą eina su kiek kitokia misija ir vizija nei dauguma dalyvių. Jo tikslas – išmokti šokti ir parodyti, jog kiekvienas, net ir paprastas vyras, geba tai daryti. Anot A.Guogos, projekto kolegoms jis nebus lygiavertis varžovas ir greičiausiai komisijos nebus vertinamas. Šalies krepšinio mecenatas būsimiems projekto dalyviams vakaro metu įteikė dovaną – kelių dienų aktyvų poilsį viename poilsio ir pramogų komplekse.

Audringo palaikymo susilaukė ir naujoji projekto dalyvė aktorė Dalia Michelevičiūtė. Drauge su partneriu Olegu Koliakinu pademonstravusi įspūdingą šokį, pasak vakaro vedėjo M.Rainio, iš kolegų susilaukė net ir pavydžių žvilgsnių. D.Michelevičiūtė parodė ne tik puikią šokio techniką, bet ir grakščias kūno linijas, tarsi intriguodama, jog pora varžysis tik dėl pergalės.

Pusseserės parama

Dar vieną būsimą dalyvę, Eglę Skrolytę-Liesienę, pristatė ne kas kitas, o moters pusseserė ir dainininkė Liepa Mondeikaitė. Nors pramogų pasaulyje kuždama, jog tarp giminaičių prabėgo juodas katinas dėl buvusio E.Skrolytės-Liesienės vyro Juozo Liesio, vakaro metu abi moterys draugiškai pozavo fotografams. E.Skrolytė-Liesienė drauge su partneriu Mariumi Gaižausku pademonstravo didelį atsidavimą vienas kitam. Jiedu pasipuošė marškinėliais, ant kurių puikavosi partnerių nuotraukos su prierašais  „My dancing queen“ ir  „My dancing king“.

Tortas Evelinai 

Kaip projekto dalyvė prisistatė ir dainininkė Evelina Sašenko. Nors moteris pirmojo savo šokio nesušoko, susirinkusiesiems ji dovanojo vieną savo kūrinių. M.Rainiui prasitarus, jog prieš keletą dienų E.Sašenko atšventė savo 24-ąjį gimtadienį, tiesiai ant parketo buvo atgabentas tortas. Šventinę gimtadienio dainą traukė visi sostinės klubo „Pabo Latino“ svečiai, o lenkiškus linkėjimus ir kūrinį  „Kolorowe jarmarki“ Evelinai dovanojo dainininkė Katerina Niemycko. 

Ryški publika

Įvertinti išmoktų šokio pamokų į „Pabo Latino“ užsuko ir gausi garsenybių palaikymo komanda. Tarp besilinksminančiųjų buvo galima išvysti romantiškai nusiteikusius Inetą Stasiulytę su Deividu Meškausku, grupės „Yva“ nares Kristiną Ivanovą ir Ievą Stasiulevičiūtę, kuriai draugiją palaikė Gytis Šapranauskas. Vakarėlio nepraleido ir  Justinas Lapatinskas, Daiva Anužytė, Saulius Skambinas bei kitos šokiams neabejingos Lietuvos garsenybės. Dėmesio susilaukė ir ištikimoji Radžio gerbėja Raisa Šarkienė, vakaro metu mielai pozavusi fotografams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:30
02:50
01:29

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką