Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sporto barą atidaranti Gintarė Songailė žinomas merginas sukvietė į fotosesiją

Deimantė Andriuškaitė, Marija Slušnytė ir Giedrė Dzindzelėtaitė
Gedimino Žilinsko nuotr. / Deimantė Andriuškaitė, Marija Slušnytė ir Giedrė Dzindzelėtaitė
Šaltinis: 15min
0
A A

Modelis Deimantė Andriuškaitė, krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja Giedrė Dzindzelėtaitė, atliėkėja Viktorija Vaičaitė bei „Mis Europa 2017“ Marija Slušnytė, fotosesijoje įkūnijusios Vilniuje liepos mėnesį atidaromo pasaulyje žinomo sporto baro „Hooters“ merginas, patikino – tai joms buvo malonus išmėginimas.

Daugiau 15min Vardai naujienų – mūsų Facebook puslapyje!

Ne kartą Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV) viešėjusi ir dirbusi D.Andriuškaitė pasakojo, jog jai įsijausti į sporto baro pasaulį buvo lengviau, nes tai, kokiu principu veikia ši vieta, jai ne kartą teko matyti savo akimis.

„Sužavėjo ten pastebimas familiarumas, kai padavėja, priėjusi prie staliuko pasiteirauja, kaip praėjo diena ar už kokią komandą sergame. Taip pat esu mačiusi, kaip dažnai klientai nori nusifotografuoti su išvaizdžiomis ir besišypsančiomis merginomis – būtent dėl to jos dažnai tampa ne tik padavėjomis, bet ir fotomodeliais!“, – kalbėjo D.Andriuškaitė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Deimantė Andriuškaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Deimantė Andriuškaitė

„Kai pirmą kartą sužinojau, kad šis sporto baras Las Vegase rengia savo Mis Hooters, maniau, kad tai tik vietinės reikšmės renginys. Tačiau likau labai nustebinta pamačiusi, kokio lygio šou šis prekinis ženklas sukuria kasmet“, – teigė Mis Europa 2017 M.Slušnytė.

Anot jos, pačioms gražiausioms merginoms, į Las Vegasą pakviestoms iš viso pasaulio, tenka tokio paties lygio išmėginimai, kaip Mis Pasaulis ar Mis Visata konkursuose besivaržančioms.

„Kadangi pati dalyvavau ir laimėjau Mis Europa 2017, todėl puikiai žinau, kiek jėgų ir energijos pareikalauja tokie konkursai. Tikiuosi mūsų lietuvaitėms Mis Hooters rinkimuose pasiseks laimėti ne vieną titulą,“ – su šypsena kalbėjo tituluota gražuolė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Marija Slušnytė
Gedimino Žilinsko nuotr./Marija Slušnytė

Prieš keletą metų šiame restorane JAV vakarieniavusi dainininkė V.Vaičaitė atkreipė dėmesį ne tik į padavėjų grožį ir komunikabilumą, bet ir gebėjimą dainuoti, rengti mini pasirodymus scenoje, šokti.

„Patikėkite manim – dar niekur nemačiau tokių drąsių, iškalbingų ir dainingų merginų padavėjų! Aptarnavimas tiesiog pribloškė profesionalumu bei maloniu bendravimu, o kai po vienų NBA krepšinio rungtynių merginos užtraukė „We Are The Champions“ – likau be žado,“ – sakė V.Vaičaitė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Viktorija Vaičaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Viktorija Vaičaitė

„Kadangi pati esu krepšinio komandos „Žalgiris“ šokėja, tai puikiai suprantu, koks svarbus sportas yra mums, lietuviams. Šios merginos lygiai taip pat myli sportą ir, kiek žinau, per kiekvienas rungtynes emocingai serga už savo mylimas komandas, o po didžiųjų pergalių džiaugsmingai pasveikina visus baro lankytojus,“ – teigė Kauno „Žalgiris“ šokėja G.Dzindzelėtaitė.

Gedimino Žilinsko nuotr./Giedrė Dzindzelėtaitė
Gedimino Žilinsko nuotr./Giedrė Dzindzelėtaitė

„Hooters“ Lietuvoje įkūrėjos Gintarės Songailės teigimu, Vilniuje jau nuo liepos mėnesio į sportu, skaniu maistu bei draugiškomis merginomis persmelktą sporto barą kvies visame pasaulyje populiarus prekės ženklas. Anot jos, Vilniaus gatvėje įsikūrusioje įstaigoje netils sporto rungtynių garsai, o ore visuomet tvyros skanių keptos vištienos sparnelių kvapas.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką