Dabar populiaru
Publikuota: 2013 liepos 12d. 17:04

Sporto komentatorius Saulius Nalivaika vedė savo mylimąją, sporto žurnalistę Astą Žukaitę, poros liudininkais tapo Martynas Pocius su žmona

Asta Žukaitė ir Saulius Nalivaika
Mariaus Žičiaus/Žmonės.lt nuotr. / Asta Žukaitė ir Saulius Nalivaika

Penktadienį vienuoliams bonifratams priklausančioje Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčioje vienas antram amžiną meilę prisiekė sporto komentatorius Saulius Nalivaika (28) ir sporto žurnalistė Asta Žukaitė (27). Šią bažnyčią pora pasirinko ne tik dėl jaukios kamerinės aplinkos, bet ir dėl to, kad norėjo būti sutuokti kunigo Ričardo Doveikos.

Iškilmingos ceremonijos liudininkais tapo geri Sauliaus ir Astos draugai – krepšininkas Martynas Pocius ir jo žmona, šokėja Viktorija Kunauskaitė-Pocienė. Primename, kad portalas Žmonės.lt jau rašė apie birželio 27-ąją įvykusias šios poros vestuves.

Astos Žukaitės ir Sauliaus Nalivaikos vestuvės 2013 m. liepos 12 d.
Viktorija Kunauskaitė ir Martynas Pocius

A.Žukaitės ir S.Nalivaikos vestuvėse dalyvavo tik artimiausi draugai ir šeimos nariai. Asta neišsižadėjo savo mergautinės pavardės, tačiau pasirinko ir vyro pavardę – ji tapo Asta Žukaite-Nalivaikiene. Po jungtuvių jaunavedžiai su visa svita pasilinksminti nusprendė sostinės senamiestyje.

A.Žukaitė pasakojo, kad su S.Nalivaika ji susipažino kartu dirbdama televizijoje „Sport 1“, o susitikinėti pradėjo 2009-ųjų vasarą. Televizijos kanale „Sport1“ karjerą pradėjusi, o dabar interneto portale 15min.lt dirbančią Astą TV žiūrovai gali atpažinti iš jos vestų laidų per Europos krepšinio čempionato rungtynes ir praėjusią vasarą praūžusią Londono olimpiadą. Nuo rudens ji greičiausiai ir vėl pasirodys televizijoje.

Sporto komentatorius savo mylimajai pasipiršo 2012-aisiais. „Susižadėjome praėjusią žiemą. Saulius mano rankos paprašė atostogų Madride metu“, – portalui Žmonės.lt pasakojo Asta.

Dar porai neatvykus prie Vilniaus Šv. Kryžiaus bažnyčios jau būriavosi  jaunavedžių artimieji ir draugai. Šalia stoviniavo ir liudininkais tapę Viktorija Kunauskaitė su Martynu Pociumi. Krepšininkas pasirinko pilką eilutę, o jo išrinktoji – ryškiai žalią, šilkinę, nugarą atidengiančią suknelę. Ties liemeniu šokėja ją perrišo ryškiai geltonos spalvos virvele.

Astos Žukaitės ir Sauliaus Nalivaikos vestuvės 2013 m. liepos 12 d.
Asta Žukaitė, Saulius Nalivaika ir Ričardas Doveika

Nors ir šiek tiek vėluodama, pora į savo vestuvių ceremoniją atriedėjo baltutėliu, pienių žiedais išpuoštu, dviviečiu „Mazda“ MX-5 automobiliu. Tiesa, į bažnyčią eiti jie taip pat neskubėjo  –  šalia esančiame skvere jie laukė kunigo Ričardo Doveikos. Paklausus, ar jaunoji jaudinasi, A.Žukaitė nieko neatsakė, tik šyptelėjusi linktelėjo.

Saulius buvo pasipuošęs rašalo mėlynumo kostiumu, o po švarku švietė balta liemenė, kaklaryšis ir marškiniai. Jaunoji iškilmėms pasirinko pečius apnuoginančią ir žemę savo nėriniais glostančią suknelę bei ilgą nuometą. Rankose ji laikė ryškią, apvalią puokštę.

Galiausiai, nuskambėjus vargonams, pora žengė į bažnyčią. Iš jos išėjo jau būdami vyru ir žmona.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką