Dabar populiaru
Publikuota: 2017 lapkričio 25d. 22:07

Spalvoto meduolio diena: išradingos įžymybių dovanos džiugino globojamus vaikus

Spalvoto meduolio dienos akimirka
Asmeninė nuotr. / Spalvoto meduolio dienos akimirka

Visoje Lietuvoje šeštadienį pakvipo imbieriniais meduoliais ir artėjančiomis žiemos šventėmis. Devintus metus iš eilės globojami vaikai surengė nuostabią Spalvoto meduolio šventę, kurioje savo kūrybinius talentus demonstravo ir gausus būrys šiai prasmingai šventei neabejingų įžymybių.

Žinomos asmenybės, tarp kurių TV laidų vedėja Rūta Mikelkevičiūtė, dainininkė Monika Linkytė, įvairių socialinių iniciatyvų sumanytoja Ieva Krivickaitė, aktoriai Aušra Štukytė, Juozas Gaižauskas, Jokūbas Bareikis, Eglė Jackaitė, radijo ir televizijos laidų vedėjas Orijus Gasanovas, dainininkė Ingrida Kazlauskaitė, dailininkas Algirdas Gataveckas ir daugybė kitų, savo apsilankymais džiugino vaikus, rašė kalėdinius linkėjimus ir spalvino meduolius.

Saldumynų meistrės Liucinos Rimgailės desertinėje meduolius margino ir krepšininkas Mindaugas Katelynas su žmona Ugne ir dukra Ūla. Globojamų vaikų organizuojamam renginiui laisvadienio popietę skyrė ir žinoma edukologė Austėja Landsbergienė su dukra.

Asmeninė nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Asmeninė nuotr./Ingrida Kazlauskaitė
Asmeninė nuotr./Monika Linkytė
Asmeninė nuotr./Monika Linkytė

Spalvoto meduolio dienos sumanytoja ir pagrindinė renginio organizatorė Violeta Masteikienė džiaugiasi, kad šventė kasmet susilaukia vis daugiau ne tik žinomų žmonių dėmesio, itin aktyviai įsitraukia įvairūs šalies miestai ir miesteliai. Šiemet meduolius nemokamai margino tūkstančiai norinčiųjų net 13-oje Lietuvos miestų įsikūrusiose kepyklėlėse ir bendruomenėse.

Negalėjusiems šeštadienį sudalyvauti šventėje, tačiau norintiems prisidėti prie iniciatyvos, sukurti specialūs Meduolių marginimo rinkiniai, kurie kaip ir pats renginys yra paskelbti viena iš Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtų dovanų. Spalvoto meduolio diena yra ir Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotos kampanijos „Už saugią Lietuvą“ dalis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

30 geriausių restoranų

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką