Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 7d. 12:52

Šokių virusu užsikrėtusi Jurga Anusauskienė: „Artimieji džiaugiasi – namie baigėsi diktatūra“

Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
Gedmanto Kropio nuotr. / Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Vieną tvankią popietę užsukome į LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra” dalyvių Jurgos Anusauskienės (42) ir Andriaus Grebliko (25) šokių repeticiją. Vos mus sutikę šokėjai nusibraukė prakaitą, o Jurga nusijuokė ir paprašė: „Nefotografuokite manęs iš labai arti, aš kaip iš šokolado fabriko – visa tirpsu.“

Tuomet supratau, kad ši moteris ne tik žavi ir jaunatviška, bet ir puikiai žinanti, kas yra šou verslas ir kaip jis veikia. Tokios moters neapgausi, nepastumdysi ir, įsitikinau, jai nepavadovausi. Tačiau vėliau Jurga prisipažino, kad po truputį keičiasi – Andriaus ir šokių dėka dėka tampa silpna ir gležna moterimi.

Pasiūlymas šokti – į Afriką

Gedmanto Kropio nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
Gedmanto Kropio nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Visi trys susėdame vėsesniame treniruočių salės kampe ir pokalbį pradedame nuo pačios pradžios – kaip Jurga sutiko dalyvauti šokių projekte.

„Buvo labai linksma istorija. Mes su vyru turėjome nusipirkę kelionę į Afriką ir likus keturioms dienoms iki jos aš gavau rimtą stuburo traumą. Klodama lovą dėjau pagalvę ir... Raumenys nebuvo apšilę, o aš padariau neteisingą judesį. Skausmas buvo didžiulis, ašaros tekėjo upeliais. Vyras mane tiesiog nunešė iki klinikos, kur man pasakė, kad aš atsigulsiu ir nebeatsikelsiu. Tad kokia Afrika? Lovoje reikia gulėti! Juk vien skrydis trunka 10 valandų. Tačiau aš važiavau. Atvažiavau į Afriką, guliu prie baseino, ko niekada nedarau, ir gaunu žinutę iš Lauryno Šeškaus (projekto prodiuserio – aut. past.). Ir toks juokas suėmė! Nusprendžiau – aš tikrai dalyvausiu“, – akimirką, kai nusprendė dalyvauti šokių projekte, prisiminė J.Anusauskienė.

Toliau veikliai ir visą gyvenimą šou versle besisukančiai moteriai buvo suteikta privilegija – Jurga pati galėjo išsirinkti šokių partnerį. „Man su Andriumi linksma, gera dirbti, man patinka jo griežtas požiūris, – prisipažino nė akimirką nesuabejojusi savo pasirinkimu Jurga. – Daug dirbu su laukine gamta, kur išmokau pasikliauti instinktais – todėl  išsirinkau geriausią.“

Komplimentų savo partnerei negailėjo ir praėjusių metų LNK šokių projekto nugalėtojas Andrius. Praėjusiame sezone vaikinas laurus nuskynė su dainininke Irena Starošaite.

„Iš pradžių aš bandžiausi su kita partnere, o tik paskui su Jurga. Man Jurga pasirodė rimčiausia darbo atžvilgiu. Žmogus stropus, norintis dirbti, o ne galvojantis „parepetavome, tai gal kitą dieną nerepetuokime“. Iš Jurgos repeticijose kartais būna daugiau iniciatyvos, nei iš manęs“, – su šypsena į partnerę žvelgdamas atviravo Andrius.

Apskritai, mes abu esame velnių priėdę. Bus linksma!

Nors yra gerokai vyresnė už savo šokių partnerį, turinti šeimą ir didelį gyvenimiškos patirties bagažą, Jurga tikina – su Andriumi jie labai panašūs ir yra tokie patys nenuoramos.

„Svarbiausia, kad mūsų vertybių skalė tokia pati, turime atsakomybės jausmą, esame perfekcionistai. O Andrius yra baisus nenuorama, dar didesnis už mane. Apskritai, mes abu esame velnių priėdę. Bus linksma! Mes tikrai darysime tai, ko dar niekas nedarė“, – intrigavo vyriausia projekto dalyvė. Po tokių žodžių abejonių nekyla – geras laikas TV žiūrovams tikrai garantuotas.

Gedmanto Kropio nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas
Gedmanto Kropio nuotr./Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Repeticijos – duona kasdieninė

Energingieji projekto dalyviai žiūrovų palaikymo verti ir dėl to, kad nepailsdami repetuoja ilgas valandas. „Per dieną repetuojame po keturias-penkias valandas, o Jurga dar po dvi valandas savarankiškai šoka. Ji net savaitgaliais, kai aš ilsiuosi, ateina į salę ir repetuoja“, – partnerės užsidegimu žavėjosi Andrius. 

Jau du mėnesius šokių žingsnius bandanti prisijaukinti Jurga po tokių partnerio pagyrų nusijuokia: „Gimiau socializmo epochoje, todėl esu įsitikinusi – darbas žmogų puošia.“

Klausant J.Anusauskienės nejučiom sukirba mintis, kaip ji viską spėją. Koks jos neišsenkančios energijos receptas? „Aš esu egoistė, nieko neaukoju, visada visus mokau, kad žodis „norėti“ yra VEIKSMAžodis. Para turi 24 valandas, jeigu teisingai suplanuoji laiką, viską galima spėti – fotosesijas, darbą, fotomedžioklę ir šokius“, – darbus vardija Jurga.

O juk moteris turi ir šeimą, kuria reikia rūpintis. Bet artimiesiems dėmesio matyt pakanka, nes jie labai džiaugiasi ir palaiko šokių virusu užsikrėtusią ir pasveikti neketinančią Jurgą. Dar daugiau džiaugsmo jiems teikia tai, kad griežta moteris po truputėlį darosi švelnesnė ir leidžia sau kartais pabūti tiesiog moterimi.

„Aš keičiuosi. Aš supratau, kad tai yra teisingos orientacijos šokių projektas, todėl, jeigu bandysiu ant parketo būti vyru, bus negerai. Pats sunkiausias uždavinys – pasikeisti per trumpą laiką. Labai stengiuosi būti moteriška, silpna, nes mano partneris yra visapusiškai stiprus. Šeima džiaugiasi – namuose baigėsi diktatūra“, – kvatojo savo valdingumo neslepianti Jurga. 

Akimirkas iš Jurgos ir Andraus repeticijų galima pamatyti specialiai Žmonės.lt skaitytojams sukurtame Jurgos ir Andriaus vaizdo filmuke (operatorius – Mindaugas Anusauskas, muzikos autorius – Igoris Krutojus):

VIDEO: LNK projekto „Kviečiu šokti" dalyviai Jurga Anusauskienė ir Andrius Greblikas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką