Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Solveta Bružaitė: į grožio konkursą mama nelydės

Solveta Bružaitė
Mariaus Žičiaus nuotrauka / Solveta Bružaitė
Šaltinis: „Žmonės“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kai ponios Eiridos Daukšienės vienturtė dukra Solveta Bružaitė (18) sutiko dalyvauti prestižiniame „World Super Models“ konkurse, po dienos susilaužė ranką.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Prabėgo pusantro mėnesio, gipsas nuimtas. Bet nerimo, ar lietuvaitė ir dar penkiasdešimties šalių atstovės pasieks šią savaitę Pekine rengiamas gražuolių varžytuves, pasėjo Islandijos ugnikalnis, kuriam išsiveržus sutriko skrydžiai.

Apie tai, kad teks dalyvauti konkurse, Solveta sužinojo iš agentūros „Europos centro modeliai“, kurioje dirba nuo trylikos metų. „Nebūčiau sugalvojusi siūlyti savo kandidatūros. Tai padarė agentūra. Nustebau sužinojusi, kad organizatoriai išrinko mane. Nors mokausi dvyliktoje klasėje, laukia svarbūs egzaminai, sutikau dešimčiai dienų vykti į Kiniją. Apsisprendžiau dar ir todėl, kad toje šalyje nesu buvusi. Teko dirbti Japonijoje, Tailande, Korėjoje“, – paaiškina Solveta, kurios didžiausias privalumas modelio darbe – skaisti lyg porcelianas oda, ypač vertinama Azijos agentūrų. Todėl net darbo sutartyje lietuvaitė pasižadėjusi niekada nesilankyti soliariumuose.

Vos pasirašiusi, jog sutinka dalyvauti grožio konkurse, Solveta ėjo gatve, paslydo ir susilaužė ranką: „Gydytojui pasakiau, kad po pusantro mėnesio turiu važiuoti į Kiniją. Jis patikino, kad iki to laiko ranka sugis ir gipsas bus nuimtas. Gerai, kad viskas taip ir klostėsi. Žinoma, bus sunkoka vienai susitvarkyti su lagaminais.“

Patirta trauma šiek tiek trukdė rinktis konkursui drabužius, bet ji viską spėjo. Už gausybę naudingų patarimų Solveta dėkinga stilistui Kęstučiui Rimdžiui ir dizainerei Ramunei Piekautaitei, kuri mielai sutiko paskolinti šventinių apdarų. O jų reikės labai labai daug. Per dieną dalyvės tualetus keičia tris, kartais net keturis kartus, o konkursas truks dešimt dienų. „Kęstutis paprotino: jei nurodyta kokteilinė apranga, merginos garantuotai pasirinks vakarinę. Tokios nerašytos grožio konkursų taisyklės“, – Solveta rengiasi netikėtumams ir pripažįsta, kad spinta nelūžta nuo tokių apdarų, nes mėgsta laisvą, sportinį stilių. Be to, visą laiką Kinijoje teks vaikščioti su aukštakulniais, kuriems simpatijos taip pat nejaučia.

„Kai detaliai pradėjau ruoštis išvykai, supratau, kad nemoku darytis makiažo, – kalba savikritiškai. – Vienos įmonės vizažistai išmokė per penkias minutes dieninį makiažą paversti vakariniu, stilistas Kęstutis pamokė, kaip tvarkyti plaukus, kad iš pat ryto atrodytų puikiai.“ Pradžioje Solveta ketino į Kiniją skristi su mama – renginio taisyklės leidžia turėti lydintį asmenį. „Kai sužinojau, kad dalyvės jau suskirstytos, su kuo gyvens, supratau: jei mama turės apsistoti atskirai, jai nėra prasmės skristi. Susitvarkysiu viena.“ 
 

„Žmonės“
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką