Dabar populiaru
Publikuota: 2010 kovo 9d. 10:45

„Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys: ar įmanoma atkurti nekaltybę?

Valdas Burnys ir Dalytė
LNK nuotr. / Valdas Burnys ir Dalytė

LNK tęsia kelionių realybės šou „Pirmas kartas su žvaigžde“. Šį kartą oro uoste susitinka grupės „Išjunk šviesą“ lyderis Valdas Burnys ir parapsichologė Dalytė iš Jonavos. Visiškai nepažįstami žmonės savaitę atostogaus Egipte, o jų nuotykius stebės LNK žiūrovai.

Dalytė – vieniša parapsichologė. „Vyras buvo geras, numirė pats, užmušt nereikėjo“, – apie sutuoktinio netektį kalbėjo moteriškė. Dalytės profesija reta. Ji ieško dingusių žmonių, ieško gyvų, ieško mirusių, buria kortomis, gydo rankomis, domisi keisčiausiais dalykais. Bet, svarbiausia, šios moters humoro jausmas yra neįtikėtinas. Prieš leisdamasi į kelionę Dalytė nutarė, kad jos misija – įvaryti žvaigždei šoką ir, kaip pati sakė, „nusikalti kokį rimtesnį jaunuolį“...

Su Valdu moteris susitiko Vilniaus oro uoste ir leidosi į kelionę. Dalytė ėmė šiurpinti žvaigždę dar oro uoste. Moteris taip trumpai apibūdino savo atostogų planus: „Tu mane pardavinėji, o aš atsiduodu…“ Valdelis buvo šokiruotas, nežinojo, kaip reaguoti: juoktis ar verkti. Tačiau nė neįtarė, jog šie Dalytės planai – tik menkas apšilimas. Atvykę į Egiptą ir įsikūrę savo naujuosiuose namuose, jiedu leidosi į pirmą kelionę. Dykumoje jų laukė vakaro programa su pilvo šokiais ir kitokioms įdomybėmis.

Tik įsėdusi į automobilį Dalytė nutarė tęsti savo misiją šiurpinti žvaigždę. Pradėjusi kalbą apie būsimus atostogų nuotykius, Dalytė sunerimo, kaip savaitę ištvers be... sekso. Juk, anot jos, moteris, neturėjusi sekso daugiau nei savaitę, vėl tampa mergaite. Valdas susidomėjo šia tema, juk Dalytė – liaudies medicinos žinovė. Žvaigždė ėmė klausinėti Dalytės, ar įmanoma atkurti nekaltybę? Dalytė dėl tokių žvaigždės klausimų nesijautė nepatogiai ir Valdui išsamiai išaiškino visus liaudiškos medicinos receptus, kaip moterį vėl paversti mergaite.

Po intymių pokalbių porelė atvyko į dykumą. Programa iš tiesų įspūdinga, bet Dalytės niekas nepranoksta. Užlipusi į sceną, pakeleivė pašoko tokį pilvo šokį, kad pati šokėja ir susirinkę svečiai buvo tiesiog pritrenkti. Kaip į Dalytės pasirodymą reagavo žvaigždė ir kaip Dalytei sekėsi toliau bendrauti su Valdu, sužinosite jau trečiadienį 21 val. per LNK. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką