TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokių projekte savo damas gėlėmis apipylė V.Uspaskichas su A.Valinsku (atnaujinta 22.19 val.)

Projektą  „Šok su manimi“ antrasis paliko J.Jankevicius. Šįkart dėl išlikimo kovojusios poros sukosi kvikstepo, fokstroto, rumbos ir pasadoblio žingsniu.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Projekto „Šok su manimi“ akimirkos
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienio vakarą TV3 laidos „Šok su manimi“ filmavimo salė buvo sausakimša. Čia pasirodė ir žmonų pasirodymų nusprendė nepraleisti buvęs Seimo pirmininkas Arūnas Valinskas bei Europos parlamento narys Viktoras Uspaskichas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Šįvakar paaiškės kuri antroji pora paliks šokių projektą. Poroms šįkart savo sugebėjimus teks įrodyti šokant fokstrotą, pasadoblį, rumbą ir kvikstepą.

Pirmoji į šokių aikštelę žengė laidų vedėja Aistė Paškevičiūtė. Pankiško stiliaus drabužiais dėvinti mergina su partneriu po pasirodymo susilaukė ir priekaištų, ir pagyrų. Komisijos narys Vytenis Pauliukaitis pabrėžė, kad Aistei nederėtų nukrypti nuo projekto esmės.

Tarp komisijos ir laidos vedėjo Vytauto Šapranausko vėl virė žodžių mūšis. Choreografą Jurijų Smoriginą ir režisierių V.Pauliukaitį V.Šapranauskas pavadino „miegančiais sfinksais“, atsilygindamas Jurijus laidos vedėją pavadino juokdariu.„Nenueikit per toli, nes grįžti bus sunku“, – teigė V.Pauliukaitis ir pridėjo, kad nesuprato šio šokio finalo.

Komplimentų mergina sulaukė ne tik dėl nugarą puošusios įspūdingos tatuiruotės, bet ir dėl sudėtingos šokio kompozicijos, kurią atliko su partneriu.

Tarp komisijos ir laidos vedėjo Vytauto Šapranausko vėl virė žodžių mūšis. Choreografą Jurijų Smoriginą ir režisierių V.Pauliukaitį V.Šapranauskas pavadino „miegančiais sfinksais“, atsilygindamas Jurijus laidos vedėją pavadino juokdariu.

Antrasis ant parketo žengė dainininkas Liudas Mikalauskas, nepabijojęs ir šokti, ir dainuoti vienu metu. Tačiau iš J.Smorigino vyras sulaukė pastabos, kad šokio kompozicija sukurta netalentingai. Po šio pasakymo pasigirdo garsus nepatenkintų salėje sėdinčių žiūrovų beldimas kojomis.

„Išėjo dirbtinis kičas, man visa tai buvo netalentinga“, – pakartojo J.Smoriginas.

Ne ką geresnių komentarų sulaukė dainininkas Marius Kiltinavičius. „Marius nepadarė nė vieno rumbos žingsnio, nes jo partnerė buvo visai nuoga. Jis stovėjo suspaudęs klubus, žinau, kas tuo metu vyko jo organizme“, – teigė choreografas.

Intymių dalykų link pasisukusią diskusiją baigė šįkart komisijoje buvęs aktorius, režisierius Kęstutis Marčiulynas. „Aš žinau, kad kas kalba, tas negali“, – tarė aktorius.

Sunkumų kilnotojas Vidas Blekaitis išgirdo pagyrimų už tai, kad sugeba dailiai pakelti partnerę, tačiau iš komisijos sulaukė žemų balų. Tuo tarpu choreografas Gytis Ivanauskas visus komisijos narius nustebino nepriekaištingu pasadobliu.

„Noriu padėkoti Gyčiui, kad jis išgirdo mano reikalavimus ir šįkart sušoko tradicinį pasadoblį. Buvo geras produktas, sveikinu“, – kalbėjo J.Smoriginas ir porai skyrė 10 balų, kaip ir kiti komisijos nariai.

Papildyta 21.11 val. Humoristo Justino Jenkevičiaus šokis buvo pagirtas už žaismingumą. „Vaikinas, sveria daug, bet toks lengvas. Jo stambios kulšys, gal dėl to šokio vidury Justinas ir pavargo“, – kalbėjo J.Smoriginas.

Prieš pasirodymą Seimo narė Inga Valinskienė buvo paklausta ar nesijaudina – juk šiandien salėje yra jos vyras A.Valinskas. „Aš norėčiau, kad mano partneris dėl to nesijaudintų“, – nusijuokė moteris, su partneriu sušokusi savo svajonių šokį – rumbą.

Po pasirodymo į šokių aikštelę pasveikinti žmonos skubėjo A.Valinskas, apdovanojęs ją balta rože ir bučiniu. Po tokio gesto komisijos nariai dar kurį laiką nedrįso pradėti komentuoti šokio.

Šią didelę moterį Andrius nešioja kaip mažą ir lengvą pūkelį. Arūnas Valinskas turėtų čia dažniau sėdėti ir žiūrėti, nes mes ją nuolat ryjame akimis, – apie I.Valinskienę atsiliepė J.Smoriginas.„Norisi pasikeisti su Andriumi vietomis. Šią didelę moterį Andrius nešioja kaip mažą ir lengvą pūkelį. Arūnas Valinskas turėtų čia dažniau sėdėti ir žiūrėti, nes mes ją nuolat ryjame akimis“, – apie I.Valinskienę atsiliepė J.Smoriginas.

Po šio komentaro paklausta, ar sutiktų sušokti su J.Smoriginu, Seimo narė atsakė, kad tai yra viena iš jos svajonių.

V.Pauliukaitis apie šokį atsiliepė, kad tai buvo ori rumba, o Inga tiesiog magnetizavo. K.Marčiulynas projekto dalyvės žvilgsnį pavadino tiesiog šamanistiniu.

Gerų atsiliepimų netrūko ir po Šorenos pasirodymo. Kvikstepą šokusi mergina sulaukė daugybės salėje sėdinčių žiūrovų plojimų bei aukščiausių komisijos balų. Choreografo J.Smorigino teigimu, Šorenos ir Deivido Meškausko poros šokių kompozicijos visados įdomios ir išbaigtos, viskas atrodo atlikta profesionaliai.

Papildyta 21.46 val. Šokių aikštelėje pasirodęs baidarininkas Alvydas Duonėla J.Smorigino buvo pavadintas slibinu, kuris žiūrėjo į mergelę, savo šokių partnerę. Jurijus projekto dalyviui patarė atsipalaiduoti ir šokant nebūti grynakrauju lietuviu ir parodyti daugiau emocijų.

Po Jolantos Uspaskich šokio į salę pasveikinti skubėjo jos vyras Viktoras su didžiuliu glėbiu baltų rožių. Vieną iš jų politikas skyrė ir komisijos narei Jūratei Norvaišienei. Tačiau gėlės komisijos narių širdžių nesuminkštino – J.Smoriginas prisipažino, kad jį šioje laidoje net juokina politikų paradas. Choreografas taip pat patarė Jolantai užsiauginti porą kilogramų svorio – kad išryškėtų kai kuriuose šokiuose taip reikalingi moteriški klubai.

Kol žiūrovai rinko savo favoritus, šokių aikštelėje pasirodė šįkart neliečiamybę pelnęs Jurgis Jurevičius

Papildyta 22.19 val. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad šokių projektą tenka palikti J.Jenkevičiui, tačiau J.Smoriginas davė pažadą sugrąžinti šį dalyvį į laidą. Pirmoji vieta buvo skirta G.Ivanauskui, antroji – Šorenai, o trečioji – L.Mikalauskui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką