TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokius repetuojanti Aušra Štukytė: „Tomas mane giria, bet juk matau, kad vis dar esu šleiva ir kreiva“

Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis
Luko Balandžio nuotr. / Aušra Štukytė ir Tomas Slausgalvis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šokti, šokti ir dar kartą šokti – tokiu ritmu vasaros dienas leidžia aktorė Aušra Štukytė (33) ir šokėjas Tomas Slausgalvis. Linksma nuotaika, tvyranti šokių salėje, persipina su aistringomis ir romantiškomis glamonėmis vos tik pradėjus repetuoti.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Nutilus muzikai LNK projekto „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“ dalyviai akimirką atsikvepia ir vėl iki tobulybės šlifuoja šokių žingsnelius. Išvydusi filmuotą jųdviejų šokį Aušra kritikuoja savo judesius, tačiau Tomas suskumba užbėgti jai už akių: „Nebūk tokia savikritiška, viskas yra gerai.“

Portalui Žmonės.lt Aušra patikino, kad jos partneris visuomet toks – supratingas ir palaikantis. Taip pat prisipažino, kad nepaisant draugiško tarpusavio bendravimo techninių sunkumų pasitaiko. Ir ne vienas.

„Tomas – tikras pedagogas. Jis mane giria, bet aš juk matau, kad dar visa šleiva ir kreiva. Mes puikiai sutariame ir netgi susigiminiavome, – juokiasi Aušra pabrėždama, kad jie jau pažįsta vienas kito tėvus. – O kalbant apie patį šokį, techninius dalykus... mums dar reikia pajausti vienas kitą. Tomas juk profesionalus šokėjas, jam lengviau, o man dar reikia nemažai padirbėti.“

Jei ne dabar, tai niekada

Televizijos, kino ir teatro aktorė pripažino, kad šokiai – sena jos aistra. Nuo pat vaikystės ji su dideliu susižavėjimu stebėdavo šokėjų pasirodymus. Tačiau gyvenimas mažame miestelyje, matyt, turėjo savo kainą.

„Vaikystėje svajojau būti šokėja, bet sąlygos Radviliškyje nebuvo palankios – nebuvo nei mokyklos, nei pinigų, – prisimena Aušra. – Šokiai iš tiesų mano svajonė. Norėjau šokti, žiūrėjau filmuotas medžiagas iš pramoginių šokių čempionatų. Vėliau įstojau į aktorinį (Lietuvos muzikos ir teatro akademija – aut.past.), čia daug dėmesio buvo skiriama kūno plastikai.“

Aušra patikino, kad aistra šokiui, niekuomet nebuvo užgesusi, galbūt ji tik šiek tiek pasimiršo. Tad sulaukusi kvietimo moteris labai apsidžiaugė.

„Kai mane pakvietė į šį projektą, aš labai apsidžiaugiau. Supratau, kad laiku ir vietoje visa tai įvyko. Nes jei ne dabar, tai galbūt laiko niekada ir nerasčiau arba rasčiau žymiai vėliau“, – svarstė aktorė.

Specialiai Žmonės.lt skaitytojams – Aušros ir Tomo trumpas prisistatymas:

VIDEO: „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra". Aušros Štukytės ir Tomo Slausgalvio repeticija

Šokiai ištaukė iš mylimojo glėbio

Suktis ant parketo nusprendusi aktorė pasakojo, kad jos dalyvavimo niekas nekritikavo. Priešingai – šeimos nariai palaikė ir džiūgavo. „Šokti man patinka. Tai juk taip gražu, man tai didžiulis iššūkis, dabar aš jaučiuosi laiminga. Mano mama ir tėtis taip pat labai džiaugėsi“, – Aušra prisiminė tėvų reakciją, kai pranešė šią naujieną.

O kaip reagavo jos sužadėtinis, prodiuseris Dmitrijus Radinas (26)? Juk Aušra atsidūrė kito vyro glėbyje. Aktorė patikina, kad be jo sutikimo ji nebūtų dalyvavusi. Maža to, jis yra nuolatinis Aušros palaikymo komandos narys ir ištikimas gerbėjas.

Luko Balandžio nuotr./Auara `tukytė ir Dmitrij Radin
Aušra Štukytė ir Dmitrijus Radinas

„Mano mylimasis pirmasis sužinojo šią naujieną. Aš net televizijai nedaviau atsakymo, prieš tai nepasikalbėjusi su juo. Šokiai atims labai daug laiko ir išplėš mane iš jo glėbio bei perleis į kito žmogaus globą. Kai man būna sunku, aš nepasitikiu savimi ar kyla kokių nors abejonių, Dima mane palaiko, sugrąžina į realybę ir sako, kad viskas yra ir bus gerai“, – pasakojo ji.

Aušra tarsi save padrąsindama pridūrė, kad šiame projekte ji dalyvauja ne dėl to, kad nugalėtų, o dėl malonių įspūdžių ir šokių. „Dmitrijus man nuolat primena, kad dabar svarbiausia gerai praleisti laiką. Dabar yra svarbus kiekvienas žingsnelis, o ne tada, kai mes būsime eteryje. Juk susitinkame, šokame, mokomės ir aš išmokstu daug naujų dalykų. Taigi, stengiuosi to nepamiršti, nes jei sureikšminsiu projektą ir galvosiu tik apie tai, kaip laimėti, šokis nebeteks žavesio“, – pokalbį baigė Aušra.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Dakaras 2018

Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką