Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokių projekto dūzgėse pasirodę policininkai buvo sutikti plojimais

Dūzgių akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr. / Dūzgių akimirka
Šaltinis: 15min
0
A A

Linas Karalius (39) ir jo mylimoji Gintarė Gurevičiūtė (25) galėtų vadintis tikrais reikalų su policija ekspertais. Mat jų barą Vilniaus senamiestyje „Shiva Chill bar“ policija lanko kelis kartus per savaitę ir tikrai ne todėl, kad mėgtų šią vietą.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Jau tapo įprasta, kad po tiesioginio LNK televizijos projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ filmavimo visi dalyviai numušti įtampos skuba į Linui ir Gintarei priklausantį barą „Shiva chill bar“. Ne paslaptis ir tai, kad kone kiekvieną vakarėlį aplanko ir policijos pareigūnai. Šis kartas nebuvo išimtis. Pirmadienio naktį tildyti dūzgių atvykusius pareigūnus bare susirinkę šokėjai ir jų bičiuliai pasitiko gausiais plojimais.

„Kiekvieną mielą penktadienį, šeštadienį ir sekmadienį mes sulaukiame policijos. Jei tik pas mus yra žmonių, kurie atidaro baro duris ir eina į lauką parūkyti ar pasikalbėti, kiekvieną kartą prisistato policija. Pareigūnai argumentuoja tuo, kad kaimynai skundžiasi triukšmu – „vyksta viešosios rimties trukdymas“, – po pokalbio su pareigūnais portalui Žmonės.lt pasakojo Gintarė Gurevičiūtė.

Moteris sakė nežinanti, kokiais būdais pareigūnai nusprendžia, kad gyventojų rimtis – sudrumsta.

Pareigūnai argumentuoja tuo, kad kaimynai skundžiasi triukšmu – „vyksta viešosios rimties trukdymas“.

„Matyt, užtenka pajusti itin jautria ausimi, kad trikdymas vyksta. Kaip buvo šiuo atveju, aš su pareigūnais stovėjau lauke ir aiškinausi situaciją. Klausiau jų, ar jie bent girdi muziką. Jų atsakymas buvo – „ne“. Bet baudą mes vis tiek gausime. Jie puikiai patys supranta, kad gatve pravažiavęs automobilis sukelia daug daugiau triukšmo, nei mūsų varstomos durys“, – guodėsi moteris.

Gintarė patikino, kad po kiekvienų šokių projekto dūzgių jie susilaukia piniginės baudos.

„Pirma bauda yra nuo įspėjimo iki 100 litų, antra – nuo dviejų šimtų iki tūkstančio ir su kiekvienu kartu ji nuolatos auga. Tai mes kas kartą ieškome žmogaus, kuris prisiimtų atsakomybę, bet šie draugų resursai taip pat sparčiai senka. Tai ir finansiškai skausminga, ir apskritai yra nesąmonė. Juk tai – baras ir normalu, kad triukšmo šiek tiek yra. Kita vertus, mes šiuo metu sėdime baro viduryje ir puikiai susikalbame“, – atkreipė dėmesį Gintarė.

Anot verslininkės, vienintelė viltis – kreiptis į teismą.

„Po kiekvienų „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dūzgių sulaukėme protokolų ir mokėjome baudas. Jau buvo trys kartai, dabar ketvirtas ir mes vėl gausime protokolą. Be abejo, mes jį apskųsime teisme, bet turime patirties ir žinome, kuo tai baigsis. O bauda – tūkstantis litų...“ – apgailestavo Gintarė.

Gretos Skaraitienės nuotr./Dūzgių akimirka
Gretos Skaraitienės nuotr./Gintarė Gurevičiūtė

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką