Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 13d. 10:24

Soliaris atidarė odontologijos kliniką: verslo idėja gimė dėl skaudžios patirties

Algimantas Minalga-Soliaris su odontologijos klinikos darbuotojais
Asmeninio albumo nuotr. / Algimantas Minalga-Soliaris su odontologijos klinikos darbuotojais

Šalyje vis dar vyraujant slogiai nuotaikai dėl COVID-19 pandemijos, vyriausybei ir toliau griežtinant karantino ribojimus, duris atvėrė nauja odontologijos klinika. Apie idėjas, paskatinusias imtis tokio verslo, pandemijos sukeltus iššūkius ir ateities viziją pasakojo Lietuvoje žinomas atlikėjas Algimantas Minalga-Soliaris.

„Idėja kurti odontologijos paslaugų verslą kilo jau labai senai. Prieš kelerius metus buvau patekęs į bjaurią automobilio avariją, kurios metu man buvo sulaužytas žandikaulis. Tuomet, pirmąjį kartą susidūriau su tokiomis problemomis, kai nori gauti kokybiškas paslaugas vienoje vietoje.

Deja, realybė buvo kitokia. Teko ištverti daugybę skausmingų procedūrų, buvau siunčiamas iš vienos vietos į kitą, kol vėl galėjau normaliai naudotis savo dantimis“, – šypsojosi Soliaris.

„Kadangi, mano draugų tarpe buvo ir odontologų, pradėjome svarstyti apie klinikos kūrimą. Tokios, kur pacientai būtų aptarnaujami maloniai, greitai ir kokybiškai“, – pasakojo atlikėjas.

Asmeninio albumo nuotr./SEL ir Soliaris pristato naują bendrą dainą
Asmeninio albumo nuotr./SEL ir Soliaris pristato naują bendrą dainą

Šiuo metu, televizijoje ir radijo stotyse greitai populiarėja naujas Soliario ir Sel bendras muzikinis kūrinys „Tik Tok“, tad domėjomės, kodėl sėkmingas atlikėjas nori persikvalifikuoti, tačiau Soliaris tik nuoširdžiai nusijuokė: „Nejuokaukit. Esu atlikėjas, juo ir liksiu. Muzika yra mano darbas ir pašaukimas. Įkuriant odontologijos kliniką dalyvavau tik kaip partneris. Patikinu jus – nieko apie tai neišmanau. Todėl turime labai stiprią, profesionalią komandą. Nesupraskite neteisingai, aš dantų tikrai netaisysiu.“

„Klinikos reikalais rūpinasi savo srities profesionalai. Galiu užtikrinti, kad pacientus prižiūrės, jais rūpinsis jauni, atsakingi ir jau ne mažą patirtį turintys specialistai, tačiau apie tai jau reikėtų kalbėti su klinikos personalu, o ne su manimi“, – patikino jis.

Asmeninio albumo nuotr./Algimanto Minalgos-Soliario odontologijos klinika
Asmeninio albumo nuotr./Algimanto Minalgos-Soliario odontologijos klinika

Tokiu, šaliai sunkiu metu, pradėti naują verslą yra rizikinga, tad apie su tuo susijusius iššūkius pasiteiravome ir Šv. Stepono odontologijos klinikos vadovo Žydrūno Kraujelio.

„Žinoma. Metas lyg ir bauginantis, tačiau pagal mūsų strategiją – tai tinkamiausias laikas, juk tokių paslaugų, kokybiškų paslaugų poreikis tikrai nesumažėjo. Pandemijos metu žmonėms ir toliau genda dantys. Suprantame, kad bus sunku ir esame tam pasiruošę.

Savo pacientams galime pasiūlyti malonų ir greitą aptarnavimą, o svarbiausia – kokybę. Klinikoje dirba jauni, ambicingi, bet patirtį jau turintys specialistai. Todėl, tikime, kad neilgai truks, kol žmonės supras, kad mūsų klinikoje jiems atliekamos kokybiškos procedūros“, – sakė klinikos direktorius.

Nepaisant to, odontologijos paslaugas teikiančių klinikų sostinėje yra daug, kam žmonėms eiti į naują kliniką, teiravomės Žydrūno.

„Tiesa, tačiau esame įsitikinę, kad žmonėms galime pasiūlyti daug. Mūsų tikslas – inovacijos. Naudojame inovatyvias bei skaitmenines technologijas, o tai užtikrina greitą ir patogų paslaugų teikimą. Žmonėms juk norisi savo dantų keliamas problemas spręsti greitai, o mūsų turimos įrangos dėka, būtent tai ir galime pasiūlyti“, – kalbėjo vadovas.

„Taigi, klinika tikrai moderni, o specialistai tikri profesionalai. Manau, žmonės netruks suprasti, kad šioje klinikoje jie gali gauti kokybę už priimtiną kainą. Tuo tarpu, kol ir man prireiks odontologų paslaugų ir toliau užsiimsiu muzika“, – linksmai pokalbį užbaigė atlikėjas.

Komentarai: 1

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką