Dabar populiaru
Publikuota: 2019 rugsėjo 19d. 12:27

Šokių projekto scenoje – komisijos moterų euforija dėl pusnuogių akrobatų

„Acro Bro‘s“
LNK nuotr. / „Acro Bro‘s“

„Šokio revoliucijos“ projekte tikrai netrūksta aistrų ir emocijų. Scenoje meilės ir nesuvaidintos aistros kupinus pasirodymus sukūrė ne viena profesionalų pora, kuri kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Tačiau meistrai buvo sujaudinti ir nuoširdžių meilės istorijų, ir audringų pasirodymų scenoje.

Vieną tokių sukurs vaikinų kolektyvas iš Jonavos ir Telšių. Raumeningieji „Acro Bro‘s“ šokėjai projekto scenoje Lietuvai pristatė trikingo stilių, kurio pagrindas – įspūdingi akrobatiniai triukai.

„Esame iš Jonavos ir mus subūrė bendras noras skraidyti. Mūsų šokio stilius – tai akrobatika, sujungta su kovos menais. Viskas, kas ore, ir viskas, kas ant žemės. Trikingas yra daugiau nei šokis – tai šokis ore“, – taip savo šokio stilių pristato „Acro Bro‘s“ vaikinai.

LNK nuotr./„Acro Bro‘s“
LNK nuotr./„Acro Bro‘s“

Projekto choreografė, Baltijos baleto teatro įkūrėja ir vadovė Marija Simona Šimulynaitė pripažįsta – „Acro Bro‘s“ įkalbėti savo talentą parodyti televizijoje nebuvo lengva.

„Vieninteliai projekto akrobatai, trikeriai. Su jais susipažinau dirbdama su „Zero Live show“ – ten idėja buvo padaryti sintezę su baleto šokėjais ir vyrais, atliekančiais įspūdingus triukus.

„Šokio revoliucijos“ projektui kalbinau vyrus nebijoti dalyvauti kaip vienetui, drąsiai ir efektingai. Vaikinai daug blaškėsi, kilo problemos, kliūtys dėl darbų, vasaros kelionių, skirtingų Lietuvos miestų, kuriuose jie gyvena. Ne vieną kartą vyrai jau buvo beatsisakę dalyvauti, tačiau intensyviai juos drąsinau ir galiausiai idėja realizavosi. Mano tikslas buvo, kad Lietuvos televizijos auditorija pamatytų kuo spalvingesnį šokio meną, pradedant nuo baleto, baigiant akrobatika“, – pasakoja projekto choreografė Marija Simona Šimulynaitė.

„Kartu augom, visi keturi esam panašių metų, visai nauja karta ir varom tikrai gerai. Jau dešimt metų praktikuojam šį sportą, turim stiprią trikerių bendruomenę tiek Vilniuje, tiek Klaipėdoje. Vien todėl, kad esam su treningais su „paloskėm“, dar nereiškia, kad esam „marozai“. Toks yra šitas sportas – su džinsais juk nepašoksi, su treningiukais kojytes patogiau iškelt“, – juokauja įspūdingus triukus scenoje mokantys atlikti grupės vaikinai.

„Acro Bro‘s“ vaikinai – galerijoje:

„Acro Bro‘s“ atvirai pripažįsta – jų šokio stilius puikiai padeda norint susipažinti su panelėmis. Vaikinams užtenka atlikti keletą triukų, kad nauja simpatija iškart susižavėtų.

„Klubuose, jei einam šokti, tai paimi, padarai kokį salto, tada jau imi merginą už parankės, ji jau klausia, kaip tu čia taip moki, tu dar pasakai, kad esi trikingo treneris, tai jau merginos iškart kitaip žiūri“,– merginų užkalbinimo paslaptis atskleidžia projekto dalyviai.

Kad jų šokio stilius tikrai veikia moteris, išvysti bus galima ir naujausioje laidoje. Savo pasirodymo metu „Acro Bro‘s“ merginų kraują nusprendė įkaitinti nusimesdami viršutinius rūbus ir scenoje šokdami pusnuogiai. Pamačiusios dalyvių treniruotus kūnus ir neįtikėtinus jų atliekamus triukus scenoje, meistrės Iveta Lukošiūtė ir Airida Gudaitė iškart pakilo nuo kėdžių ir visiškai pametė galvas.

„Kas čia pas jus? Hormonai? Žinau, kodėl jos taip susižavėjusios. Pamatė pusnuogius vyrus ir nieko joms daugiau nereikia“, – Airidos ir Ivetos reakcijomis stebėjosi Naglis Bierancas, kuris vaikinų pasirodyme įžvelgė daugiau sporto nei choreografijos.

Ar pavyks projekto meistrėms įtikti Naglį su Laurynu, kad įspūdingi vaikinų triukai ir akrobatiniai sugebėjimai verti kito etapo – pamatysite jau šį sekmadienį, 19:30 val., per LNK.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Ekspertai pataria
Skanumėlis

Video

01:13
04:47
02:25

Dabar tu gali

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką