Dabar populiaru
Publikuota: 2012 spalio 1d. 13:19

Šou verslo žvaigždės Seimą palieka su palengvėjimu

 Inga Valinskienė,Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Inga Valinskienė,Donalda Meiželytė ir Asta Baukutė

Trys žinomos šou verslo atstovės politiko duonos jau atsikando. Prieš ketverius metus į Seimą su vadinama žvaigždžių partija patekusios aktorė Asta Baukutė, dainininkė Inga Valinskienė ir renginių vedėja bei muzikos atlikėja Donalda Meiželytė užtrenkia tautos išrinktųjų buveinės duris ir jaučia palengvėjimą.

„Aš vėl jaučiu gyvenimo pulsą, kadangi Seimo nario statusas labai stipriai stabdė – negalėjau su niekuo nueiti net papietauti viešai, nes iškart būtų prikabinę kažkokius meilės santykius. Būdamas Seime tu negali būti žmogumi”, – naujoje laidoje „Gyvenimo būdas” atvirai kalbėjo D.Meiželytė, kuri dabar svarsto, ar jos ėjimas į praeinančios kadencijos rinkimus nebuvo klaida. Dainininkės pavardė buvo „Tautos prisikėlimo“ partijos apačioje.

Į politiką Arūno Valinsko atvesta partija, surinkta iš šou verslo atstovų, subyrėjo. Tačiau dėl to neliūdi ir buvusio šios partijos vado žmona I.Valinskienė, kuri į politiką buvo nusekusi paskui vyrą. Tačiau ten grįžti neketina. Ir vyras dėl to neprieštarauja.

„Kad ir kaip būtų keista, manęs vyras neįkalbinėjo, nors aš buvau įkalbinėjama kitų. Arūnas labai teigiamai žiūri į mano sceninius planus, labai padeda juos įgyvendinti, kaip ir visada. Juk žmonėms kur kas įdomiau su manimi scenoje, nei su manimi Seime”, – juokiasi dainininkė I.Valinskienė. Ji jau baigia įrašinėti naują savo albumą ir ruošiasi koncertams.

O politinių ambicijų dar turėjusi, tačiau į rinkėjų parašų klastojimo skandalą įsivėlusi A.Baukutė apie ateities planus taip skambiai kalbėti dar nedrįsta.

„Per 4 metus įvairių epitetų gavau – kvaila, nesuprantanti, daranti klaidas. Aš ne ufonautė, padarau klaidų nesąmoningai, nenorėdama supykdyti. Bet kas neklysta, tas nedirba”, – kalbėjo aktorė. Ji įsitikinusi, kad su ja buvo politiškai susidorota – sako, matyt, ji trukdė didžiosioms partijoms ir buvo aukso vertės konkurentė.

Atviros politiką paliekančių žinomų moterų išpažintys jau šiandien 18 val. 45 min. naujoje laidoje „Gyvenimo būdas“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Tai pat laidoje išgirsite apie lietuvių atrastą naują aukso gyslą – tūkstančius kainuojantį ypatingą delikatesą –  sraigių ikrus bei sužinosite, kas nutrūktgalvį lakūną apsaugojo nuo daugybės mirčių.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką