Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 14d. 08:22

Šokėja Katerina Voropaj sužavėjo pokyčiais – atsinaujino plaukų spalvą: „Aš – blondinė? Niekada!”

Rūta Morozovienė ir Katerina Voropaj
Rūtos Andre nuotr. / Rūta Morozovienė ir Katerina Voropaj

Žinoma šokėja Katerina Voropaj, vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve, pastaruoju metu sukasi it voverė rate. Moko šokio meno kitus, kone kasdien repetuoja su choreografu Pauliumi Šinkūnu – partneriu projekte „Šok su žvaigžde“, nuveža ir parveža iš darželio sūnų Rojų Patriką. Tačiau, kaip rašoma siųstame pranešime žiniasklaidai, atranda valandėlę laiko ir savo grožiui: visai neseniai Katerina kiek atnaujino savo plaukų spalvą.

– Katerina, kokia yra jūsų žavesio paslaptis?

– Darbas, darbas ir dar kartą darbas (juokiasi). Juk sakoma, jog darbas žmogų puošia.

– Koks komplimentas apie jūsų grožį jums įsiminė labiausiai?

– Pasakysiu sąžiningai: nemoku priimti komplimentų. Visada pasimetu ir nežinau net ką atsakyti… O iš to jaudulio paskui ir nebepamenu, ką man sakė.

Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj
Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj

– Visai neseniai žvaigždžių stilistė Rūta Morozovienė pakeitė Jūsų plaukų spalvą?

– Mes su Rūta pažįstamos jau pakankamai seniai. Esame dirbusios keliuose televizijos šokių projektuose, kuriuose R.Morozovienė buvo atsakinga už šokėjų įvaizdį. Tad pastarojo susitikimo metu jos įkurtame salone „Cut Code“ puikiai praleidome laiką. Meistrė pakoregavo mano plaukų spalvą. Rūta patarė pagyvinti mano įvaizdį ryškesnėmis spalvomis: į mano plaukus įliejo raudonų sruogų. Mane sužavėjo jos pasiūlymas.

Rūtos Andre nuotr./Rūta Morozovienė ir Katerina Voropaj
Rūtos Andre nuotr./Rūta Morozovienė ir Katerina Voropaj

– Įdomu, ar šokių partneris Paulius Šinkūnas pastebėjo Jūsų įvaizdžio pasikeitimus?

– Taip, pastebėjo (šypsosi). Netgi truputį nustebo, kad jam nieko prieš tai nesakiau, kad pasiryžau naujovėms.

– Prieš gerus metus buvote gerokai pasišviesinusi plaukus. Kodėl ir vėl grįžote prie tamsios plaukų spalvos?

– Tai buvo spontaniškas sprendimas, noras drastiškai pasikeisti. Tačiau laikui bėgant, supratau, kad tamsi plaukų spalva man artimesnė. Mėgstu juokauti: „Aš – blondinė? Niekada!”

– Esate vadinama populiarių televizijos šokių projektų senbuve. Kodėl ir vėl sutikote dalyvauti panašaus pobūdžio projekte, šįkart – „Šok su žvaigžde“?

– Man patinka šokti, patinka kurti, patinka būti ant scenos. TV projektai – tai tiesiog dar viena galimybė realizuoti save kaip artistę. Be manęs šiame projekte yra dar keli senbuviai. Gal mes kiek ir užtikrinčiau jaučiamės nei naujokai, tačiau visuomet ruošiant šokių pasirodymą ieškome „trečios akies“, nes kuo daugiau žmonių, išmanančių apie šokį, tave konsultuoja, tuo geresnis rezultatas išeina.

Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj ir Paulius Šinkūnas
Asmeninio albumo nuotr./Katerina Voropaj ir Paulius Šinkūnas

– Jūs jau žinote pergalės skoni – laimėjote projektą „Šok su manimi“, kuriame dalyvavote su atikėju Donatu Montvydu. Su tikslu laimėti ėjote ir į projektą „Šok su žvaigžde“?

–Tikrai ne. Dalyvavimas projekte profesionalius šokėjus pirmiausiai įpareigoja per trumpą laiką išmokyti šokti žmones, kurie niekada nėra ragavę pramoginių šokių. Tai jau yra nemenkas iššūkis mums kaip mokytojams. Taipogi, mes turime galimybę išbandyti savo jėgas ir kitose srityse: ne tik sukurti choreografiją, bet ir įvilkti visa tai į kokį nors siužetą, sukurti istoriją, apgalvoti pasirodymo kostiumus, kokia muzika skambės, koks bus šviesų žaismas ir dar daug kitų dalykų. Žiūrovas pamato tik galutinį rezultatą. Mane žavi pats kūrybos procesas, o apie pergalę, manau, mažiausiai reikia galvoti.

Asmeninio albumo nuotr./Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj
Asmeninio albumo nuotr./Paulius Šinkūnas ir Katerina Voropaj

– Nėra ko slėpti: su šokių partneriais jums – itin sekasi. Prodiuseriai jums parenka tokius vyrus, kuriems tikrai užtenka ryžto bei energijos siekti finalo.

– Manau, jog kiekvienas dalyvis, čia turiu omeny žvaigždes, ateina pakankamai motyvuoti, suvokdami, kiek reikės skirti laiko pasiruošimui. Tikrai labai džiugu, kad mano partnerių nereikėdavo skatinti, visi itin noriai treniruodavosi.

– Ar esate azartiška ir gyvenime?

– Ne, tikrai taip nemanau.

Rūtos Andre nuotr./Katerina Voropaj
Rūtos Andre nuotr./Katerina Voropaj

– Kaip mėgstate leisti laisvalaikį su sūnumi Rojumi Patriku?

– Įvairiai. Visada prisigalvojame kokios nors veiklos. Tai gali būti ramūs pasibuvimai šeimos rate, išvykos į gamtą, žaidimų kambariai, spektakliai, baseinas ir dar daug daug visko… Žinoma, esame priklausomi ir nuo oro sąlygų, tačiau, jeigu lauke lyja, tai nereiškia, kad namie nežaidžiame futbolo (šypsosi).

– Pastaruosiuose interviu žiniasklaidai prasitarėte, kad jau turbūt atėjo metas naujiems jausmams pasibelsti į jūsų širdį...

– Man regis, jau būčiau pasiruošusi naujiems jausmams. Tik bėda ta, kad dėl veiklos intensyvumo beveik neturiu laisvo laiko kur nors apsilankyti, kur būtų kokia nors galimybė susipažinti. Net juokauju, kad itin užimtam žmogui antrą pusę skubant galima sutikti ir stovint eilėje prie kasos prekybos cente. Niekada nežinosi, kokia lemtis tavęs laukia.

– Sakykit, o kokios vyrų savybės jus labiausiai žavi?

– Kalbant apie išorinius dalykus, nesinori kurti svajonių namelio, nes sutikus sau mielą žmogų, pamatai, kad jis visai kitoks nei tu svajodavai. Viska lemia vidiniai dalykai. Mane žavi pats vyriškumas. Gebėjimas mylėti, globoti savo moterį. Turėti tvirtą nuomonę ir mokėti ją apginti.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Skanumėlis

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai

Video

06:33
01:02
23:03

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką