Dabar populiaru
Publikuota: 2014 gruodžio 6d. 11:40

Spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeroje – Šedžiai ir būrys pramogų pasaulio žvaigždžių

Spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeros svečiai
BFL nuotr. / Spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeros svečiai

Išankstinėje „Domino" teatro spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeroje aplodismentai skambėjo ne tik spektaklio kūrybinei grupei, bet ir visiems vyrams – už atvirumą, paprastumą, humorą, už suvokimą, kad nėra tobuli, už sugebėjimą pasijuokti iš savęs ir daugybę kitų puikių vyriškų bruožų, be kurių šis pasaulis nebūtų toks spalvingas.

„Šis spektaklis talpina daugybę teatrinių žanrų – miuziklą, kabaretą, teatrines miniatiūras. Puikus visų penkių aktorių darbas su geru humoru“, – po spektaklio komplimentų negailėjo Arūnas Valinskas.

„Spektaklyje „Vyrų laiškai“ pažinau ir save, ir savo mintis. Manau, kad spektaklio temos artimos daugeliui žmonių“,– įspūdžiais dalijosi  televizijos žurnalistas, redaktorius ir laidų vedėjas Gintaras Deksnys.

„Tai geros nuotaikos, smagus ir nuoširdus spektaklis, kurį žiūrint, laikas prabėga labai greitai“, – sakė atlikėja Monika Šedžiuvienė.

Subtiliu humoru  ir nuoširdumu pasižymintis spektaklis nagrinėja vyrišką požiūrį į pasaulį, kasdienybę ir ieško atsakymų į amžinus, visus pasaulio vyrus kamuojančius klausimus: kaip rasti bendrą kalbą su senstančiais tėvais? Palikti žmoną ir išeiti pas meilužę, ar kentėti? Kodėl amžina meilė tokia nepasiekiama? Kaip elgtis: taip, kaip norisi, ar taip, kaip reikia? Šias ir dar daugelį kitų temų scenoje nagrinėja aktoriai Gytis Ivanauskas, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Andrius Žiurauskas bei Dalius Skamarakas.

BFL nuotr./Spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeros svečiai
BFL nuotr./Inga ir Arūnas Valinskai

Spektaklio premjerą stebėjo būrys menininkų ir atlikėjų, puikiai įvertinę aktorių ir visos kūrybinės grupės darbą: Inga ir Arūnas Valinskai, Nerijus Juška, Adolfas Večerskis, Šarūnas Kirdeikis, Jolanta Paulauskienė, Monika ir Andrius Šedžiai, Marius ir Renata Jampolskiai, Eglė Jackaitė ir daugelis kitų.

BFL nuotr./Spektaklio „Vyrų laiškai“ premjeros svečiai
BFL nuotr./Eglė Jackaitė (kairėje)

Spektaklio pastatymui suburta tarptautinė profesionalų komanda: režisierius Olegas Šapošnikovas, kompozitorius Audrius Balsys, kostiumų dailininkas Juozas Statkevičius, scenografas Wojtekas Stefaniakas.

Spektaklio premjera – gruodžio 6 dieną „Domino“ teatre.

Temos: 2 Premjera Teatras

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:42
09:25
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką